bardzo,proszę o pomoc

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

bardzo,proszę o pomoc

przez Adwentystka 10 lis 2010, 18:11
zakladam ten wątek bo nigdzie nie znajduję niczego podobnego,mianowicie 3 lata temu dostalam postrzal w szyję i tak jest do dzis tylko gorzej,bolą mnie juz cale plecy.jestem sztywna od rana do nocy,uczucie opaski zaciśnietej na szyi,i jakis taki cięzar,przeszlam dwie terapie grupowe,indywidualną,brałam doxepin,welafax i asertin,te dwa ostatnie bardzo nasilily to napięcie do tego stopnia ze az skora byla napięta,mam tez takie uczucie jakby mnie prądem kopalo gdy się za mocno naciągam,moje zycie to zycie w bólu od rana do nocy,malżenstwo mi się sypie,nie mam energi,nic mnie nie interesuje,siedzę tylko w tym internecie i szukam ratunku :why: od rana tez mam ten lęk wolnoplynący.lekarze mnie ignorują,tylko moja psychiatra traktuje mnie serio,ale narazie nie moze wstzelic sie w lek,biorę teraz tritico 50mg.ale nic nie czuję,nawet libido mi nie wzrosło,jakis koszmar,pomóżcie proszę,żadne mydokalmy,sterydy,i inne tez nie pomagaly.mam wrazenie ze juz dlużej nie pociągnę,

Re: bardzo,proszę o pomoc

przez *Monika* 10 lis 2010, 18:52
Adwentystka, postrzał w szyję? Nie byłaś u żadnego lekarza -specjalisty od narzadów ruchu? Tylko od razu psychiatra?Może jest inny powód tego postrzału? Jeslibęda to sprawy o charakterze napięciowym z powodu zaburzeń lękowo-depresyjnych to moze to śmiesznie zabrzmi, ale nie przepracowałaś swoich problemów na terapii.
Ile czasu trwały te terapie? Wyniosłaś coś z nich?
Obrazek
Główny Moderator

przez El Chupacabra 10 lis 2010, 21:51
Co rozumiesz przez "postrzal" ?

wola człowieka jest jego niebem

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Monika* 10 lis 2010, 22:11
El Chupacabra napisał(a):Co rozumiesz przez "postrzal" ?

No właśnie.
Obrazek
Główny Moderator

przez Adwentystka 11 lis 2010, 11:45
no wicie taki lumbago.u neurologa byłam i mnie wywalil do pstchiaty,terapie dwie po 12 tygodni codziennie,i rok indywidualna

przez ewap99 11 lis 2010, 12:20
A ja jednak radziłabym ci sprawdzic stan kregosłupa bo to tez moze byc przyczyna nie wiem jak u ciebie ale u mnie asertin zmniejsza dolegliwosci bolowe
w człowieka nie wolno wątpić póki żyje...

przez Adwentystka 13 lis 2010, 13:41
niestety asertin spinal mnie jeszcze bardzie tak samo welafax

Sortuj wg