najszybciej działający lek?

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: po jakim czasie pomagają leki

przez luciana 10 lis 2010, 17:27
przy pierwszej depresji dostałam coaxil i był za słaby i dostałam fluoksytyne. jak już trochę wypłynełam na powierzchnie po pół roku to przeszłam spowrotem na coaxil i póżniej brałam po pół tabletki na tydzień, przez 2 lata. A teraz pół roku biore już prawie rok coaxil i masakra jak mi idzie wolno. a szkoda gadać. Nerwica nie ustała a zdążyłam się uzależnić od leków branych dorywczo aaa :evil:

Re: najszybciej działający lek?

przez lekopawel 20 lut 2011, 17:45
Badziak napisał(a):Moklobemid i w ogóle wszystkie MAO. Moklobemid działa już po tygodniu ;)

Na co działa po tygodniu i przy jakiej dawce? Ja mam dystymię z abulią i na mnie ogólnie leki wolno działają. Czy ten moklobemid to wyjątek? Narazie biorę piąty dzień. Jutro zwiększam dawkę do 600mg/d.

najszybciej działający lek?

przez seba17 24 sie 2016, 15:33
Ja biorę 7 dzień Betesdę na noc i do tego przez pierwsze dwa tygodnie mam brać Afobam. Dzisiejsza noc przespana normalnie. Chociaż w pracy kręci mi się w głowie i jest mi niedobrze.

Minie po jakims czasie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg