działanie forum na samopoczucie;-(

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

działanie forum na samopoczucie;-(

przez kasia000 17 paź 2010, 17:25
chyba bede musiała sie z Wami pożegnać choc było czasem miło czasem mniej;-(
źle działaja na mnie fora internetowe na temat psychiatrii..a szczególnie leków..
biore jakiś lek a np. na kogoś nie działa ..zaraz wpadam w doła i już wiem ,że to lek nie dla mnie;-(że napewno nie zadziała...bo komuś nie pomógł;;( strasznie emocjonalnie do tego podchodzę ,zaburza to moje leczenie;-( :? naczytałam sie o odstawienu seroxatu (a jestem właśnie w trakcie odstawiania biorę juz 1/2 tabl)różnych rzeczy na forach zagranicznych paxil.progress-wpadłam w tekiego doła,że przestałam spać w nocy ,płakałam-ze nigdy mi sie nie uda go odstawić...że biorę straszny lek..czytałm różne HISTORIE GROZY,jak ludzie cierpią..wpadają w bezsenność.a ja właśnie ją leczę lerivonem, to normalnie spać przestałam..wkońcu pomału sie odkręcam ale sama sobie zafundowałam stres czytając to wszystko..a pewnie nie byłoby mi nic i czułambym sie dobrrze!
tak wiec muszę skończyć z internetem i zaufac mojej lekarce,która jest naprawde dopbrym fachowcem..a fora internetowe chyba sa nie dla mnie;-(
nie pomagaja mi w niczym bo rzadko cos dobrego na nich pisze przeważnie sa to histroie niepowodzenia z jakimś lekiem,czy złe objawy niepożądane..itp..
a historie dobre i optymistyczne sa żadko albo wcale---wiec trzymajcie sie zdrowo--papa
kasia000

Re: działanie forum na samopoczucie;-(

przez Nodame 17 paź 2010, 17:30
Powodzenia w leczeniu i wychodzeniu na prostą.
Ja Cię rozumiem, bo sama niedawno musiałam sobie zrobić taką przerwę od forum, bo mi się przykro robi czytając większość historii forumowiczów :-|

Trzymaj się zdrowo :papa:
Nodame

Sortuj wg