Objawy negatywne

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Objawy negatywne

przez zzYxx 18 cze 2016, 01:31
Dostalem skierowanie na oddzial neurologii. Neurolog powiedziala, ze to przedstawia obraz wodoglowia i moze dawac takie objawy. Dziwna sprawa ogolnie, 2 lata temu TK wyszlo czyste a teraz mam powiększone komory i zwiększenie przestrzeni plynowej w okolicy przedczolowej
The Walking Dead.

Objawy negatywne

przez SongoSSJ 18 cze 2016, 22:17
zzYxx napisał(a):Dostalem skierowanie na oddzial neurologii. Neurolog powiedziala, ze to przedstawia obraz wodoglowia i moze dawac takie objawy. Dziwna sprawa ogolnie, 2 lata temu TK wyszlo czyste a teraz mam powiększone komory i zwiększenie przestrzeni plynowej w okolicy przedczolowej

To co pewnie jakaś operacja, prochy na te przestrzenie płynowe będą? zzYxx wysłałem Ci wiad. priv

Objawy negatywne

przez zzYxx 18 cze 2016, 22:56
Nie wiem, takie coś leczy się chyba tylko operacyjnie. A wiadomości żadnej nie dostałem.
The Walking Dead.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Objawy negatywne

przez SongoSSJ 07 lip 2016, 01:59
Ludzie piszcie coś. Wiadomo objawy negatywne to straszny syf ale to nie znaczy by siedzieć z założonymi rękoma i nic nie robić.Wiele osób bierze solian, abilify, kwetiapine i inne neuroleptyki a ich stan i tak jest ciężki. Około 1/3 osób ze schizofrenią paranoidalną ma w stopniu znacznym negatywne objawy + ten 1% wszystkich schizofreników co mają schize prostą. Na początątek dla nich wszystkich polecam jakiś stymulant jak np Metylofenidat.. Psychiatra też człowiek. Powinien zrozumieć takie osoby i im go przepisać. Jeśli jeden tego nie zrozumie to iść do innego aż w końcu się go dostanie. Problem w tym, że wiele z tych osób nawet nie ma motywacji by iść do lekarza. No nic ale trzeba się zmusić...Gdy już będziecie naładowani motywacją możecie na własną ręke penetrować internet i szukać czegoś na własne objawy. Co do brania Metylofenidatu polecam go brać co drugi dzień. Natomiast w dzień przerwy brać fenylopiracetam - substancje którą można dostać bez recepty na stronach o dopingu mózgu - daje pozytywnego kopa..
No nic dziękuje za wysłuchanie

Objawy negatywne

przez joha 07 lip 2016, 09:51
Wysłuchałem, nie ma za co :smile:

Chciałbym brać coś, co działa jak kwetiapina, ale nie powoduje takich efektów ubocznych. Jeśli ktoś, coś, to ja chętnie.
joha

Objawy negatywne

przez SongoSSJ 09 lip 2016, 22:01
joha napisał(a):Wysłuchałem, nie ma za co :smile:

Chciałbym brać coś, co działa jak kwetiapina, ale nie powoduje takich efektów ubocznych. Jeśli ktoś, coś, to ja chętnie.

Joha a kwetiapina na co Ci pomagała?

Objawy negatywne

przez joha 09 lip 2016, 22:24
Pomagała na wszystko, czyniła prawie normalnym człowiekiem, prawie takim, jakim zawsze chciałem być. Sprawiała, że pasjonowało mnie czytanie, no nie mogłem się oprzeć i czytałem, czytałem, czytałem, i ciągle było mi mało, bo sprawiało mi to ogromną przyjemność. Szukałem nowych autorów, zgłębiałem różne dziedziny. Znacząco i wyraźnie poprawiła mi się pamięć. Mogłem przeczytać książkę i godzinami o niej opowiadać. W ogóle byłem bardzo, bardzo ciekawy Świata (celowo wielką literą). Tak samo jak słuchanie muzyki, która nagle zaczęła wyzwalać emocje i samodzielnie szukałem nowych, ciekawych brzmień. Jej słuchanie dawało mi radość. Jedzenie znowu miało swój smak i zapach. Nawet głupi szampon do włosów zaczął pachnieć intensywniej i wyraźniej. Wszystko było "bardziej": zmysły, umysł, bodźce... Bardziej, czyli dla normalnych ludzi normalne, bo to że ja nie mam tych emocji i nie odczuwam tych bodźców, jest chorobą.
A "normalnie", czyli bez leków, taki nie jestem. Dlatego teraz jestem skrajnie nieszczęśliwy i gdyby nie rodzice to już dawno bym się zabił.
I teraz widzisz, jak bardzo dokuczliwe muszą być dla mnie skutki uboczne kwetiapiny, skoro jednak jej nie biorę.
joha

Objawy negatywne

przez SongoSSJ 10 lip 2016, 09:24
A może spróbowałbyś jakiś inny neuroleptyk?

Objawy negatywne

przez atic 10 lip 2016, 10:30
joha, jaką dawkę brałeś?
atic

Objawy negatywne

przez radek111 19 lip 2016, 12:34
Co tam u was??? Naszło mnie coś takiego że może cześć osób które mają stwierdzone objawy negatywne lub depresje atypową mają po prostu zdownregulowane receptory.Co o tym myślicie ????? SongoSSJ, co u Ciebie???

Objawy negatywne

przez byłemkretem 19 lip 2016, 16:42
atic napisał(a):joha, jaką dawkę brałeś?

Najwięcej 700mg. Dawka umożliwiająca normalne życie to dla mnie maksymalnie 100mg na noc.
byłemkretem

Objawy negatywne

przez SongoSSJ 20 lip 2016, 20:03
radek111 napisał(a):Co tam u was??? Naszło mnie coś takiego że może cześć osób które mają stwierdzone objawy negatywne lub depresje atypową mają po prostu zdownregulowane receptory.Co o tym myślicie ????? SongoSSJ, co u Ciebie???

Wszystko ok. Szkoda tylko, że na wiadomości priv nie odpowiadasz

Objawy negatywne

przez SongoSSJ 29 sie 2016, 10:49
Do wszystkich osób mających negatywne objawy schizofrenii ; mam dla was pewne informacje, piszcie na pw to powiem o co chodzi

Objawy negatywne

przez SongoSSJ 29 sie 2016, 10:52
Do wszystkich osób mających negatywne objawy schizofrenii ; mam dla was pewne informacje, piszcie do mnie to powiem o co chodzi

Sortuj wg