Objawy negatywne

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Objawy negatywne

przez zzYxx 07 gru 2015, 20:21
To chyba pozostaje mi czekać na psychozę, może wtedy do nich dotrze co się dzieje.
The Walking Dead.

Objawy negatywne

przez zzYxx 17 gru 2015, 03:17
Ech, nie wiedziałem, że człowiek jest w stanie osiągnąć stan tak ogromnej apatii. Najgorsze jest to, że rodzina prawie w ogóle nie wspiera. Nie robią już praktycznie nic, żyją swoim życiem a ja gdzieś tam z boku, w kącie. Lekarze zawiedli, rodzina już też, ja nie mam już na tyle silnej woli by sam o swoje zdrowie zadbać. Być może to już koniec, krótkie napisy końcowe.
The Walking Dead.

Objawy negatywne

przez jetodik 17 gru 2015, 08:53
zzYxx, w niczym nie odnajdujesz przyjemności w czytaniu książek przykładowo?
z drugiej strony czy próbowałeś już wszystkiego, leków, metod alternatywnych?
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Objawy negatywne

przez zzYxx 17 gru 2015, 09:19
Jedynie z jedzenia. Cały czas pusto w głowie, prawie jak Alzheimer jeśli chodzi o pamięć. Wszystkiego na pewno nie próbowałem, przestałem mieć motywacje do szukania rozwiązania. Leków wszystkich też nie próbowałem i próbować pewnie nie będę. Durni lekarze jakimś cudem dali mi najbardziej absurdalną diagnozę jaka tylko istnieje - źle rozwijająca się osobowość. Ledwo żyję, a wszechwiedzący ordynator w arogancki dość sposób powiedział do mnie, że to zależy ode mnie czy dalej spędzę lata w łóżku/domu. To tak jakby mi plunął w twarz. Mnie już praktycznie nie ma, nie wiem jakim cudem jeszcze jako tako chce mi się tutaj pisać.
The Walking Dead.

Objawy negatywne

przez Kot_ 17 gru 2015, 09:34
zzYxx, ja Cie rozumiem bo czuję się podobnie.
Kot_

Objawy negatywne

przez jetodik 17 gru 2015, 10:42
zzYxx, ja osobiście, choć nie namawiam absolutnie, spróbowałbym ibogainy...

rozgoryczenie niewłaściwą diagnozą doskonale rozumiem, sam jej przypadek w psychiatrii dosyć często spotykany...tutaj z kolei spróbowałbym wyczyścić kartotekę zmieniając przychodnie.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Objawy negatywne

przez jetodik 19 gru 2015, 09:01
zzYxx, na Twoim miejscu bym się Stanislavem Grofem zainteresował, niesamowity multidyscyplinarny myśliciel psychiatra i wynalazł taką metodę oddychanie holotropowego...

Objawy negatywne

przez abrakadabra xx 19 gru 2015, 09:34
Mam coś więcej niż depresję, wydaje mi się, że to może być to...

Objawy negatywne

przez radek111 21 gru 2015, 17:32
U mnie też kiepsko czuje jakiś dziwny opór przed wykonywaniem działań cholernie to męczące.Z jednej strony bardzo bym chciał żeby mi się chciało a z drugiej ten dziwny opór.
Planuje spróbować madoparu lub l-dopy z egcg w jakichś konkretnych dawkach.

Objawy negatywne

przez Ricah 21 gru 2015, 17:44
radek111, jezeli masz jeszcze mozliwosci w lekach dopaminergicznych (NDRI, IMAO-B, agonisci dopaminy, atypowe neurolepy, antycholinergiki, tianeptyna), to lepiej byloby najpierw ich sprobowac, anizeli rzucac sie na l-dope. Wyrobisz sobie tolerke i bedzie dupa.
Agomelatyna 25mg
some shit

Objawy negatywne

przez radek111 21 gru 2015, 19:32
Atypowe neuro juz przerabiałem a mój obecny lekarz raczej nie wypisze tych pozycji.
Nie wiem jak to rozegrać nie chce juz neuro bo zwyczajnie nie działają.Jak pójde do nowego lekarza to wiesz jak to w pierwszej kolejności pewnie rozpoznają depresje i będą pakować ssri.

Objawy negatywne

przez Psychopharm 24 gru 2015, 11:45
Nie przepiszą Ci tych leków a jak załatwisz l-dope?
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/

Objawy negatywne

przez Ricah 24 gru 2015, 12:20
radek111, jezeli te leki nie dzialaja, to i tak nie ma sensu pchac sie w nie. Zawsze sie znajdzie sposob na zdobycie danego leku, tylko czasem trzeba pomyslec i byc cierpliwym.

Psychopharm, mucuna pruriens?
Agomelatyna 25mg
some shit

Objawy negatywne

przez jetodik 24 gru 2015, 16:16
Ricah,
anizeli rzucac sie na l-dope. Wyrobisz sobie tolerke i bedzie dupa.

a jest jakiś sposób na stałe podwyższenie poziomu dopaminy?

jak ta cholina się sprawdza? też o niej myślałem, bo słabo u mnie z pamięcią. mam dobrą pamięć do jakichś sytuacji, które kompletnie nie są mi potrzebne do zapamiętania, mam też dobrą pamięć motoryczną, a tak poza tym cienko...

Sortuj wg