Leki wspierające rzucanie palenia- pomocy!!!

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: Leki wspierające rzucanie palenia- pomocy!!!

przez Wujek_Dobra_Rada 26 wrz 2010, 20:13
słońce_nie_wzejdzie, Jak długo brałeś zyban, jaka dawka?
Wujek_Dobra_Rada

przez słońce_nie_wzejdzie 26 wrz 2010, 20:21
Nieco ponad dwa tygodnie. Jak zapaliłem, to przerwałem kurację. Dawkowanie to dwie tabletki. Na początku chyba jedna.
Jeżeli jesteś szczęśliwy, to oznacza, że zaraz stanie się coś złego albo nie wiesz o czymś istotnym.

Kiedyś chciałem, aby Bóg pomnożył inteligencję otaczających mnie ludzi przez trzy. Ale dowolna liczba przemnożona przez zero, nadal daje zero...

przez agi114 26 wrz 2010, 20:39
Paliłam 20 lat. Nie pale od półtora roku. Przez miesiąc czekałam na badanie,które robi się między innymi po to aby wykryć raka. Nigdy wiecej nie chce przeżyć takiego miesiaca. Raka nie ma a w rzuceniu palenia pomógł tylko strach. Cięzko było ale się udało :yeah:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Wujek_Dobra_Rada 26 wrz 2010, 20:42
słońce_nie_wzejdzie napisał(a):Nieco ponad dwa tygodnie. Jak zapaliłem, to przerwałem kurację. Dawkowanie to dwie tabletki. Na początku chyba jedna.

Wspomogło Ci to jakoś poprawę nastroju?
Wujek_Dobra_Rada

przez słońce_nie_wzejdzie 26 wrz 2010, 20:57
Wujek_Dobra_Rada, nieszczególnie.
Jeżeli jesteś szczęśliwy, to oznacza, że zaraz stanie się coś złego albo nie wiesz o czymś istotnym.

Kiedyś chciałem, aby Bóg pomnożył inteligencję otaczających mnie ludzi przez trzy. Ale dowolna liczba przemnożona przez zero, nadal daje zero...

przez Wujek_Dobra_Rada 26 wrz 2010, 20:59
Sorry za wywiad, ale staram się doszukać wszelkich opini na temat antydepresyjnego działania tego specyfiku. A jak ze skutkami ubocznymi, ile dni odczuwałeś?
Wujek_Dobra_Rada

przez Wujek_Dobra_Rada 26 wrz 2010, 21:11
No ja biorę W. Marek77, Zamierzasz teraz brać to dłużej jako antydepresant?
Wujek_Dobra_Rada

przez słońce_nie_wzejdzie 26 wrz 2010, 21:12
Wujek_Dobra_Rada, tego to już nawet nie pamiętam. To było jakoś na początku zeszłego roku, ale chyba czułem się dobrze.

przez Wujek_Dobra_Rada 26 wrz 2010, 21:14
Ok, dzięki za info;) Pzdr.
Wujek_Dobra_Rada

przez *Wiola* 26 wrz 2010, 23:54
Marek77 napisał(a):Przymierzałem sie do well ale boje sie tej bezsennosci..po ag.dop. nie było tego pobudzenia co na Well... teraz najpewniej uderze w zachwalany na wielu forach Selerin...

Ja mam raczej odwrotny problem , bo sypiam za dużo i czuję się zmęczona i niewyspana. Wellbutrin miał to zmienić , ale nie zmienił. Spałam nadal dużo i wcale nie miałam większych problemów z zasypianiem niż zwykle. Więc nie u każdego wywołuje bezsenność.
Moderator

przez Pablo11 03 gru 2010, 22:37
Witam ja probowalem rzucic palenie z 5 razy, lecz powiedzialem sobie pewnego dnia, ze koniec zatruwania sie! zaczolem szukac sposobow, bylo ich duzo, ale dopiero jak trafilem na ten blog, uswiadomilem sobie, ze trace nie tylko zdrowie, ale rownierz kupe kasy, przeliczylem sobie ile kasy wydawalem dziennie i wyszla spora suma, wiecej mozna poczytac na tym blogu http://skutecznametodanarzuceniepalenia.blogspot.com/ tam pisze wszystko co i jak. Zycze powodzenie, a przedewszystkim silnej woli. Ja juz nie pale pol roku

Sortuj wg