Leki wspierające rzucanie palenia- pomocy!!!

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Leki wspierające rzucanie palenia- pomocy!!!

przez montechristo 26 wrz 2010, 17:57
Kochani,

Czy ktoś z Was stosował Welbuttrin lub Zyban na rzucanie palenia?
Macie jakieś zdanie
Proszę Was o opinię

[Dodane po edycji:]

montechristo napisał(a):Kochani,

Czy ktoś z Was stosował Welbuttrin lub Zyban na rzucanie palenia?
Macie jakieś zdanie
Proszę Was o opinię

Coś możecie polecić??

Re: Leki wspierające rzucanie palenia- pomocy!!!

przez *Wiola* 26 wrz 2010, 19:14
Brałam jakiś czas wellbutrin, ze względu na nerwicę, lekarz mi powiedział ,że jako efekt uboczny wystąpi niechęć do palenie, ale powiem Ci ,że ja osobiście nic takiego nie odczułam, a wręcz przeciwnie- kopciłam chyba na przekór - jeszcze więcej. Brałam też afobazol, ale też jakoś szczególnie mnie do fajek nie zniechęcił.
Moderator

przez montechristo 26 wrz 2010, 19:15
wiola173 napisał(a):Brałam jakiś czas wellbutrin, ze względu na nerwicę, lekarz mi powiedział ,że jako efekt uboczny wystąpi niechęć do palenie, ale powiem Ci ,że ja osobiście nic takiego nie odczułam, a wręcz przeciwnie- kopciłam chyba na przekór - jeszcze więcej. Brałam też afobazol, ale też jakoś szczególnie mnie do fajek nie zniechęcił.

Palisz teraz Wiolka?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Wiola* 26 wrz 2010, 19:17
Palę:( Jedyne co mi się udało w tej kwestii zrobić, to to ,że z czerwonych chesterfieldów przeszłam na slimy.
Moderator

przez słońce_nie_wzejdzie 26 wrz 2010, 19:20
Ja próbowałem z zybanem. Nie wyszło. Początkowo paliłem mniej, ale później znowu wróciłem do dużych ilości.
Jeżeli jesteś szczęśliwy, to oznacza, że zaraz stanie się coś złego albo nie wiesz o czymś istotnym.

Kiedyś chciałem, aby Bóg pomnożył inteligencję otaczających mnie ludzi przez trzy. Ale dowolna liczba przemnożona przez zero, nadal daje zero...

przez Wujek_Dobra_Rada 26 wrz 2010, 19:27
słońce_nie_wzejdzie napisał(a):Ja próbowałem z zybanem. Nie wyszło. Początkowo paliłem mniej, ale później znowu wróciłem do dużych ilości.

Jak u Ciebie to wyglądało? Po jakimś czasie brania leku fajki przestały smakować? Ja nie biorę tego leku, jako środka na rzucenie palenia ale fajnie by było, gdyby był taki ''bonus'' :D
Wujek_Dobra_Rada

przez montechristo 26 wrz 2010, 19:28
słońce_nie_wzejdzie napisał(a):Ja próbowałem z zybanem. Nie wyszło. Początkowo paliłem mniej, ale później znowu wróciłem do dużych ilości.

ok ale co miałeś po zybanie? jaki stan??

[Dodane po edycji:]

wiola173 napisał(a):Palę:( Jedyne co mi się udało w tej kwestii zrobić, to to ,że z czerwonych chesterfieldów przeszłam na slimy.

To gratulacje Wiolka!!!
Ale - walczysz dalej czy palimy ,,dalej"?

przez Wujek_Dobra_Rada 26 wrz 2010, 19:30
słońce_nie_wzejdzie, A jeszcze jedno. Jak wyglądała odstawka tego leku? Jakieś straszne efekty odstawienne?
Wujek_Dobra_Rada

przez *Wiola* 26 wrz 2010, 19:31
Próbuję. Ostatnio nawet nie kupowałam przez parę dni , tylko tzw cudzesy i pożyczone:) Ale wczoraj pękłam:(
Moderator

przez montechristo 26 wrz 2010, 19:33
wiola173 napisał(a):Próbuję. Ostatnio nawet nie kupowałam przez parę dni , tylko tzw cudzesy i pożyczone:) Ale wczoraj pękłam:(

Wiolka jesteś silna!!!!! odpuszczaj powoli.... i kupuj zyban(bedzie więcej sexu...:):):)

przez *Wiola* 26 wrz 2010, 19:37
montechristo napisał(a):
Wiolka jesteś silna!!!!! odpuszczaj powoli.... i kupuj zyban(bedzie więcej sexu...:):):)

Hmm, ale to akurat też nie zaleta:PP
A poza tym na sex to u mnie triticco działa , a nie wellbutrin:)
Moderator

przez słońce_nie_wzejdzie 26 wrz 2010, 20:10
Jeżeli chodzi o zyban, to miałem podobnie jak z tabexem. Nie chciało mi się tyle palić co normalnie. Ale gdy przyszło do odstawienia nikotyny, to nie udało mi się to na dłużej niż kilka dni. Nie obrzydzało mi to palenia papierosów, ani nie powodowało, że mi nie smakowały. Teraz nie palę dwa tygodnie bez farmaceutyków i chyba to jest najlepszy sposób dla mnie.
Jeżeli jesteś szczęśliwy, to oznacza, że zaraz stanie się coś złego albo nie wiesz o czymś istotnym.

Kiedyś chciałem, aby Bóg pomnożył inteligencję otaczających mnie ludzi przez trzy. Ale dowolna liczba przemnożona przez zero, nadal daje zero...

przez Wujek_Dobra_Rada 26 wrz 2010, 20:13
słońce_nie_wzejdzie, Jak długo brałeś zyban, jaka dawka?
Wujek_Dobra_Rada

przez słońce_nie_wzejdzie 26 wrz 2010, 20:21
Nieco ponad dwa tygodnie. Jak zapaliłem, to przerwałem kurację. Dawkowanie to dwie tabletki. Na początku chyba jedna.

Sortuj wg