Mam dluzej czekac na dzialanie lekow czy..

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Mam dluzej czekac na dzialanie lekow czy..

przez zagubiony83 04 wrz 2010, 10:22
witam mam pytanie do ludzi ktorzy trafili na swoj lek , czyli taki ktory im pomogl wyjsc z bagna..
prosze powiedzcie jak to bylo z wami , po jakim czasie wam sie zrobilo duzo lepiej bo niewiem czy czekac czy zmianiac lek.
pytam poniewaz bralem wenlafaksyne 2 miesiace i bylo roznie tzn zaczela cos dzialac po 2,5 tyg i mialem tak ze pare dni mialem lepiej moglem normalniej pozyc a po tych paru dniach znowu tragedia sie robilo nawet jeszcze gorzej i tak w kolko , poweidzcie mi czy jak bym dluzej bral niz 2 miesiace czy to by mi sie unormowalo i bym sie zaczol czuc coraz dluzej lepiej , tzn te okresy lepszego samopoczucie byly by dluzsze?? jak to jest z tymi lekami bo ja sie nastawilem ze to bedzie tak ze bede jadl leki z 4 tyg i juz wogule nie bede czul choroby powiedzcie mi jak to u was bylo to mi badzo potrzebne bo nie wiem co robic a nie chce popelniac bledu, jak to u was wygladalo jak wychodziliscie z tego bagna tez mialiscie takie okresy czy jak zaczeliscie jesc leki po paru tyg zaraz choroba mijala??
Ostatnio edytowano 11 wrz 2010, 10:52 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono do 'leki-ogólnie'
EFECTIN ER-300 mg
WELLBUTRIN XR -150mg
MIRZATEN -45 mg
DEPAKINE CHROMO -1800mg

Re: Mam dluzej czekac na dzialanie lekow czy..

przez specjal 04 wrz 2010, 17:25
Heh też tak myślałem że będę jadł leki i po miesiącu bedzie ok.Niestety chłopie będziesz musiał się leczyć conajmniej rok ale to w najlepszym wypadku.Co do odstkoczni to norma czasami gorszy czasami lepszy dzień i radzę się zapisać do psychologa na psychoterapie.Powodzenia
Jam nie z soli ani roli,jam jest z tego co mnie boli.

przez zagubiony83 04 wrz 2010, 19:15
specjal napisał(a):Heh też tak myślałem że będę jadł leki i po miesiącu bedzie ok.Niestety chłopie będziesz musiał się leczyć conajmniej rok ale to w najlepszym wypadku.Co do odstkoczni to norma czasami gorszy czasami lepszy dzień i radzę się zapisać do psychologa na psychoterapie.Powodzenia

wiem ze trzeba je jesc nawet latami , ja moge je jesc nawet do konca zycia byle bym mogl zaczac zyc i czuc sie jak czlowiek a nie jak podczlowiek.. chodzi mi oto ze po jakim czasi zaczoles sie czuc normalniej ze tak powiem czyli jak czlowiek czyli kiedy depresja byla prawie nniewidoczna , po poprawie wiem ze trzeba jeszcze dluugo je jesc..
EFECTIN ER-300 mg
WELLBUTRIN XR -150mg
MIRZATEN -45 mg
DEPAKINE CHROMO -1800mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez szklanyczlowiek 04 wrz 2010, 22:21
Nie no nie przesadzajmy jesli nie ma zadnego pozytywnego dzialania w ciagu np. 2 miesiecy to jasne ze cos jest nie tak i ma co ktos brac leki latami i czekac na cud?

przez zawilinski 05 wrz 2010, 00:10
wg mnie 2 miechy wystarcza na to zeby lek zadzialal. a tak poza tym to lek jest ciezko dobrac. to jest jak w parze. jesli osobniki dobrze sie dobiora tzn beda zgodne to dlugo przetrwa ich zwiazek, a jesli nie dobiora sie wlasciwie to nastepuje rozwod. w twoim przypadku to rozwod. czyli trzeba zmienic lek. a chyba wiesz jak ciezko jest znalezc odpowiednia osobe lub kolege z ktorym mozna sie podzielic swoimi troskami.

przez zagubiony83 05 wrz 2010, 18:59
ale chodzi ci o dzialanie takie ze depresji juz wogule nie czuc czy ze zaczynaja dzialac?? czyli raz dobrze a na ddrugi dzien znowu dolina?..

[Dodane po edycji:]

doradzi ktos cos i podzieli sie swoimi doswiadczeniami??

:why:
EFECTIN ER-300 mg
WELLBUTRIN XR -150mg
MIRZATEN -45 mg
DEPAKINE CHROMO -1800mg

przez zagubiony83 08 wrz 2010, 09:57
doradzi ktos cos????
EFECTIN ER-300 mg
WELLBUTRIN XR -150mg
MIRZATEN -45 mg
DEPAKINE CHROMO -1800mg

przez 19_latek 08 wrz 2010, 10:55
zagubiony83,
Na depresje same tabletki nie pomoga, tu potrzebna zmiana czegos w zyciu, mi pomoglo zainteresowanie sportem, znalezienie szkoly, teraz nie mam czasu myslec o tym ze mam doła. Leki to tylko dodatek, potrzebna takze terapia. U mnie leki zaczely dzialac po 3-4 tyg i bylo coraz lepiej, warto to przetrwac.
19_latek

przez zagubiony83 08 wrz 2010, 11:32
gbyby nie leki to nikt by z tego nie wyszedl , leki to podstawa i nikt mi nie powie ze tak nie jest..
EFECTIN ER-300 mg
WELLBUTRIN XR -150mg
MIRZATEN -45 mg
DEPAKINE CHROMO -1800mg

przez 19_latek 08 wrz 2010, 11:39
Podstawa to terapia i chęc zmiany, leki maja tylko w tym pomoc. Gdybym dalej siedzial w domu i nic nie robil to leki nic by nie daly.
19_latek

przez zagubiony83 08 wrz 2010, 12:06
bez lekow bys nie dal rady uwiez..
EFECTIN ER-300 mg
WELLBUTRIN XR -150mg
MIRZATEN -45 mg
DEPAKINE CHROMO -1800mg

przez zagubiony83 08 wrz 2010, 13:16
ja nie mam zadnego urazu psychicznego tylko zle sie czuje , przez prace i stres w niej wpadlem w to , nie mysle o zadnych wydarzeniach w moim zyciu ktore spowodowaly chorobe chce sie tylko lepiej czuc i muc zyc a nie moge..

jesli chodzi o prace to juz tam nie pracuje .. wiec przyczyna mojej depresji rozwiazana a podniesc sie z niej nie moge...

:why:
EFECTIN ER-300 mg
WELLBUTRIN XR -150mg
MIRZATEN -45 mg
DEPAKINE CHROMO -1800mg

przez zagubiony83 11 wrz 2010, 10:09
:why: :time: :silence: :hide:
EFECTIN ER-300 mg
WELLBUTRIN XR -150mg
MIRZATEN -45 mg
DEPAKINE CHROMO -1800mg

przez kasztan86 13 wrz 2010, 21:24
u mnie akurat leki zmienily sposob myslenia. Zaczalem brac sulpiryd i zaczalem inaczej myslec. Klarowniej. Mysle jednak ze leki sa bardzo potrzebne do wyjscia z depresji. Ja przeszedlem wielkie zmiany. W tej c hwili zmienilem swoje myslenie o 180 stopni ale dalej miewam depresje bo nie biore zadnych lekow. Czasem najlepsze nawet pozytywne myslenie nie pomoze w depresji. Jesli depresja ma podloze biologiczne to po prostu nie da sie sobie wmowic ze jest dobrze. I tyle. Potrzebne sa leki. I to dobre.
sulpiryd 200mg sertralina 50mg

Sortuj wg