Godzina brania leków ?

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Godzina brania leków ?

przez prz-ro 06 sie 2010, 11:47
Mam takie pytanie odnośnie SSRI. Chciałbym sobie przesunąć godzinę brania leków np. z 6:00 na 7:00 i mam w związku z tym pytanie czy lepiej robić to stopniowo( np. codziennie o 15min do przodu) czy lepiej od razu przestawić się na późniejszą godzinę ?
prz-ro

Re: Godzina brania leków ?

przez Shadowmere 06 sie 2010, 11:50
prz-ro, mysle,æe bez problemu mozesz od razu zmienic godziné.Sczerze mowiac nigdy nie bralam lekow z zegarkiem w reku-to nie antybiotyk ;) Wazne,æeby bylo mniej wiecej o tej samej porze ze wzgledu na farmakodynamike tych lekow.pozdrawiam:)
Shadowmere

przez El Chupacabra 07 sie 2010, 03:41
prz-ro napisał(a):Mam takie pytanie odnośnie SSRI. Chciałbym sobie przesunąć godzinę brania leków np. z 6:00 na 7:00 i mam w związku z tym pytanie czy lepiej robić to stopniowo( np. codziennie o 15min do przodu) czy lepiej od razu przestawić się na późniejszą godzinę ?

Potwierdzam, zmien od razu.

Z ciekawosci - czy w weekend tez wstajesz o 6-tej, zeby wziac leki ?

wola człowieka jest jego niebem

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Majster 07 sie 2010, 06:50
Mozesz przesunac nawet o dwie godziny - nic zlego sie nie stanie ;)
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

Sortuj wg