SSRI-temat ogólny

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

SSRI-temat ogólny

przez sebo001 22 sty 2016, 00:24
Dopóki dałem radę tzn. nerwica mi pozwalała chodziłem i nie miałem problemu z suplami a łykałem hardcore'owe przedtreningówki. Niestety również i siłownia poszła się jebać. Co Ci dolega ? Jak jesteś w stanie chodzić na siłkę to nie jest z Tobą źle.

SSRI-temat ogólny

przez spiety99 22 sty 2016, 18:49
Żyje prawie cały czas normalnie z nerwicą około 5 lat (mam leki typu np na dźwięk,lekkie objawy somatyczne)gdybym dał rade się wydostać z tego domu w którym mieszkam albo ludzie którzy tu mieszkają to bym chodził jak w zegarku.

SSRI-temat ogólny

przez sebo001 22 sty 2016, 19:06
Nerwica nerwicy nie równa. Zrób tak jak ja zrobiłem. Znalazłem pracę i się wyprowadziłem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

SSRI-temat ogólny

przez spiety99 22 sty 2016, 19:55
dość ciężko mi się to widzi,1500 zł za mieszkanie a co mam jeść ?mam iść na studia ? 7 lat mam czekać ?,zrobię kurs co on mi da ?inną prace za podobną stawkę,praca po 16 h dziennie ? raz próbowałem i między innymi własnie dlatego dostałem nerwicy
za granicę bym pojechał ale się boje że nie dam rady i co zrobię,gdzie ja wrócę ?
około 95 % mojej rodzinny to patola w czystej postaci taka prawda,moja ciotka zarabia 5 tyś na czysto jej mąż 4 kiedy pojechałem ich prosić o pieniądze to powiedzieli że nie mają bo maja wydatki których nie mają narcyzm i dusi grosz w własnej rodzinie to chore
nie mam nikogo kto by mi pomógł
ogólnie to z tą nerwica to u mnie różnie jest ale można powiedzieć że raczej miałem tak z 80 % typowych ich objawów jedne np trwały jeden dzień,jedne kilka dni itp ale przeważnie jest tak jak pisałem w drugim poście

SSRI-temat ogólny

przez sebo001 24 sty 2016, 12:30
Jaki antydepresant będzie dla mnie najodpowiedniejszy ?
Nie będę opisywał całej sytuacji a objawy.
Bezsenność, brak apetytu, utrata wagi, apatia, anhedonia, problemy ze sklejeniem zdania, brak energii, zmęczenie, pustka emocjonalna, myśli samobójcze(teraz już rzadkie), problemy z koncentracją i koordynacją, lęk w takim nasileniu, że jestem na l4 a wczoraj chciałem uciec ze sklepu. Towarzyszy somatyka.Znajomi i narzeczona mnie nie poznają. Wegetuje jak warzywo. Zero aktywności. Film nie cieszy. Wyłączono mi odczuwanie emocji poza lękiem. Zerowe libido.
Zależy mi na czasie(musze wrócić do pracy) więc obstawiałbym TLPD ze względu na szybsze działanie.

SSRI-temat ogólny

przez Limitrophe 24 sty 2016, 12:53
Nikt Ci nie odpowie na to pytanie...
To troche pytanie: jak żyć.
Poki nie sprobujesz nie poznasz.
Szpikuje sie obecnie:
Wenlafaksyna 150mg
dorażnie dekstrometorfan
sporo kofeiny

SSRI-temat ogólny

przez Ricah 24 sty 2016, 13:32
sebo001, opcji jest wiele. Na wiekszosc Twoich objawow moze najszybciej zadzialac atypowy neurolep w niskiej dawce, aczkolwiek pogorszy sie sen, stad mozesz np. dodac trazodon na sen. TLPD tez sie nadadza, aczkolwiek stawialbym raczej na amitryptyline. Inne opcje to IMAO, agonisci dopaminy.
Agomelatyna 25mg
some shit

SSRI-temat ogólny

przez Kalebx3 24 sty 2016, 13:35
Seba napisał :
"Czuję się bez lekarstw lepiej niż z ale co się dziwić jak w ciągu 1,5 miesiąca przerobiłem Pramolan, Citalopram, Trazodon, Kwetiapinę, Mianserynę, Pregabaline, Hydroksozynę, Wenlafaksynę oraz Paroksetynę. Trafiłem na dobrego lekarza..."

i co Seba ? ---

Bezsenność, brak apetytu, utrata wagi, apatia, anhedonia, problemy ze sklejeniem zdania, brak energii, zmęczenie, pustka emocjonalna, myśli samobójcze(teraz już rzadkie), problemy z koncentracją i koordynacją, lęk w takim nasileniu, że jestem na l4 a wczoraj chciałem uciec ze sklepu. Towarzyszy somatyka.Znajomi i narzeczona mnie nie poznają. Wegetuje jak warzywo. Zero aktywności. Film nie cieszy. Wyłączono mi odczuwanie emocji poza lękiem. Zerowe libido.

---przez dwa dni tak Ci się zmieniło ???
jak ktoś przerabia tyle leków w ciągu 1,5 miesiąca to pózniej takie są tego skutki żałosne ,,,
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

SSRI-temat ogólny

przez Limitrophe 24 sty 2016, 13:41
lekomania sie klania...
Szpikuje sie obecnie:
Wenlafaksyna 150mg
dorażnie dekstrometorfan
sporo kofeiny

SSRI-temat ogólny

przez sebo001 24 sty 2016, 14:06
Panowie takie leczenie zastosował mój lekarz, który sądziłem, że zna się na rzeczy ale w pewnym momencie przestało mnie bawić ciągłe zmienianie leków dlatego zmieniłem lekarza. Nie jestem ekspertem, nie znam się dlatego nie zaufałem lekarzowi.
Nie, nie zmieniło. Po odstawieniu leków objawy zmniejszyły się co nie znaczy, że skakałem po sufit z radości.
Od wczoraj czuję się gorzej bo zacząłem stosowac Spamilan. Tak reaguję na tego typu leki. Już małe dawki dają mi popalić.

SSRI-temat ogólny

przez Kalebx3 24 sty 2016, 14:21
Od wczoraj czuję się gorzej bo zacząłem stosowac Spamilan. Tak reaguję na tego typu leki. Już małe dawki dają mi popalić

znam ten lek bardzo dokładnie .
Brany solo obniża serotonine i powoduje pogorszenie nastroju , większą depresyjność ( nie depresję ) . Leczy w pewnym sensie lęk , ale dopiero po dłuższym czasie brania ( nie tyle co leczy lęk , ale osłabia jego głebie siłę i częstotliwośc napadową )
Albo odstaw ten lek , albo dołącz do niego SSRI .

SSRI-temat ogólny

przez sebo001 24 sty 2016, 14:43
Skłaniam się bardziej do amitryptyliny niż SSRI.
Żałuję trochę, że tak szybko odstawiłem Pregabaline.

SSRI-temat ogólny

przez Kalebx3 24 sty 2016, 14:45
Żałuję trochę, że tak szybko odstawiłem Pregabaline.

a mówiłem nie sprzedawaj

SSRI-temat ogólny

przez sebo001 24 sty 2016, 14:56
Dobrze sprawdziła się u Ciebie ?

Sortuj wg