SSRI-temat ogólny

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: SSRI a wzrok ... ?

przez paradoksy 01 cze 2010, 19:53
Nie uważam, żeby portal "Sfora" był wiarygodnym źródłem, więc tyle komentarza ode mnie :lol:
paradoksy

przez pete_27 01 cze 2010, 21:08
paradoksy napisał(a):Nie uważam, żeby portal "Sfora" był wiarygodnym źródłem, więc tyle komentarza ode mnie :lol:

Wpisz nazwę instytutu z dopiskiem ssri w googlach? Dostaniesz deczko więcej źródeł.
pete_27

przez pete_27 01 cze 2010, 21:26
Mi się wydaje, że to właśnie SSRI coś pokopały z moim wzrokiem,co pisałem już w wątku o afobazolu. No, ale pewności nigdy nie będzie, choć artykuł trochę wnosi do mojej sprawy. Zresztą, jakie już teraz to ma znaczenie:)
pete_27

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Magdaa 01 cze 2010, 21:32
Śmiertelniczka napisał(a):To by było nieciekawe... Zawsze miałam bardzo dobry wzrok i wolałabym, aby tak zostało.

Magdaa, tak przy okazji... To Ty napisałaś ten komentarz: "To super, bo akurat SSRI jem na nerwicę lękową :/ Ech..."? Jest bardzo w Twoim stylu. ;)

Hah komentuję coś na tych debilnych serwisach raz na chiński rok, i nawet wtedy mnie wyszpiegują :lol: 8)
Aż tak mam styl rozpoznawalny? :lol: Ogólnie nawet nie czytam tych komentarzy, bo wiadomo jaki mają poziom...

No super, super... Już mam wzrok do dupy...
Magdaa

przez zdesper 01 cze 2010, 21:56
Skoro u mnie przez ssri wystąpil kurczowy kręcz karku to mysle ze wzrok tym bardziej moze sie popsuc;)
zdesper

przez *Wiola* 01 cze 2010, 22:04
Mi się niedawno schrzanił w jednym oku i to dość nagle, nie wiem czy to przez leki , a może już starość:(
Moderator

przez pete_27 01 cze 2010, 22:18
zdesper napisał(a):Skoro u mnie przez ssri wystąpil kurczowy kręcz karku to mysle ze wzrok tym bardziej moze sie popsuc;)

Twoje problemy zaczęły się po paroksetynie? Witam w klubie:D
pete_27

przez zdesper 01 cze 2010, 22:44
Taa.Co gorsza jest to jedyny lek ktory na mnie dziala.Inne wywoluja jakies psychodeliczne stany.Innymi slowy jestem w przyslowiowej dupie;p
zdesper

przez zdesper 01 cze 2010, 22:49
U mnie po 1.5 roku brania paro...Zdaje sobie sprawe jaka ruine w ogranizmie robia leki z grupy ssri(jak i wszystkie antydepresanty) no ale jakos trzeba zyc.Ja poki co mialem ostrzykiwana szyje toksyna botulinowa i czekam na efekty..
zdesper

przez fobia 02 cze 2010, 00:17
"jadłam" ssri za pierwszym razem przez 15 miesięcy a za drugim razem 20 miesięcy - wzrok bez zmian jak miałam -0,25 tak mam dalej, więc się nie bójcie bo nie ma czego.

przez aree1987 02 cze 2010, 07:43
A ja mam angine :evil: ale to raczej nie przez wenlafaksyne. Wzrok w sumie to raczej w porządku..
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

przez Shadowmere 02 cze 2010, 09:01
A ja od trzech lat jem ssri i najgorszym efektem ubocznym jest ból dupy.Dodatkowo wyrosl mi muchomor na czole,nie wiem co teraz,myślicie,że to po lekach?Lekarze zalamują ręce,a ja od zawsze podejrzewalam,że te ohydne leki wprowadzą mnie w ruinę.Muchomor jest duży ,czerwony i sterczy mi z czoła.
.....Branie lekóww przeciwdepresyjnych nie chroni przed zapadaniem na zwykle choroby,starzeniem się,ba-nawet zapadaniem na raka czy SM.Jeśli ktoś zachoruje na Sm po odstawieniu ssri czy w trakcie jego brania,czy może zwalic wszystko na koncern farmaceutyczny?Nawet gdy znajduje się w grupie ryzyka (ma 24 do 35 lat,mieszka w strefie klimatu umiarkowanego z malą ilością swiatla slonecznego)?
Chorujemy.Są miliony chorób.
Niektorzy biorą przewlekle leki,co może mieć wplyw na ściany żołądka, caly uklad pokarmowy,wątrobę-branie każdych leków(za wyjątkiem łągodnej suplementacji i leków probiotycznych) ma na to wplyw!)...
" Czym się różnią leki od trucizny?Dawką."
Warto o tym pamiętać....
Shadowmere

przez aree1987 02 cze 2010, 09:24
Shadowmere, skąd u Ciebie taki optymizm? :twisted: Czyżby lexapro nieśmiało daje o sobie znać? ;)
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

przez Shadowmere 02 cze 2010, 09:34
aree1987, lexapro daje o sobie znać jedynie w postaci niesamowitych,dziwacznych,realistycznych snów.To znacznie lepsze niż horrory :twisted:
Ponadto chyba zaczęłąm się godzic z tym,że na mnie te proszki nie dzialają na zasadzie "tabletek szczęśćia".Ten lek przynajmniej nie ma skutków ubocznych,więc mogę go brać...przynajmniej dopóki nie skonczy mi się opakowanie.A nuż zadziala?
Shadowmere

Sortuj wg