SSRI-temat ogólny

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

SSRI-temat ogólny

przez Chada 11 cze 2014, 13:16
Ja mam obecnie w domu Asentre która przestała działać, Cital który teraz biorę,Wenlafaksyne którą szybko odstawiłem ze względu na skutki uboczne,Mirte na recepcie.Mam brać jedynie Cital ale mam dziwne przeczucie że On nie zadziała albo jedynie słabo w porównaniu do Asentry.Z chęcią bym sobie bez wiedzy lekarki dołożył do citalopramu-sertraline,mirte,albo nawet wenle w małej dawce.Wiem jestem poje.... ale to w końcu moje zdrowie i mi zależy aby było good a dobrych lekarzy brak tam gdzie mieszkam.Narazie poczekam z tym może citalopram rzeczywiście coś da. :mrgreen:

Lamotrygina 150mg

SSRI-temat ogólny

przez margor26 12 cze 2014, 16:52
Vizir, lekarz przepisal mi dzis jednak paroksetyne. Przez tydzien 10mg pozniej 20mg kurcze boję sie tych skutkow ubocznych jak to bedzie przeraza mnie fakt ze bede miec znow tydzien wyciety z zycia. Ale jest nadzieja ze mianseryna złagodzi mi skutki uboczne. Przynajmniej mam taka nadzieje..:)
Aposerta 75mg
Trittico 25mg
Egzysta 2x75mg

SSRI-temat ogólny

przez pająk 12 cze 2014, 17:00
Ja to już mam takie podejście, że pal licho skutki uboczne, mogę rzygać i wić się z bólu tydzień/dwa ale żeby potem zaczęło działać jak powinno. Tak, to człowiek bierze męczy się i po paru tyg. klapa, zero pozytywów.
pająk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

SSRI-temat ogólny

przez SongoSSJ 13 cze 2014, 16:34
Czy SSRI mogą kiedyś przestać działać na ożywienie i depresje?

SSRI-temat ogólny

przez Chada 13 cze 2014, 20:58
SongoSSJ napisał(a):Czy SSRI mogą kiedyś przestać działać na ożywienie i depresje?

mogą u mnie np. po 2 latach na to przestały :lol:

Lamotrygina 150mg

SSRI-temat ogólny

przez Lord Kapucyn 13 cze 2014, 20:59
Czy SSRI mogą kiedyś przestać działać na ożywienie

Tak i wtedy zmieniasz się w zombie. Walking dead.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

SSRI-temat ogólny

przez mio85 13 cze 2014, 23:57
http://wiadomosci.wp.pl/kat,18032,title ... omosc.html

czytaliście coś o tym pierwiastku? kolejna bujda czy rzeczywiscie jest cos na rzeczy?

SSRI-temat ogólny

przez kokon20 14 cze 2014, 08:14
Witam,wczoraj poprosiłem psychiatrę(leczę się prywatnie,wizyta 140zł :roll: ) żeby wypisał mi zaświadczenie że się u niego leczę.
Czy na postawie tego zaświadczenia lekarz rodzinny może mi wypisać leki kiedy się już skończą :?:

SSRI-temat ogólny

przez one-half 14 cze 2014, 09:16
Moim zdaniem samo takie zaswiadczenie moze nie wystarczyc. Na dobra sprawe psychiatra powinien Ci wypisac Ci na tym swistku leki, jakie przyjmujesz i w jakich dawkach. Ale wszystko zalezy od widzimisie rodzinnego.

SSRI-temat ogólny

przez lucy1979 14 cze 2014, 09:24
Chada napisał(a):Ja mam obecnie w domu Asentre która przestała działać, Cital który teraz biorę,Wenlafaksyne którą szybko odstawiłem ze względu na skutki uboczne,Mirte na recepcie.Mam brać jedynie Cital ale mam dziwne przeczucie że On nie zadziała albo jedynie słabo w porównaniu do Asentry.Z chęcią bym sobie bez wiedzy lekarki dołożył do citalopramu-sertraline,mirte,albo nawet wenle w małej dawce.Wiem jestem poje.... ale to w końcu moje zdrowie i mi zależy aby było good a dobrych lekarzy brak tam gdzie mieszkam.Narazie poczekam z tym może citalopram rzeczywiście coś da. :mrgreen:

Ja sobie ciągle coś sama dokładam i żyję :mrgreen:
Lączyłam nawet paro z sertraliną.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

SSRI-temat ogólny

przez ladywind 14 cze 2014, 09:36
SongoSSJ napisał(a):Czy SSRI mogą kiedyś przestać działać na ożywienie i depresje?

Jak najbardziej, wtedy trzeba szybko podziałać udając się do lekarza po zmianę leków o innym mechanizmie działania.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

SSRI-temat ogólny

przez kokon20 14 cze 2014, 10:51
one-half napisał(a):Moim zdaniem samo takie zaswiadczenie moze nie wystarczyc. Na dobra sprawe psychiatra powinien Ci wypisac Ci na tym swistku leki, jakie przyjmujesz i w jakich dawkach. Ale wszystko zalezy od widzimisie rodzinnego.

Na tym zaświadczeniu leki i dawki są wypisane.
Jak mi się leki będą kończyć to pójdę do rodzinnego zobaczymy czy będzie się stawiał :smile:
Nie jestem szejkem żeby płacić za wizytę 140zł,a do psycha ze ''służby'' zdrowia trzeba czekać 3 miesiące :roll:

SSRI-temat ogólny

przez elo 14 cze 2014, 10:56
kokon20 napisał(a):a do psycha ze ''służby'' zdrowia trzeba czekać 3 miesiące :roll:

u mnie tydzien
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

SSRI-temat ogólny

przez bei 15 cze 2014, 10:01
kokon20 napisał(a):Nie jestem szejkem żeby płacić za wizytę 140zł,a do psycha ze ''służby'' zdrowia trzeba czekać 3 miesiące :roll:

Może tylko na pierwszą wizytę tyle się czeka, pytałeś?
(...)
Jak do ładu z sobą dojść
Kiedy siebie mam już dość
(...)
Jak nadzieję w sercu mieć
Kiedy wszystko wali się
(...)

A. Szewczyk,

Wierzę w Boga
Żyj i pozwól żyć innym
Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali
Jan Paweł II