SSRI-temat ogólny

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: SSRI a herbaty odchudzające itp

przez linka 02 cze 2010, 17:11
Chlebek ze smalcem, z cebulką, kiszony ogór i.....kieliszek zimnego bimberku.....uuuuuuu........podnieca mnie to :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez pete_27 02 cze 2010, 17:33
Też lubię smalec - szukałem go ostatnio w supermarketach.:) I znalazłem - smalec gajowego, się to nazywa. Zupełnie dobre, prawie jak od mamy:) Do tego ogóreczki, albo czerwona papryczka, mniam.
pete_27

przez Magdaa 02 cze 2010, 17:53
Jak może Wam smakować biały tłuszcz zwierzęcy, wytapiany najczęściej ze słoniny wieprzowej :roll: Bleeee :hide: :P Nie cierpię smalcu, czerniny, wątróbki, flaków i innych takich... fuuu...
Magdaa

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ALEKS*OLO 02 cze 2010, 18:16
linka, o tak tak !! <ślinotok> :D Zostań moją szmalcową kochanką :twisted: pete_27, taki z supermarketu to nie to samo co domowy, co nie :D
A wiecie, że u nas tez sie je z gruszką, albo jablkiem, tak sie przegryza, ja lubie czasem taka swierza posiekana cebulka posypac, niebo w gebie a dupsko rośnie :D
Magdaa, flaków nie lubie, ale domowy smalczyk, smażona wątróbka z jabłkiem, kaszaneczka z grila ... kurfa już głodna jestem :twisted:
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez pete_27 02 cze 2010, 18:44
Maminy lepszy,wiadomo.:) Ale ten też był niezły. Magda z podejściem do smalcu z tłuszczu zwierzęcego, jak z nerwicą - wszystko jest w głowie. :)
pete_27

przez Magdaa 02 cze 2010, 18:51
O tak, i kaszana do tego :hide: Ble.
Może i w głowie, ale jakoś tak mnie to obrzydza :P Zresztą, próbowałam w życiu smalcu, wątróbki, flaków i kaszanki- żeby nie pieprzyć bez podstaw :8): - nie smakuje mi. Jadam mięsa, ale w zasadzie patrzę na to żeby było chude itd, nie zjem żylastego czy krwistego.

Ale żeście mi OT zrobili :twisted: Ja o herbacie i SSRI a oni mi o smalcu :twisted: A smalec można z SSRI? :pirate:

No dobra, to mogę pić tą herbatę czy nie w końcu? Tak?
Magdaa

przez pete_27 02 cze 2010, 19:17
Pij bez stresu.
pete_27

Re: SSRI a wzrok ... ?

przez Shadowmere 02 cze 2010, 20:41
Skoro to temat o szkodliwym wplywie ssri na wzrok,to co tu robią wywody o drętwiejących szyjach.Jak komuś zdrętwieje przyrodzenie,to też będzie pisal,że to od ssri?
Mi na przyklad dzisiaj pękło serce z bólu.Ale sądzę,że to życie a nie SSRI :roll:
Shadowmere

przez Zenonek 02 cze 2010, 20:54
[

Shadowmere

Hehehe widze, ze nie bylo mnie 3 dni i juz sie tak rozbrykalas :pirate: ? Ladnie, ladnie widze , ze Esci daje w kanal.

Hahaha przyjmowanie lekow dokiszkowo - zaraz zwariuje do konca ze smiechu :).

Co tam slychac tak w ogole ?

Magdaa Jak tam jedzonko ?

przez pete_27 02 cze 2010, 21:17
A co tu robi muchomor na czole i ból dupy? :)
pete_27

przez Magdaa 02 cze 2010, 21:19
Zenonek- chudnę w oczach :pirate:
Magdaa

przez Zenonek 02 cze 2010, 21:21
Magdaa napisał(a):Zenonek- chudnę w oczach :pirate:

To pewnie od glodowych porcji :P

przez kezsicnarFf 02 cze 2010, 21:23
Zaćma, a systematyczne pogorszenie wzorku to chyba coś innego, prawda?
Odnoszę wrażenia, że z roku na rok mój wzrok znacznie pogarsza się.
Mam zamiar w tym roku odwiedzić okulistę, ponieważ problem jest wyjątkowo upi#rdliwy w trakcie jazdy po zmroku.

przez Shadowmere 02 cze 2010, 21:25
pete_27, to byla odpowiedz na drętwiejąca szyję.A co do muchomora-naprawdę urósł :!: I śmiem twierdzic,że czolo jest bliżej oczu niż szyjka :twisted:
Zenonek, esci nie dziala wcale,bo gdyby dzialal to nie mialabym muchomora na czole,widelca w podudziu i innych bajerów.rzucam ten lek w cholerę.dojem opakowanie do końca i koniec..na mnie widocznie dzialaly tylko dwa ssri i żaden więcej mi nie pomoże..
Shadowmere

Sortuj wg