SSRI-temat ogólny

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

SSRI-temat ogólny

przez edharis 22 wrz 2016, 10:40
Od sertraliny dostałem bruksizmu, który trwa mimo że nie biorę już leków 6 miesięcy. Czy ktoś z Was miał podobny problem ?

SSRI-temat ogólny

przez aloes94 29 wrz 2016, 01:21
Wiem, że to pytanie się pojawiało pewnie setki razy, ale jestem pierwszy tydzień na setalofcie. Czy to bezpieczny lek? Czytałem dużo o trwałych zmianach w mózgu, obniżeniu inteligencji itp. Jak to się ma do rzeczywistości? I co w związku brania setaloftu, gdy nie ma objawów? Nie mam teraz pracy i w gruncie rzeczy fobia społeczna mi w ogóle nie przeszkadza. Leżę sobie cały dzień i czytam książki, ma sens teraz branie w takim razie setaloftu? Z kolei, gdy pomysle nad tym, żebym znalazł pracę i poszedł w "nowe" miejsce w takim stresie jak zawsze to też sobie nie wyobrażam, bo mam dużo objawów wtedy - biegunka, nadpotliwość, nieświeży oddech na okrągło ze stresu i myśli jak każdy mnie odbiera, czuje sie obserwowanym. Proszę o pomoc.

Sortuj wg