SSRI-temat ogólny

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: SSRI a wzrok ... ?

przez zdesper 02 cze 2010, 10:43
A ja od trzech lat jem ssri i najgorszym efektem ubocznym jest ból dupy.Dodatkowo wyrosl mi muchomor na czole,nie wiem co teraz,myślicie,że to po lekach?Lekarze zalamują ręce,a ja od zawsze podejrzewalam,że te ohydne leki wprowadzą mnie w ruinę.Muchomor jest duży ,czerwony i sterczy mi z czoła.


Żebyś sie nie zdziwila jak Ci naprawde muchomor wyrośnie na czole po ssri:).A co bolu dupy to radzilbym jednak przyjmowac te leki doustnie.

Pozdrawiam
zdesper
Offline

Re: SSRI a wzrok ... ?

przez Shadowmere 02 cze 2010, 11:56
zdesper, a ty przyjmowales doodbytniczo rozumiem?to się nie dziwię,że masz "drętwienia" gdzie nie gdzie.ulotkę czytamy ze zrozumieniem.
Zazwyczaj zaleca się lek przyjmować doustnie rano lub wieczorem,niezależnie od posilku.
Shadowmere
Offline

Re: SSRI a wzrok ... ?

Avatar użytkownika
przez aree1987 02 cze 2010, 12:03
Hihihi do dupki to się czopki wkłada :lol:
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home
Avatar użytkownika
Offline
Posty
1173
Dołączył(a)
15 lip 2009, 21:54

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: SSRI a wzrok ... ?

przez zdesper 02 cze 2010, 13:22
Nie mam pojęcia skąd wywnioskowalas ze moglbym przyjmowac tego rodzaju leki doodbytniczo.Ty shadow skarzysz sie na bol dupy wiec mysle ze moze to miec jaki związek.Uff cale szczescie ze nie mam takich efektow ubocznych... ;)
zdesper
Offline

Re: SSRI a wzrok ... ?

przez Shadowmere 02 cze 2010, 13:38
zdesper, a ty skarzysz sie na bol szyi czy z tego taki wniosek,że wkladasz sobie leki szyją :pirate: .paczka gwoździ zablysla by tu większą bystrością i świeżością umyslu :roll:
Shadowmere
Offline

Re: SSRI a wzrok ... ?

przez Magdaa 02 cze 2010, 13:49
Shadowmere napisał(a):aree1987, lexapro daje o sobie znać jedynie w postaci niesamowitych,dziwacznych,realistycznych snów.To znacznie lepsze niż horrory :twisted:
Ponadto chyba zaczęłąm się godzic z tym,że na mnie te proszki nie dzialają na zasadzie "tabletek szczęśćia".Ten lek przynajmniej nie ma skutków ubocznych,więc mogę go brać...przynajmniej dopóki nie skonczy mi się opakowanie.A nuż zadziala?


Nie pieprz Skarbie, bo możesz to robić tylko ze mną :P :pirate: Ja też mam schizowe sny, masakra jakaś jakie zrycie...
Ale nie pieprz, że do końca opakowania i tyle... Widziałaś ile ja miałam skutków ubocznych... Już rzygam tym esci bo jedyne co po tym mam to skutki uboczne i wszystkie objawy lekkiej depresji. A było już dość DOBRZE zanim zaczęłam brać te SSRI...

Ale WIEM że lek potrzebuje 3 miesięcy aby w pełni pokazać swoje działanie. Więc błagam- jedz go przynajmniej 3 miesiące. Jak ja.
Magdaa
Offline

Re: SSRI a wzrok ... ?

przez zdesper 02 cze 2010, 13:59
haha shadow juz chyba z nudow albo bordelinowskiej przypadlosci przychodza Ci takie pomysly do głowy:P.Jestem zdesperowany ale nie na tyle zeby wkladac leki przez szyje.. ;) .

Ja tylko pisalem co zrobily niedobrego leki ssri w moim przypadku.Niekoniecznie u kazdego musi to wystapic, aczkolwiek masa osob skarzy się na wzmozone napięcie miesniowe, ktore u mnie przybralo forme kurczowego kręczy karku.Choroba ta nie pojawia sie od tak sobie.Bardzo czesto jest powiklaniem leczenia neuroleptykami i w niektorych przypadkach innymi lekami takimi wlasnie jak ssri.Paroksetyna wiele mi w zyciu dala ale takze wiele zabrala.

Pozdrawiam złośliwa kolezankę 8)
zdesper
Offline

Re: SSRI a wzrok ... ?

przez pete_27 02 cze 2010, 15:56
Mówiliśmy tu o chorobach wzroku, związanych z badaniami świeżo opublikowanymi, a nie o wpływie SSRI na SM i inne :P

BTW-straszny cwaniaczek się zrobił z Shadowmere po SSRI:D
pete_27
Offline

SSRI a herbaty odchudzające itp

przez Magdaa 02 cze 2010, 16:12
Siema. Wiem, że trzeba unikać dziurawca będąc na SSRI a wiecie może jak jest z ziołowymi herbatami spalającymi tłuszcz?
Moja ma w składzie:
-kwiat hibiskusa
-herbata Pu-erh
-aronia
-liść jeżyny
-korzeń lukrecji
-liść mięty
-winian L-karnityny
-owoc tarniny
-owoc jeżyny
-chlorek chromu

Jak myślicie- mogę ją pić na luzie?

Pozdrawiam.
Magdaa
Offline

Re: SSRI a herbaty odchudzające itp

Avatar użytkownika
przez linka 02 cze 2010, 16:21
Magdaa, generalnie zasada jest taka, ze lepiej żeby to nie zawierało dziurawca, no i jeśli powoduje biegunki to lepiej pić jakieś 3-4h po przyjęciu dawki leku.

Jeszcze chciałam spytać, dziewczyno, Ty piszesz, że jeszcze schudłaś na SSRI, generalnie jesteś no chudini ........ na grzyba ci jeszcze takie herbatki??

Szmalcu byś pojadła i pączki :mrgreen: co by było za co chwycić ;)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Avatar użytkownika
Offline
Przyjaciel forum
Posty
11446
Dołączył(a)
10 gru 2007, 14:11
Lokalizacja
Rivia

Re: SSRI a herbaty odchudzające itp

Avatar użytkownika
przez ALEKS*OLO 02 cze 2010, 16:33
Magdaa, jak zobaczyłam ten topic to sobie pomyślałam, "zaraz założy topic 'SSRI a papier totaletowy Velvet'" :lol: , sorki tak mi sie zaśmiało :P

A poważnie, dlaczego nie można przy psychotropach herbat z dziurawcem pić, jak one kolidują z sobą?

linka, dobrze gada, szczupła jesteś a chcesz spalać tluszcz, kaj Ty mosz ten tłuszcz kobito?!?! Apropos szmalcu, wczoraj zrobiłam taki pyyyyyszny, że już połowy miseczki ni ma :oops: Więc taka herbata to mi sie przyda :/
:P
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
Avatar użytkownika
Offline
ExModerator
Posty
2384
Dołączył(a)
01 mar 2008, 00:25
Lokalizacja
Śląsk

Re: SSRI a herbaty odchudzające itp

przez zdesper 02 cze 2010, 16:35
A poważnie, dlaczego nie można przy psychotropach herbat z dziurawcem pić, jak one kolidują z sobą?


To i tamto dziala na serotonine i moze spowodowac wystąpienie zespolu serotoninowego:p
Ostatnio edytowano 02 cze 2010, 16:35 przez zdesper, łącznie edytowano 1 raz
zdesper
Offline

Re: SSRI a herbaty odchudzające itp

przez Magdaa 02 cze 2010, 16:35
Dziurawca nie zawiera, biegunek też nie powoduje. To nie jest przeczyszczająca czy przyspieszająca przemianę materii, ma tylko spalać tłuszcz. W zasadzie powinno się pić ok 2-4 dziennie, ja piję jedną co 1-2 dni. Nie po to, żeby schudnąć- bardziej po to aby wagę utrzymać, bo praktycznie mój wysiłek fizyczny ogranicza się do wyjścia do samochodu i na seksie :oops: Apetyt po SSRI faktycznie mam mały, ale jak już coś jem to tylko słodkie... Nie chcę chudnąć, chcę tylko utrzymać wagę żeby nie przytyć przez całkowity brak ruchu i słodycze.
No i mam ostatnio bardzo niską samoocenę.

A smalec fuj :P

p.s. Sorry za tyle pytań, ale 'lubię wiedzieć' :pirate: Jeśli koliduje z papierem toaletowym to też napiszcie :pirate: :lol: :P
Magdaa
Offline

Re: SSRI a herbaty odchudzające itp

Avatar użytkownika
przez ALEKS*OLO 02 cze 2010, 16:58
A smalec fuj :P


Nie bluźnij kobieto !!! :nono: :D
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
Avatar użytkownika
Offline
ExModerator
Posty
2384
Dołączył(a)
01 mar 2008, 00:25
Lokalizacja
Śląsk

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

Przeskocz do