Waleriana a neuroleptyki

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Waleriana a neuroleptyki

przez Pyritie 24 cze 2010, 13:03
Czy można zażywać razem neuroleptyk solian rano i popołudniu i walerianę na sen?
Pyritie

Re: Waleriana a neuroleptyki

przez Zenonek 24 cze 2010, 15:26
Waleriana przy neuroleptykach to jak witamina C przy lekach retrowirusowych czy inteferonie alfa.

Moja lekarka mowila mi, ze jak chce to moge czasem lyknac z 1000 mg wyciagu z kozlka (a biore na sen neuroleptyk).

Najlepsze ze wszystkich ziolowych sa te zwykle niebieskie "tabletki uspokajajace".

Ja wzialem tak z 5-6 to nawet dawaly rade.

Re: Waleriana a neuroleptyki

przez Majster 24 cze 2010, 16:36
Pyritie napisał(a):Czy można zażywać razem neuroleptyk solian rano i popołudniu i walerianę na sen?
Ja mysle, ze mozna. Podobnie, mozna tez odmowic różaniec i zdrowaśmarię, strzelić lufę melisy, dwa ząbki czosnku, natrzeć się pszczelim woskiem (podobno bardzo zdrowe) albo nawet policzyć 1000 owiec, ale jesli faktycznie chcesz spać, to poprzestałbym na zestawie podstawowym.
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg