Co na ciągłą frustrację, agresję/wkur. ?

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Co na ciągłą frustrację, agresję/wkur. ?

przez zaqzax 19 kwi 2010, 14:17
Od wielu lat w moich zaburzeniach króluje poczucie frustracji, ekstremalnej agresji, wkurw****
i nienawiści do innych co zabiera mi sporo energii i psuje ogólny nastrój, jaki lek może łagodzić
takie objawy ? wątpię że antydepresanty, które biorę od lat... pomaga w miarę alprazolam ale
ciężko go brać bez przerwy, pomaga też nawdychanie się izobutanu (działa to aż na 3 dni) ale
nie zamierzam sobie zbyt często ryć mózgu tym gazem ale może będzie to konieczne ?
4 psychoterapie które miałem do tej pory nie złagodziły tego objawu, więc nie wiem czego
się chwytać... pozostały jeszcze legalne dopalacze w formie mieszanek ziołowych, które
działają silnie anksjolitycznie i dają dodatkowo poczucie błogostanu i psychicznego spokoju,
ale to droga zabawa... nie mam pomysłu a wy macie ?
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Re: Co na ciągłą frustrację, agresję/wkur. ?

przez shadow_no 19 kwi 2010, 14:20
Ja kiedy nie mogłem sobie poradzić z nadmiarem agresji zapisałem się na kick boxing gdzie dałem upust emocjom. :comone:
Polecam wysiłek fizyczny. Nie ma sensu wszystkiego rozwiązywać chemią.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez zaqzax 19 kwi 2010, 15:02
shadow_no napisał(a):Ja kiedy nie mogłem sobie poradzić z nadmiarem agresji zapisałem się na kick boxing gdzie dałem upust emocjom. :comone:
Polecam wysiłek fizyczny. Nie ma sensu wszystkiego rozwiązywać chemią.

nic z tego, próbowałem sportu i to aż 3 lata - częste treningi a i tak ciągle czułem się tak samo a nawet i gorzej
bo czułem kolejne wkur**** przez to że owa czynność nie pomogła.
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zenonek 19 kwi 2010, 15:10
A probowales mocnych kuracji takich jak :

- amitryptilina plus IMAO
- sam IMAO (nawet fenelzyna)
- 2x SSRI naraz
- TLPD plus SSRI
-TLPD plus SSRI plus benzo
TLPD plus SNRI
TLPD plus SSRI plus neuroleptyk

Hmmm duzo jest kombinacji - bylo to opisane w jednym z linkow na forum ale nie moge teraz znalezc tego linka.

przez zbychu 19 kwi 2010, 15:15
Jesli sie zbyt czesto masturbujesz badz uprawiasz sex (pisze całkiem powaznie) zrób sobie przerwe na 3 tyg..nie pij w tym czasie alkoholu i zero prochów...gwarantuje ze poprawa zaskoczy Cie bardzo, bardzo pozytywnie!!!
Nasze ciało wie,czego potrzebuje mózg,gdyz potrafi sie on tego domagać-czasami nawet w wyjatkowo drastyczny sposob.

przez zaqzax 19 kwi 2010, 15:46
zbychu napisał(a):Jesli sie zbyt czesto masturbujesz badz uprawiasz sex (pisze całkiem powaznie) zrób sobie przerwe na 3 tyg..nie pij w tym czasie alkoholu i zero prochów...gwarantuje ze poprawa zaskoczy Cie bardzo, bardzo pozytywnie!!!

Próbowałem tego z 10 dni, tzn. nie masturbowałem się, nie piłem, nic nie brałem, było jeszcze gorzej,
masturbacja odrobinę pomaga, za alko nie przepadam bo zamula i mam po nim mocnego kaca.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

przez zbychu 19 kwi 2010, 15:52
10 dni to za krótko wiem co pisze,na poczatku jest gorzej i tak ma byc...po ok 3 tygodniach zaczynasz wracac do życia..wiem ze potwornie ciezko jest to wytrzymac ale warto... na poczatku normalne sa rozdraznienie,bezsennosc,silne osłabienie,czasem bóle miesni ..tak jakbysnałozył na siebie objawy depresji i grypy.. uwierz mi ze ta metoda jest skuteczna i czesto o wiele bardziej skureczniejsza niz najbardziej trafione leki..tylko trzeba wytrwac ten najgorszy okres abstynencji..(najgorsze sa pierwsze 2 tyg) potem lajcik a w konsekwencji powrót do żywych
Nasze ciało wie,czego potrzebuje mózg,gdyz potrafi sie on tego domagać-czasami nawet w wyjatkowo drastyczny sposob.

przez zaqzax 19 kwi 2010, 16:18
Zenonek napisał(a):A probowales mocnych kuracji takich jak :

- amitryptilina plus IMAO
- sam IMAO (nawet fenelzyna)
- 2x SSRI naraz
- TLPD plus SSRI
-TLPD plus SSRI plus benzo
TLPD plus SNRI
TLPD plus SSRI plus neuroleptyk

Hmmm duzo jest kombinacji - bylo to opisane w jednym z linkow na forum ale nie moge teraz znalezc tego linka.

skutki uboczne TLPD mnie przerazaja, brałem kiedys 2 leki z tej grupy, Anafranil i Doksepin, nie ufam
juz tak starym substancjom.
2x SSRI nigdy nie brałem a tym bardziej nie łączyłem ich z TLPD.

Do wypróbowania zostały mi SNRI (Effectin), NASSA (Lerivon), IMAO (Aurorix), NARI (Edronax), no i nietypowy SSRI (Trittico),
w czwartek idę do psychola i ciekaw jestem co mi zaproponuję.

[Dodane po edycji:]

zbychu napisał(a):10 dni to za krótko wiem co pisze,na poczatku jest gorzej i tak ma byc...po ok 3 tygodniach zaczynasz wracac do życia..wiem ze potwornie ciezko jest to wytrzymac ale warto... na poczatku normalne sa rozdraznienie,bezsennosc,silne osłabienie,czasem bóle miesni ..tak jakbysnałozył na siebie objawy depresji i grypy.. uwierz mi ze ta metoda jest skuteczna i czesto o wiele bardziej skureczniejsza niz najbardziej trafione leki..tylko trzeba wytrwac ten najgorszy okres abstynencji..(najgorsze sa pierwsze 2 tyg) potem lajcik a w konsekwencji powrót do żywych

podaj mi jakieś źródło (link) - opis tej metody i o co w niech chodzi bo nie ma tu żadnej logiki.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

przez zbychu 19 kwi 2010, 16:44
Jak nie widzisz zadnej logiki to sobie darój

przez Zenonek 19 kwi 2010, 17:31
Jak masz do wyprobowania jescze nowoczesne leki to ok - proboj.

Z dosyc nowych masz jeszcze Cymbalta , Valdoxan, milnacipran.

A probowales moklobemid (aha to Aurorix- czytalem, ze IMAO sa bardzo skuteczne jak SSRI nie dzialaja dobrze- moze to zasugeruj psycholowi) , mirtazapina, trazadon lub nefadazon ?

Kurde byl gdzies na forum ten link i tam bylo fachowo opisane- bardzo wyczerpujaco (przez leakrzy)- na temat wlasnie roznych kombinacji przy trudnych przypadkach- ale widze teraz tego !

Wartoby sprobowac jakies solidne kombo !

Musisz pamietac o jednej rzeczy jescze - ze czasami TLPD naprawde stawiaja na nogi i wszystkie glupoty z lba odchodza- no ale pierwsze pokombinuj cos z nowymi.

przez Zenonek 22 kwi 2010, 15:19
Zaqzax No i co tam psychol zaproponowal ?

Sortuj wg