Pilne Pytanie ! ! !

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: Pilne Pytanie ! ! !

przez amanter 08 kwi 2010, 23:06
Diazepam

Okres poltrwania 20-100 h

:)

przez linka 08 kwi 2010, 23:12
Nie wydaje mnie się, żeby Relanium czy valium eliminowało nerwicę na okres kilu dni ;)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez gregory21 08 kwi 2010, 23:45
Martin_87, nie przejmuj sie tym co tu pisza , sporo z tych osob ma ubaw kiedy moze cos "madrego" napisac , tak naprawde zrozumie Cie tylko ta osoba ktora dokladnie to przechodzila.,poszukaj sobie na forum nr gg do osoby o nicku Victorek , napewno znajdzie chwile zeby z Toba pogadac , glowa do gory dystansuj sie od tego forum , ja tego nie potrafilem i wile dodatkowych atakow przez to przeszlem , jeszcze chwila i sie dowiesz ze masz schizofrenie , psychoze a na koncu bordera,pozdrawiam

ps. jesli ufasz neurologowi to ok , ale znajdz tez psychiatre , a leki o jakich mowa powyzej to dorazny syf , sciaga problem z glowy na kilka h uzaleznia , i czujesz sie jak na niezlym haju... ---> bierz tylko kiedy nie bedziesz juz wiedzial co z soba zrobic... ucz sie swoich reakcji , ciala , oddechu ,i uwierz ze z tym mozna zyc:) - jak prosto radzic :uklon:
gregory21

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magdalenabmw 09 kwi 2010, 12:35
amanter napisał(a):Diazepam

Okres poltrwania 20-100 h

:)

Diazepam to benzo, i to, że rozkłada się w wątrobie od 20 do nawet 100 h to wcale nie znaczy że tyle czasu działa na nasz mózg :] :smile:

[Dodane po edycji:]

Gregory- a MY tego nie przeszliśmy? Halo?
My go po prostu sprowadzamy na ziemię, a Ty kolegę utwierdzasz w tym, że wróżki istnieją :roll:
magdalenabmw

przez linka 09 kwi 2010, 12:41
gregory21, tak tak....ty masz najgorszą nerwicę ze wszystkich...i Victorek...i jeszcze założyciel tego tematu.....a nam się po prostu nudzi :lol: :lol: :lol:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez gregory21 09 kwi 2010, 17:29
Gregory- a MY tego nie przeszliśmy? Halo?
My go po prostu sprowadzamy na ziemię, a Ty kolegę utwierdzasz w tym, że wróżki istnieją :roll:[/quote]

ja przynajmniej staram sie podejsc do tematu z dobrej strony .. nie wklejam tablet..
linka napisał(a):gregory21, tak tak....ty masz najgorszą nerwicę ze wszystkich...i Victorek...i jeszcze założyciel tego tematu.....a nam się po prostu nudzi :lol: :lol: :lol:

wiesz co ja mam taka jaka mam , dla kazdego jego objawy sa najgorsze, a co do Victorka
Jesli bedziesz miala tyle wiedzy co on i bedziesz potrafila ja tak przekazac i podejsc do ludzi jak on , bedziesz miala prawo tak pisac, on zdobyl autorytet u wielu osob ,...
pozdrawiam

[Dodane po edycji:]

ps . jest wiele odmian nl , ty masz wolnoplynacy , ja mam nagle ataki paniki.. inna bajka ale skoro ja Ci nie ujmuje z Twoich objawow pozwol mi byc soba ..
gregory21

przez magdalenabmw 09 kwi 2010, 22:03
gregory21 napisał(a):ja przynajmniej staram sie podejsc do tematu z dobrej strony .. nie wklejam tablet..

Wiesz co, z tabletami to był żart. Jak nie załapałeś to trudno. A może to my podchodzimy z dobrej strony skoro próbujemy go ściągnąć na ziemię? Dlaczego dobra strona wg Ciebie to Twoja strona, a nie moja? Dlaczego nie pozwalasz nam mieć swojego zdania i je negujesz?

gregory21 napisał(a):
wiesz co ja mam taka jaka mam , dla kazdego jego objawy sa najgorsze, a co do Victorka
Jesli bedziesz miala tyle wiedzy co on i bedziesz potrafila ja tak przekazac i podejsc do ludzi jak on , bedziesz miala prawo tak pisac, on zdobyl autorytet u wielu osob ,...

A skąd wiesz że Linka nie jest autorytetem dla wielu osób panie alfo i omego? Dla mnie jest. I co? :P

gregory21 napisał(a): ps . jest wiele odmian nl , ty masz wolnoplynacy , ja mam nagle ataki paniki.. inna bajka ale skoro ja Ci nie ujmuje z Twoich objawow pozwol mi byc soba ..

A jeśli ja miałam/mam i ataki paniki, i lęk wolno płynący, i derealizację itd itp to co wtedy? Za mało mam, żeby móc się wypowiadać?

Faktycznie czytając Twoje posty można dojść do wniosku że wg Ciebie Ty masz najgorszą nerwicę a innym tylko się wydaje że mają, to troszkę irytujące. :? No ale luz, Twoje życie.
magdalenabmw

przez gregory21 09 kwi 2010, 23:41
magdalenabmw napisał(a):
gregory21 napisał(a):ja przynajmniej staram sie podejsc do tematu z dobrej strony .. nie wklejam tablet..

Wiesz co, z tabletami to był żart. Jak nie załapałeś to trudno. A może to my podchodzimy z dobrej strony skoro próbujemy go ściągnąć na ziemię? Dlaczego dobra strona wg Ciebie to Twoja strona, a nie moja? Dlaczego nie pozwalasz nam mieć swojego zdania i je negujesz?

gregory21 napisał(a):

A skąd wiesz że Linka nie jest autorytetem dla wielu osób panie alfo i omego? Dla mnie jest. I co? :P

gregory21 napisał(a): ps . jest wiele odmian nl , ty masz wolnoplynacy , ja mam nagle ataki paniki.. inna bajka ale skoro ja Ci nie ujmuje z Twoich objawow pozwol mi byc soba ..

A jeśli ja miałam/mam i ataki paniki, i lęk wolno płynący, i derealizację itd itp to co wtedy? Za mało mam, żeby móc się wypowiadać?

Faktycznie czytając Twoje posty można dojść do wniosku że wg Ciebie Ty masz najgorszą nerwicę a innym tylko się wydaje że mają, to troszkę irytujące. :? No ale luz, Twoje życie.

Sluchaj magda w duszy to mam za kogo mnie masz.,... czy ja obrazilem Twoj autorytet jakim jest Linka??nie.. ona wymienila kogos kto bezsprzecznie pomogl tutaj wielu (Victorek) co do tablet i zartu , moze przypomnij sobie swoje poczatki jak zapewne latalas od okna do okna i zastanawialas sie co mi jest... no chyba ze jestes na tym forum bo nikt wiecej nie posiweca Ci uwagi??
magdalenabmw napisał(a):A jeśli ja miałam/mam i ataki paniki, i lęk wolno płynący, i derealizację itd itp to co wtedy? Za mało mam, żeby móc się wypowiadać?

nikt nie broni sie wypowiadac , ale pomysl ile mozesz komus strachu wyzadzic tym co piszesz... pozatem jesli masz to wszystko powinnas sie czym predzej zglosic do lekarza.

pozdrawiam

ps. gdybym byl alfa i omega nie bylo by mnie tu...
gregory21

przez fobia 09 kwi 2010, 23:52
w poniedziałek idę do psychiatry i zapytam się jej czy słyszała o takim wynalazku - jeśli tak tą ja opierdzielę, że kazała mi "jeść" lexapro prawie 2 lata ;) :P
magdalenabmw, fajne by były psychotropki takie kolorowe - codziennie coś nowego,jak wesoło i kolorowo ;)

przez magdalenabmw 10 kwi 2010, 01:22
gregory21 napisał(a):czy ja obrazilem Twoj autorytet jakim jest Linka??nie.. ona wymienila kogos kto bezsprzecznie pomogl tutaj wielu (Victorek)

A czy Linka obraziła gdzieś Victorka?

gregory21 napisał(a):co do tablet i zartu , moze przypomnij sobie swoje poczatki jak zapewne latalas od okna do okna i zastanawialas sie co mi jest...

Może Ty latałeś od okna do okna histeryzując. Ja trafiłam do rodzinnego który postawił diagnozę i zaraz potem byłam u psychiatry.

gregory21 napisał(a):no chyba ze jestes na tym forum bo nikt wiecej nie posiweca Ci uwagi??

No tak, nikt mnie nie kocha... życie jest fuj :why:
:lol: Zastanów się zanim coś napiszesz. Skąd Ty możesz wiedzieć kto i ile uwagi mi poświęca? :?
Jestem na tym forum, aby komuś może pomóc i podzielić się doświadczeniami a także dla wsparcia duchowego które biorę od innych ludzi.

gregory21 napisał(a):nikt nie broni sie wypowiadac , ale pomysl ile mozesz komus strachu wyzadzic tym co piszesz...

Ale komu ja krzywdę wyrządzam i czym? Tym, że napisałam autorowi, że takie leki nie istnieją? A co, mam go kłamać tylko dlatego że wg Ciebie tak będzie lepiej? Sorki, ale ja nie będę ściemniać tylko po to, aby było miło :pirate:

gregory21 napisał(a):pozatem jesli masz to wszystko powinnas sie czym predzej zglosic do lekarza.

No co Ty nie powiesz? :roll: Derealizacji już nie mam, lęku wolno płynącego też nie - i sama tego dokonałam. Ale trzeba CHCIEĆ. A lekarzy w życiu zaliczyłam być może więcej niż Ty (nie licząc mojej prawie 7 letniej terapii) ... Ale cóż tak to jest jak nie wiesz a dyskutujesz...

Przepraszam za off top. :-|

Takich magicznych tabletek NIE MA.
magdalenabmw

przez gregory21 10 kwi 2010, 14:51
mialem gotowa odpowiedz, ale pozniej uznalem ze moze Cie urazic , wiec zniej rezygnuje , pozdrawiam
gregory21

Sortuj wg