Pilne Pytanie ! ! !

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: Pilne Pytanie ! ! !

przez Martin_87 07 kwi 2010, 12:56
Jasne. Powiedzial mi ze po jednej tabletce nie ma zadnych objawow przez 3-4 dni,zanika cala nerwica na ten okres i po tych 3 dniach wszystko wraca. Ten lek bardzo mocno uzaleznia i pozniej bez niego jest bardzo tragicznie. Mysle ze dlatego maja na niego taki limit o jakim pislem wczesniej i jest bardzo rzadko stosowany. No nic pozdrawiam i mysle ze bedziemy utrzymywali dobry kontakt ;) Pozdrofffki :)
nerwico weź mnie zostaw, daj spokój w końcu, nie odbieraj wszystkiego, ja nie chcę tego
zbyt wiele złego nie chcę być twym kolegą, proszę cię, k***a, błagam nie rób mi tego!
ŻYJE, WIERZĘ i JESTEM.

przez magdalenabmw 07 kwi 2010, 13:03
Ale NIE MA takiego leku.
magdalenabmw

przez *Wiola* 07 kwi 2010, 14:17
Oglądaliście "Weronika postanawia umrzeć"? Może ten pan doktor takie zagrywki stosuje?:)
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez miko84 07 kwi 2010, 14:40
Może mówił o amfetaminie? U niektórych nerwicowców działa cuda :)
miko84

przez celineczka3 07 kwi 2010, 15:57
Martin_87 napisał(a):Jasne. Powiedzial mi ze po jednej tabletce nie ma zadnych objawow przez 3-4 dni,zanika cala nerwica na ten okres i po tych 3 dniach wszystko wraca. Ten lek bardzo mocno uzaleznia i pozniej bez niego jest bardzo tragicznie. Mysle ze dlatego maja na niego taki limit o jakim pislem wczesniej i jest bardzo rzadko stosowany. No nic pozdrawiam i mysle ze bedziemy utrzymywali dobry kontakt ;) Pozdrofffki :)

Mozliwe ze to lek o nazwie tranxene, ale pewna nie jestem.
celineczka3

przez magdalenabmw 07 kwi 2010, 18:24
celineczka3 napisał(a):
Martin_87 napisał(a):Jasne. Powiedzial mi ze po jednej tabletce nie ma zadnych objawow przez 3-4 dni,zanika cala nerwica na ten okres i po tych 3 dniach wszystko wraca. Ten lek bardzo mocno uzaleznia i pozniej bez niego jest bardzo tragicznie. Mysle ze dlatego maja na niego taki limit o jakim pislem wczesniej i jest bardzo rzadko stosowany. No nic pozdrawiam i mysle ze bedziemy utrzymywali dobry kontakt ;) Pozdrofffki :)

Przecież to jest benzo, a benzo działa kilka godzin, a nie dni :?
magdalenabmw

przez Majster 07 kwi 2010, 18:44
Martin_87 napisał(a):I po jednej tabletce zapomnial bym co to jest nerwica..
Ja i mój syn tez wierzymy w św. Mikołaja ;)
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez celineczka3 07 kwi 2010, 23:06
magdalenabmw napisał(a):
celineczka3 napisał(a):

Przecież to jest benzo, a benzo działa kilka godzin, a nie dni :?

Moze to jest jakas tbl o przedłużonym działaniu. Chociaż 3 dni to troche dużo jak na jakikolwiek lek psychotropowy no ale...
celineczka3

przez Receptor1 07 kwi 2010, 23:35
Nie rozumiem tego pesymizmu forumowiczow, zawsze gasicie kogos kto ma nadzieje na wyjscie z nerwicy

przez *Wiola* 07 kwi 2010, 23:58
Receptor

My go wcale nie gasimy, tylko też chcemy dostać te cudowne tabletki!!
Moderator

przez miko84 08 kwi 2010, 10:05
A lekarz typu: wiem ale nie powiem, mam ale nie dam, jest conajmniej dziwny.
miko84

przez celineczka3 08 kwi 2010, 10:19
Receptor1 napisał(a):Nie rozumiem tego pesymizmu forumowiczow, zawsze gasicie kogos kto ma nadzieje na wyjscie z nerwicy

Bo większość z nas zmaga się z nerwicą już od dłuższego czasu i wie,że wyjście z nerwicy jest możliwe dzięki pracy nad sobą a nie cudownej tabletce, za wyjątkiem osób które faktycznie mają jakieś problemy neurochemiczne ale tych jest naprawdę niewiele.
celineczka3

przez magdalenabmw 08 kwi 2010, 17:43
celineczka3 napisał(a): Moze to jest jakas tbl o przedłużonym działaniu. Chociaż 3 dni to troche dużo jak na jakikolwiek lek psychotropowy no ale...

Okres półtrwania alprazolamu tego z tabletek SR (o przedłużonym działaniu) wynosi 12-15 h a to trochę za krótko aby móc mówić 'kilka dni' ;)
magdalenabmw

przez celineczka3 08 kwi 2010, 23:02
No to mówie że to za długo na jakikolwiek lek psychotropowy, no ale może cuda się zdarzaja;]
celineczka3

Sortuj wg