Agoniści Dopaminy - Ropinirol i Pramipexol

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez Ferdynand k 21 lip 2013, 22:35
i co wykazano że nic nie ma tam tak? :roll:
Naczelny Użyszkodnik

przez depresyjny 22 lip 2013, 10:51
Jakichs neurologicznych eng,emg nie mialem. Nikt nigdy mi nie sugerowal zeby takowe wykonac. Nawet jezeli anafranil pomaga na ten bol to myslisz ze moze byc on wywolany czyms innym niz depresja? Nie mialem zadnych chorob. Przyczyna moze byc wieloletni stres doswiadczany w szkole, w rodzinie mam choroby psychiczne.

-- 22 lip 2013, 10:53 --

przypadek samobojczy(ciocia) wujek( na karcie szpitalnej schizofrenia)
depresyjny

przez AmnuM 08 sie 2013, 11:17
Mam 3 opakowania Ropinirolu 2mg (nie SR). OD jakiej dawki zacząć? Zastanawiam się nad 0,5, czyli podzielić tabletkę na 4 części ico 6 godzin 0,5mg.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny 10 sie 2013, 22:55
Sory a czy jest ktos kto bierze anafranil ktory sie juz dobrze wkrecil i powiedzmy dla dodania sobie mocy intelektualnej i uwrazliwienia na bodzce przyjaciela probowal w tym kierunku cos dodawac? I jaki byl rezultat?
depresyjny

przez AmnuM 14 sie 2013, 18:22
Wypowie się ktoś w końcu o Ropinirolu?:>

przez depresyjny 20 sie 2013, 23:40
Mam pytanie, czym sie rozni niewyregulowana dopamina od zniszczonych polaczen miedzy neuronami? Czy jezeli ja grajac w pingponga nie jestem w stanie zapamietac kto ma ile punktow i kto serwuje, mama mowi mi zebym kupil mleko ja zapominam, albo rozmawiajac z kims( bardziej ktos rozmawia ze mna) czuje taka pustke w glowie,0 mysli, nie wiem co mowic, w piersiach czuje dysonans, moge tylko przytakiwac to co mi jest? Oczywiscie biore anafralka.
depresyjny

przez Kalebx3 23 sie 2013, 17:06
Mam 3 opakowania Ropinirolu 2mg (nie SR). OD jakiej dawki zacząć? Zastanawiam się nad 0,5, czyli podzielić tabletkę na 4 części ico 6 godzin 0,5mg.

ja startowałem od 0,2 mg , ale jak zaczniesz od 0,5 nie bedzie tez tragedii .
Bierzesz już?
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez AmnuM 23 sie 2013, 17:13
Próbowałem, przez 5 dni w różnych dawkach na poczatku 3 razy dziennie po 0,5, a przez następne po 0,5 na noc i uczucie senności zaczęło mijać. Nie wiem może jeszcze raz do tego podejdę, ale w sumie nic mi to nie dało. Może lek potrzebuje więcej czasu, tak jak tu piszą, do tygodnia przy regularnym braniu.

-- 23 sie 2013, 16:21 --

może bupropion, który oddziałowywuje na noradrenalinę, będzie dobrym pomysłem, ze względu na to że jest pochodna fenyloetyloaminy.

przez Kalebx3 23 sie 2013, 19:19
Ja na Twoim miejscu dalej bym szedł w Ropinirol , ale ostrożnie ,nie więcej niż 0,5 mg dziennie .
U mnie początki były również "nieciekawe " , ale po około 2 tygodniach poprawa . Jaka ? ,zapytasz .
Życie jakby nabierało smaku i ostrości , nie szaleństwa i schizofrenicznych objawień , ale wrażenia odbierane z kontaktu z Rzeczywistością były lepsze jakościowo . Seks( w sensie wrostu libido i pożądliwości ) i orgazmy niesamowite, i ta dla mnie męcząca zwierzęca chuć na baby , ajajaaj ( mam żonę i nie wolno pod inne sukienki zaglądać ;) )
Co do bupropionu mam negatywne zdanie , testowałem i nic nie znalazłem co mogłoby mnie w tym leku pociągnąć .
Proponował bym Ci do Ropi dolożyc suplę DLPA . Niby nic nie daje( tak mówia wszyscy , przewaznie) , ale jej dzialanie+ niskie dawki Naltrexonu ) jest na tyle dobre ,że podpisuję sie dwoma rekoma i nogami byś tego mixu choć raz w życiu spróbował co najmniej z dwa miesiące, albo i więcej ,( wtedy dopiero przychodzą trwale efekty)
Może Ci tu troche zamieszalem ,,, ale ograniczmy się wpierw Do ROPI +DLPA ,
a co do Naltrexonu , wczoraj pod dłuższej przerwie wziąłem na noc 3mg , a dziś z rana TAK zaje ,,,fajne uczucie wyrzutu endomorfin , że tylko chwalić Boga za tak dobre z ranna samopoczucie ( bo ranki zawsze byly u mnie niefajnie hu+jowe) .
Pozdro .

przez AmnuM 24 sie 2013, 12:12
No dobra, dam szanse ropi jeszcze raz, ale to na wieczór. Będę brał 0.5, albo 1mg przed snem przez 2 tygodnie. Zobaczymy...
Pierwszego dnia, przed snem poczułem Jakby tylne płaty mózgowe przeszedł prąd, dziwne...

Naltrexon, Mój wróg... hehe... :)

przez Siding Spring 24 sie 2013, 12:23
Czemu wrog?

przez AmnuM 24 sie 2013, 12:25
Bo by mnie "zablokował", a to było by nieprzyjemne w skutkach.

przez Siding Spring 24 sie 2013, 13:29
A ON czasem nie odblokowujewlasnie? W koncu ten lek jak ma zadzialac to zadziala promotywacyjnie

przez Kalebx3 24 sie 2013, 13:31
Zależy ile brałeś Naltrexonu Ammun , jak więcej niż 10mg i nie na noc to faktycznie mógł Cie i twoje odczuwanie przyjemności zablokowac , jeśli jednak brałeś oko,ło3mg na noc i tak Cie "zablokował",,, to nie bierz , widocznie Twój układ opoidowy jest zbyt wrazliwy na dodatki z zewnątrz.

Sortuj wg