Agoniści Dopaminy - Ropinirol i Pramipexol

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: Agoniści Dopaminy - Ropinirol i Pramipexol

przez miko84 02 lis 2010, 08:51
Powiedz to jej gdy cierpi. Myślę, że lekarz neurolog okaże się znawcą tematu i nie przepisze Ci pierwszego lepszego benzo do złagodzenia napięcia bo to nie rozwiązanie na dłuższą metę.
miko84

przez El Chupacabra 02 lis 2010, 20:21
miko84 napisał(a):Powiedz to jej gdy cierpi. Myślę, że lekarz neurolog okaże się znawcą tematu i nie przepisze Ci pierwszego lepszego benzo do złagodzenia napięcia bo to nie rozwiązanie na dłuższą metę.

Mowie, zeby nie cierpiala bardziej. Miko, wezmiesz odpowiedzialnosc za jej zdrowie ?

wola człowieka jest jego niebem

przez miko84 02 lis 2010, 23:21
Lekarze którzy nie mogą jej pomóc powinni wziąść odpowiedzialność za jej aktualne zdrowie i samopoczucie. Konowały i tyle :)
miko84

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez El Chupacabra 02 lis 2010, 23:27
miko84 napisał(a):Lekarze którzy nie mogą jej pomóc powinni wziąść odpowiedzialność za jej aktualne zdrowie i samopoczucie. Konowały i tyle :)

Konowaly - tez tej wersji bede sie trzymal :)

wola człowieka jest jego niebem

przez zawilinski 03 lis 2010, 23:43
miko84 napisał(a):Powiedz to jej gdy cierpi. Myślę, że lekarz neurolog okaże się znawcą tematu i nie przepisze Ci pierwszego lepszego benzo do złagodzenia napięcia bo to nie rozwiązanie na dłuższą metę.

popatrzcie sobie na serwisy rankingowe lekarzy. wiekszosc nie jest wpisana do rankingu czyli jakby ich nie bylo. dobrych specjalistow jest ok. 5% albo mniej, reszta to sa ludzie ktorzy zostali lekarzami dla zysku i tyle. ja jak wybieram durny odkurzacz, ktory chce kupic smigam kilka godzin po necie, zeby poczytac opinie uzytkownikow, zwlaszcza interesuja mnie te negatywne, bo wtedy wiem czego moge sie spodziewac w razie awarii. a taki lekarz w iles tam minut stawia diagnoze. jeszcze ci powie, ze obserwacja trwala iles miesiecy. miesiecy? jak taki lekarz ma iles tam pacjentow na glowie, zwykle nie ma czasu na rozmowe z toba, diagnoze stawia na podstawie badan psychologicznych, ktore niczego nowego nie wnosza, bo po kilkunastu minutach rozmowy wiadomo jaki jest stan psychiczny pacjenta oczywiscie jak sie podejdzie do niego jak do czlowieka, a nie konsumenta tabletek. za kazdym razem jak jestem u lekarza to mowie mu jak sie czuje, ale czy on mnie slucha. daje mi inne tablety, a te dzialaja albo podobnie do tych, ktore bralem wczesniej albo sa inne efekty uboczne.

przez Adwentystka 06 lis 2010, 12:21
biorę tydzien tritici i dupa zero ,czuje sie masakrycznie i mam mysli samobojcze,koszmar

przez miko84 07 lis 2010, 11:54
Byłaś u tego neurologa?
miko84

przez Adwentystka 07 lis 2010, 12:34
jutro mam wizyte popoludniu,biore najmniejszą dawkę tritico,0,25

przez Adwentystka 09 lis 2010, 13:33
no więc byłam u neurologa psychiatry i zwiekrzyl mi tritico do 50mg.i dupa nawet mowilam mu o niespokopjnych nogachi nic,mam juz serdecznie dosc lekarzy,nie moge trafic na mądrego.miko jestem z bielska bialej,ty podobno tez z poludnia Polski,do jakiego lekarza chodzisz?

przez miko84 09 lis 2010, 17:59
Heh fajny neurolog. Ja trochę bardziej na wschód od Ciebie a lek przepisuje mi psychiatra z otwartym umysłem. 50 mg trittico to mała dawka moim zdaniem. Musisz próbować u innego neurologa lub psychiatry. Jakich leków w sumie próbowałaś na swoje objawy? Brałaś kiedyś gabapentynę? Ma chyba zdolność rozluźniania mięśni. Sam nie próbowałem tego a pozatym nie spotkałem się jeszcze z lekiem który by tak rozluźniał moje mięśnie jak ropinirol.
miko84

przez Adwentystka 10 lis 2010, 10:53
no więc bralam doxepin w duzych dawkach,asertin kyory spowodowal ze spięlo mnie jeszcze bardziej i welafax 150mg i ten rowniez mnie spiął jeszcze bardziej,wiesz miko ja mam męsnie zwinięte w powrozy i takie uczucie opaki na szyi,z przodu ,ogólnie sztywnosc,to trwa od rana do nocy w połowie pleców chce mnie zlamac takie uczucie,chce sie wybrac do poradni leczenia bolu,myslalam rowniez o amitryptylinie,gabapentyny nie bralam,nawet powaznych badan nie chcą mi zrobic,wszystko kosztuje a ja juz sracilam prace i nie mam kasy to jakis koszmar :why:

przez miko84 10 lis 2010, 21:08
Jak masz takie silne bóle i neurolog podniósł Ci tylko dawkę leku to konował z niego i tyle. A masz ten ropinirol?
miko84

przez Adwentystka 11 lis 2010, 11:46
nie nie mam nie skorzystalam bo sie balam ale w kazdej chwili moge miec

przez miko84 11 lis 2010, 13:22
Jak nie masz niskiego ciśnienia lub psychozy/zaburzeń schizofrenicznych to nie musisz się bać.
miko84

Sortuj wg