Agoniści Dopaminy - Ropinirol i Pramipexol

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: Agoniści Dopaminy - Ropinirol i Pramipexol

przez Adwentystka 27 paź 2010, 16:42
miko w sobote bede miala reqip,zalatwilam od znajomej pielęgniarki,ale dopiero w sobote,czego moge się spodziewac,pozytywy jak i negatywy,prosze napisz,wiesz mi glownie chodzi o to je...e napięcie mięśni.ale ze strony dzialan niepożądanych?chyba mnie szlag nie trafi?

przez El Chupacabra 27 paź 2010, 20:57
zaqzax napisał(a):
El Chupacabra napisał(a):
Trittico w malych dawkach "podobno" troche podnosi dopamine.

jak slysze takie rzeczy to dostaje kurwicy, gdzieś taką głupote zasłyszał ?

od miko :) hehe

wola człowieka jest jego niebem

przez miko84 28 paź 2010, 11:58
Adwentysko nie, nie trafi Cie, ale najprawdopodobniej będziesz senna na początku więc radzę Ci wziąść lek na noc. Jaką dawkę będziesz miała? Proponuje Ci brać jedną dawkę na noc i tak codziennie. Rano powinnaś mieć więcej siły i większy spokój. Napięcie mięśni odpuszcza po paru dniach, nie wiem jak będzie u Ciebie. Liczę, że lek będzie dla Ciebie trafiony i pomoże Ci nie tylko w napięciu mięśni ale i w innych sprawach. Aha, może Ci też podnieść libido.
miko84

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Adwentystka 28 paź 2010, 14:16
wisz miko chce miec o,25 requip.u mnie wpracy sa chorzy za parkinsona i jeden dziadek bierze ten lek.w sobote moja znajoma bedzie w pracy i ma mi go zorganizowac,jesli beda mocniejsze dawki to bede lamac tabletki,troche sie boje czy sobie nie zaszkodze,a co jak napiecie wroci?

przez Moolik 28 paź 2010, 15:31
Miko wiec co propnujesz na leki jakiegosc agnniste dopaminy czy fluanxol w małych dawkach np 1 mg
Moolik

przez miko84 28 paź 2010, 15:54
I to i to może zadziałać u Ciebie. Wydaje mi się, że bezpieczniejszym lekiem jest agonista dopaminy.
miko84

przez Adwentystka 01 lis 2010, 12:16
mico biore treci dzien triticco i nic,jak zle cie czułam tak zle sie czuje.nie odwazylam sie bez lekarza wziąc reqipu

przez Mattej 01 lis 2010, 12:28
Adwentystka napisał(a):nie odwazylam sie bez lekarza wziąc reqipu

Gratuluję dobrego podejścia, bez lekarza nie ma co na sobie przeprowadzać eksperymentów.

przez miko84 01 lis 2010, 12:49
Pobierz jeszcze trittico, a jak nie zadziała to idź do tej lekarki, zobaczymy co wymyśli. W końcu skończą się jej pomysły.
miko84

przez Adwentystka 01 lis 2010, 12:58
zyc mi sie nie chce,na mnie nic nie dziala co do tej pory wzielam,ewentualnie jest jeszcze gorzej.mąż nie może juz na mnie patrzec,ale co mam zrobic jak mnie boli i jestem sztywna,zycie mi ucieka,czakam tylko na noc

przez miko84 01 lis 2010, 17:02
Masz lek który może Ci pomóc, jak go nie weźmiesz to się nie przekonasz czy zadziała.
miko84

przez Adwentystka 01 lis 2010, 19:10
jutro ide do neurologa,zobacze co mi powie,a co myslisz o amitryptylinie?chociaz doxepin na mnie dzialal,czy to jest to samo?

przez miko84 01 lis 2010, 23:38
Prawie to samo.
miko84

przez El Chupacabra 01 lis 2010, 23:41
miko84 napisał(a):Masz lek który może Ci pomóc, jak go nie weźmiesz to się nie przekonasz czy zadziała.

No bez jaj. Leczeniem na wlasna reke mozna sobie zaszkodzic. Bez zielonego swiatla od lekarza nie ma co eksperymentowac na swoim mozgu.

wola człowieka jest jego niebem

Sortuj wg