leki a krzepnięcie krwi

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

leki a krzepnięcie krwi

przez paradoksy 24 lut 2010, 18:07
czy ktoś ma jakieś doświadczenia pod tym względem?
nie wiem co się dzieje, nigdy czegoś takiego nie miałam:

otóż - co roku praktycznie choruję na zatoki. więc wszystko to już widziałam, mogłabym rzec.
i nie wiem czy to ma z tym związek, czy jednak to leki- codziennie rano, ODKĄD biorę leki (mianseryna, bromazepamum) leci mi jucha z nosa. tzn. wstaję, używam chusteczki ;) a tam krew. czasami leci.
odżywiam się tak samo jak zwykle, więc na brak witamin raczej tego zwalic nie mogę.

miał ktoś problemy z lekami i krzepnięciem krwi?
bo już nie wiem co to może byc.
paradoksy
Offline

Re: leki a krzepnięcie krwi

Avatar użytkownika
przez Pasman 24 lut 2010, 19:36
Taki efekt moze wywolywac wiele czynnikow np stres. Idz do lekarza.
Wszystkie wymienione tutaj porady moga byc nieprawidłowe. Stosujesz na własne ryzyko !
Avatar użytkownika
Offline
Posty
762
Dołączył(a)
18 sty 2010, 05:32
Lokalizacja
Łódź

Re: leki a krzepnięcie krwi

Avatar użytkownika
przez bliksa 24 lut 2010, 19:47
paradoksy, skutkiem ubocznym mianseryny jest m.in. skaza krwotoczna, więc nadmierne krwawienie z róznych taknek i częsci ciała. pewnie stąd to masz.
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Avatar użytkownika
Offline
Przyjaciel forum
Posty
1827
Dołączył(a)
26 kwi 2009, 16:19
Lokalizacja
F 41.2

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: leki a krzepnięcie krwi

Avatar użytkownika
przez agnieszka.m 25 lut 2010, 10:03
paradoksy, ja w początkach brania lerivonu miałam to samo, z tym że krew leciała mi z nosa ciurkiem - codziennie rano po przebudzeniu, nie mogłam jej zatamować, miałam problem z wyjściem z domu do pracy. Przeszło gdzieś po 3 tygodniach. Też wyczytałam w skutkach ubocznych o tej skazie krwotocznej i o niskim ciśnieniu krwi przy braniu lerivonu - może to z tego powodu.
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co ma dla nas — Władysław Stanisław Reymont
Avatar użytkownika
Offline
Posty
574
Dołączył(a)
22 gru 2008, 20:32
Lokalizacja
okolice Szczecina

Re: leki a krzepnięcie krwi

przez paradoksy 25 lut 2010, 11:26
Pasman napisał(a):Taki efekt moze wywolywac wiele czynnikow np stres. Idz do lekarza.

sęk w tym, że obecnie raczej nie mogę iść do lekarza na nfz.
agnieszka.m, ja jestem raczej niskociśnieniowcem, ale od roku (ptsd) mam ciągle wysokie.
ale widzę, że jednak to jeden ze skutków ubocznych brania Lerivonu. wcześniej rzeczywiście tak nie miałam.
paradoksy
Offline

Re: leki a krzepnięcie krwi

przez Katarzynka36 27 lut 2010, 21:31
Witajcie!
Z tego co wiem większośc antydepresantów zmniejsza krzepliwośc krwi. Osobiście dr mi o tym powiedział, ale i wyczytałam na swoim opakowaniu efectinu. I rzeczywiście. Zauważyłam, że przez cały okres brania efectinu miałam znacznie bardziej rozrzedzona krew - wystarczyło lekkie uderzenie, a na ciele pojawiały sie straszne siniaki:( Ale to jest skutek uboczny brania tych antydepresantów.
pozdrawiam
Offline
Posty
40
Dołączył(a)
27 lut 2010, 19:37

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Przeskocz do