nie dopamina a noradrenalina!!!

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez benzowiec84 23 lut 2016, 16:03
Lord Kapucyn bierzesz aż takie dawki piracetamu ?? jak sie czujesz, działa? , ja mam w domu słoiczek lucetamu 800mg , łykałem też aniracetam ale nie odczułem działania , dawki tak do 2g w 2 porcjach. nie wiem czy nie zaczne sam suplementacji piracetamu , ale dawki 1200x2 doba , a nie takie kosmiczne :)
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Ferdynand k 23 lut 2016, 17:02
Lord Kapucyn napisał(a):Po baterii eksperymentów stwierdzam z autopsji co następuje- nie serotonina*, nie noradrenalina, nie dopamina, a GABA i acetylocholina!

*z wyjątkiem ZOK/OCD.

na twoim ciele czy jakiś pubmed? :tel2:
Naczelny Użyszkodnik

przez Pan1karz 23 lut 2016, 17:29
po co zajmować się noradrenaliną skoro powstaje ona z dopaminy? (uproszczenie - dopamina jest prekursorem noradrenaliny)
https://d1gqps90bl2jsp.cloudfront.net/c ... carousel=1 (źródło - http://brain.oxfordjournals.org/content/133/6/1810)

u mnie jest problem z dopaminą i GABA - potwierdzone testami osobowościowymi, poza tym leki/suplementy działające na te neuroprzekaźniki dają najwięcej benefitów; pewnie dlatego po serotoninowcach jest tylko niewielka poprawa samopoczucia

wbrew temu co uważa większość psychiatrów w dzisiejszych czasach, SSRI nie są tak jak Philips - dobre we wszystkim :smile:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bączuś 23 lut 2016, 18:29
Noradrenalina pobudza układ kary w mózgu,serotonina go blokuje,dlatego tak nie znosze dzialania NE.
bączuś

przez Lord Kapucyn 23 lut 2016, 19:11
benzowiec84 napisał(a):Lord Kapucyn bierzesz aż takie dawki piracetamu ?? jak sie czujesz, działa? , ja mam w domu słoiczek lucetamu 800mg , łykałem też aniracetam ale nie odczułem działania , dawki tak do 2g w 2 porcjach. nie wiem czy nie zaczne sam suplementacji piracetamu , ale dawki 1200x2 doba , a nie takie kosmiczne :)

Jak widać , na zdjęciach na końcu będzie część mojego menu (druga fota z tego co sprzedawałem ostatnio ale mam parę paczek w domu na swoje potrzeby). ;) Czuję się dobrze, działa na mnie świetnie. Szerzej to opiszę po skończonym cyklu. Czytałem zagraniczne stronki i tam za najbardziej efektywne dawki piracetamu , na podstawie badań, uznaje się 9,6g - 14,4g / dzień. Co do aniracetamu to myślę, że optymalna dawka to 3x 1,5g.

Ferdynand k napisał(a):
Lord Kapucyn napisał(a):Po baterii eksperymentów stwierdzam z autopsji co następuje- nie serotonina*, nie noradrenalina, nie dopamina, a GABA i acetylocholina!

*z wyjątkiem ZOK/OCD.

Na ciele, eksperymenty in vivo. :P
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez benzowiec84 28 lut 2016, 14:23
Lord Kapucyn napisał(a):
benzowiec84 napisał(a):Lord Kapucyn bierzesz aż takie dawki piracetamu ?? jak sie czujesz, działa? , ja mam w domu słoiczek lucetamu 800mg , łykałem też aniracetam ale nie odczułem działania , dawki tak do 2g w 2 porcjach. nie wiem czy nie zaczne sam suplementacji piracetamu , ale dawki 1200x2 doba , a nie takie kosmiczne :)

Jak widać , na zdjęciach na końcu będzie część mojego menu (druga fota z tego co sprzedawałem ostatnio ale mam parę paczek w domu na swoje potrzeby). ;) Czuję się dobrze, działa na mnie świetnie. Szerzej to opiszę po skończonym cyklu. Czytałem zagraniczne stronki i tam za najbardziej efektywne dawki piracetamu , na podstawie badań, uznaje się 9,6g - 14,4g / dzień. Co do aniracetamu to myślę, że optymalna dawka to 3x 1,5g.

Ferdynand k napisał(a):

*z wyjątkiem ZOK/OCD.

Na ciele, eksperymenty in vivo. :P

spox zestaw kapucyn :) i zapas hehe . ja zaczynam od 2,4 piracetamu za pare dni , mam do tego dostęp , więc wykorzystam . i fajne pudełka , ja mam takie okrągłe ale nie na pory dnia ,rano/wieczor itp tylko na dni :)

przez bączuś 28 lut 2016, 14:41
U mnie NE nie sprawdza się przeciwdepresyjnie wcale,z teorii-intensyfikuje ona głęboko zakorzenione w podświadomości myśli i emocje,pobudza pamięc także i o tych negatywnych wspomnieniach,ma coś w sobie demonicznego ,koszmary senne,realistyczne sny,igranie z ogniem.
bączuś

przez Psychopharm 28 lut 2016, 18:29
No to nie bierz leków noradrenalinowych i tyle.
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/

przez dopamine 05 sie 2016, 08:59
Zauważyłem że noradrenalina przywolujac slady pamięciowe z przeszłości (zazwyczaj negatywne) powoduje ze zacząłem wkrecac sobie różne absurdalne rzeczy. Na czystych dopaminergikach tego nie było. Biore juz znaczny czas amitriptyline i od pewnego czasu te chore myśli i absurdalne skojarzenia nabraly na sile. Noradrenalina ewidentnie mi szkodzi.
Od 04.11. 2016 r.
Pramipeksol- jednorazowo dwie tabletki 1,05 mg o przedłużonym działaniu

Sortuj wg