nie dopamina a noradrenalina!!!

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: nie dopamina a noradrenalina!!!

przez pete_27 22 mar 2010, 20:27
Ja z kolei odebrałem dziś z poczty afobazol. Dam znać jak zadziała. Jak będzie cienki to w ruch pójdą agoniści dopaminy.

Zdesperowany wyluzuj się z mixami-takie moje zdanie. Może samo trittico wystarczy. Poza tym obydwa leki są antagonistami 5ht2c. Nie wiem czy to akurat dobrze.
pete_27

przez zdesperowany1 22 mar 2010, 22:03
Luzik blusik:P.Wiesz te trittico naprawde mnie zaskoczylo bo:

*w ogole nie czuje strachu
* świat jest jakis jak w kreskowce
*sen przespany cały bez wybudzenia
* niczym sie nie stresuje a na dodatek nic mnie nie smuci
* mam wrazenie ze caly sie rozpływam
* kolory są niesamowice jaskrawe
* mięsnie rożluznione do tego stopnia , że nawet policzek ktory trzasl mi się już sie nie trzęsie
* zwiększony próg bólowy(znaczy sie ze moge dostac a nic nie poczuje :mrgreen: )
* natręctwa zmniejszone do minimum( a może w ogole ich nie mam?)
* szedlem z jakos dziewczyną ktora zaczepilem na ulicy i o takich pierdolach gadalem ze nie potrafie ich sobie teraz przypomniec
No powiedzialbym ze działanie jest totalnie niesamowite( a przeciez to tylko trittico?)

A teraz kwestia zasadnicza. Po co ten mix z valdoxanem?:D Ano własnie po to , że mam zaburzona pamięc i koncentracje jak po wypiciu 2 piw(aczkolwiek nie chce mi sie w ogole spac i apetyt zmniejszony na dodatek)

Dla mnie ten lek łączy w sobie jakby kilka elementow( przeciwbolowe dzialanie opioidow, lekkosc dopaminowa a także serotoninowa pewnosc siebie)

hah :mrgreen: Czytałem o tym że trittico stosowany jest takze w usmierzaniu bolu(dawki 50-100 mg), a więc musi to miec jakies powiązanie z opioidami:D

Sprobujcie zresztą sami z tym lekiem i w dawce 25 mg .Może tak samo zadziala i na was.:))
zdesperowany1

przez Freddie Mercury 22 mar 2010, 22:12
Czyli sam widzisz ze trzeba drążyć temat aż sie trafi na własą idylle... tu masz link do bardzo szczegółowego opisu tego leku http://server.activeweb.pl/wwwfiles/pol ... rafia1.pdf
Freddie Mercury

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Wiola* 22 mar 2010, 22:14
Tak zachęcasz zdesperowany ,że aż mam chęć spróbować:P
A tak serio to brałam trittico ale z anafranilem. docelowo miałam odstawić anafranil a zostać na trittico. Niestety po odstawieniu anafranilu wróciły mi lęki więc wróciłam do starego schematu. Ale w czasie gdy btałam oba naraz czułam się dobrze, lepiej niż na samym anafranilu. Np mniej spałam, miałam więcej siły, no i pory snu też były unormowane. Jak myślicie czy takie połączenie tzn anafranil + trittico ma sens?
Moderator

przez zdesperowany1 22 mar 2010, 22:19
Zależy w jakiej ilosci trittico .Branie go w mniejszych ilosciach przy anafranilu chyba mija sie z celem(wydaje mi sie , ze oba leki beda sie blokowac).W większych ilosciach trittico powinno wzmocnic efekt anafranilu

freddy cos nie dziala ten link:P
zdesperowany1

przez pete_27 22 mar 2010, 22:33
Zdesperowany u mnie trittico leży w barku jakiś 1 m ode mnie :) Z tego co piszesz widzę, że jest grubo. Najpierw jednak afobazol. Kto wie, może jeszcze wrócę do tego leku. Mam jeszcze w barku sulpiryd i buspiron na "czarną godzinę". :D

Wiola, robiłaś już badania na cukrzycę? Ja robiłem w kierunku candidy i wyszło, że mam przerost. Czyli przeciwnika już mam, teraz go tylko zniszczyć. Obstawiam, że to dziadostwo odpowiada za moje problemy.
pete_27

przez kuzyn 22 mar 2010, 22:37
pete27 a czym ten afobazol rózni się od afobamu?

zdesperowany gratulacje, ale ja bym poczekał jeszcze z ocenami tego triitico
mirtazapino ojczyzno moja

gdzie Ty jesteś?

przez zdesperowany1 22 mar 2010, 22:39
:) Moze i masz racje, ale musze przyznac ze przezywam szoook:D

[Dodane po edycji:]

pete a jak wygladaja te badania na te candide?
zdesperowany1

przez *Wiola* 22 mar 2010, 22:45
pete
Cukry na czczo mam idealne:( A takich pomiarów z glukometru nie chcą brać pod uwagę. Nie wiem jak to teraz ugryźć. Nie ma laboratoriów, które pobiorą mi krew powiedzmy o 20 tej. Chyba powinnam się położyć do szpitala, a to mi się nie bardzo uśmiecha. Pan doktor kazał mi zmienić dietę , jeść więcej tzw cukrów długołańcuchowych , pokarmów z niskim poziomem glikemicznym , zacząć jadać regularnie no i obserwować.
Moderator

przez pete_27 22 mar 2010, 23:07
Badania na candidę to głownie posiew kału oraz badanie go pod mikroskopem. Da się jednak dojść do tego, że się jest chorym po objawach. U mnie to się objawia m.in. pogorszeniem sprawności intelektualnej, kłopotami z pamięcią i koncentracją oraz lękami i depresją jak sądzę. Jest tych objawów więcej, ale nawet nie chce mi się o tym pisać. Agomelatyna tu np. sporo pomaga, ale do ideału jeszcze daleko. Zresztą bez wytępienia tego dziadostwa do pełni sprawności nie wrócę. Dlatego kombinuję jak mogę z lekami bo bez nich byłoby cienko.

Afobazol to nowy, ruski lek na lęki. W niektórych badaniach osiąga skuteczność porównywalną do benzosów. Zobaczymy:)
pete_27

przez *Wiola* 22 mar 2010, 23:23
pete Nie chcę Cię martwić, ale przeczytałam coś na temat diagnostyki candida:
"posiewy z kału, błon śluzowych, wydzielin
Próbka pochodzącą z kału lub błon śluzowych posiana zostaje na specjalne podłoże mikrobiologiczne umozliwiające wzrost drożdży. Jeset to najczęstsza metoda identyfikacji drożdżycy. Metoda ta jest rutynowo stosowana przez szereg laboratoriów, jednak hodowla prowadzona musi być przez odpowiednio długi okres (zwykle co najmniej 10 dni).
Z uwagi na fakt, iż drożdze z rodzaju Candida są naturalnym drobnoustrojem występującym u większości ludzi (jelito grube, powłoki skórne i błony śluzowe) otrzymanie pozytywnego wyniku badania posiewowego przynosi niewielką wartość diagnostyczną.
Wyjątkiem jest pozytywny wynik otrzymany z posiewu krwi. W tym przypadku, wynik wskazuje na infekcje ogólnoustrojową (np. sepsa) i wymaga natychmiastowego lecznia.
Badanie posiewowe obraczone jest sporym błędem czynników ludzkich i w dużej mierze zależy od doświadcznia personelu laboratoryjnego. Obdażone jest również sporym ryzykiem otrzymania wyników fałszywie negatywnych (na pożywce nie wyrośnie żaden mikroorganizm), jak i fałszywie pozytywnych (po posiewie kału na pożywce wyrośnie np. C.albicans, który nie koniecznie musi odpowiadać za chorobę)."
Moderator

przez pete_27 22 mar 2010, 23:37
To nie do końca tak. A konkretniej-grzyby mają wszyscy, problemem jest tylko gdy grzybki urosną w siłę i zaczną dawać negatywne objawy. A badanie o którym piszesz, wiem, że nie jest do końca miarodajne, tylko, że ja nie miałem go robionego. Ja miałem badanie pod mikroskopem, gdzie wychodzi przerost od razu.
pete_27

przez zdesperowany1 23 mar 2010, 21:59
Miko84 występują u Ciebie czasem takie momenty po ropinirolu , że rozplywasz sie w siedzeniu? i jest taka mega sedacja? Tak jakby całe szczęscie wypełnialo Twoje ciało? :mrgreen: (ja tak mam po trittico)
zdesperowany1

przez miko84 24 mar 2010, 11:17
Tak, miewam takie momenty, ale czasami sedacja jest zbyt duża, mam momenty słabości, chyba mam zbyt dużą dawkę.
miko84

Sortuj wg