Jakie znacie najlepsze leki aktywizujące?

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: Jakie znacie najlepsze leki aktywizujące?

przez montechristo 15 lut 2010, 19:12
Freddie Mercury napisał(a):różowe recepty są receptami szczególnego zarachowania... moja mama bierze od pewnego czasu Bunondol -silny przeciwbólowy lek opioidowy wydawany na różową recepte... leczy sie na ból neuropatyczny ,polineuropatie, przeczulice i inne i dopiero gdy przetestowała mase leków opioidowych jak choćby tramal które niewiele pomagały lekarz zdecydował sie na przepisanie tego specyfiku który niweluje ból zaledwie w 20 % ..ale lepsze to niż nic...

Ja zrobie tak że zaczynam ćwiczyć i jak znajdę pracę to poopseruje siebie swój stan, bo są momenty że czuję że jest ok jakby optymalnie.
Myśle że jak się pojawi naturalny testosteron w wyniku ćwiczeń i endorfiny naturalne plus adrenalina od pracy(pracuję w sprzedaży) to powinno być ok tak wiec ,,rózowe i żółte papierki na razie poczekają"

I powinien wrócić dobry sex który na mnie wyjątkowo dobrze działa.

przez old-Wujek_Dobra_Rada 15 lut 2010, 19:21
Widzisz. Jednak różowe recepty da się zastąpić czymś innym ;)
old-Wujek_Dobra_Rada

przez montechristo 15 lut 2010, 19:23
Wujek_Dobra_Rada napisał(a):Widzisz. Jednak różowe recepty da się zastąpić czymś innym ;)

Heheheh - różowymi podwiązkami

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez old-Wujek_Dobra_Rada 15 lut 2010, 19:37
hehehe jestem na tak :mrgreen:
old-Wujek_Dobra_Rada

przez ojerry 15 lut 2010, 19:39
pojawi naturalny testosteron w wyniku ćwiczeń

na to nie licz 8) Ćwiczenia nie podniosą ci poziomu testosteronu. Zbyt intensywne wręcz przeciwnie.

pozdrawiam
Obalacz Mitów

przez montechristo 15 lut 2010, 19:46
ojerry napisał(a):
pojawi naturalny testosteron w wyniku ćwiczeń

na to nie licz 8) Ćwiczenia nie podniosą ci poziomu testosteronu. Zbyt intensywne wręcz przeciwnie.

pozdrawiam
Obalacz Mitów

EEee chyba podniosą siłowe ćwiczenia chyba podnoszą wydzielanie naturalnego ,,testosteronu" czytałem o tym nieraz. A na pewno wpływają pozytywnie na odpreżenie, motywację, endorfiny, no i samo mobilizowanie się na trening wzmacnia taką naszą silną wolę że musimy
Ja w to wierzę.

przez Freddie Mercury 15 lut 2010, 19:54
a po co Ci tyle tego testosteronu ,żeby Ci włosy potem rosły na plecach jak mi 8)
Freddie Mercury

przez montechristo 15 lut 2010, 19:57
Freddie Mercury napisał(a):a po co Ci tyle tego testosteronu ,żeby Ci włosy potem rosły na plecach jak mi 8)

Testosteron jest ok wzmacnia siłę, poprwia stan ogólny, poprawia motorykę, zdrową cheć do rywalizacji, wzmacnia kości, poprawia popęd płciowy, dużo daje.

przez ojerry 15 lut 2010, 20:05
cóż...podobno wiara czyni cuda ;-)

jeśli chodzi o fakty:

Ćwiczenia siłowe (szczególnie trening typowo kulturystyczny) powodują wydzielanie różnych hormonów i generalnie masę różnych procesów fizjologicznych, ale nie podnoszą poziomu testosteronu, wręcz go obniżają (np poprzez wspomniane przez ciebie endorfiny). Ciężkie ćwiczenia typu martwy ciąg, czy przysiad ze sztangą wpływają korzystnie na poziom somatotropiny oraz peptydów IGF-1 i IGF-2 przez co stymulują wzrost, zwiększają wrażliwość na insulinę, poprawiają sen i samopoczucie. Sam jestem od siłowni baaardzo mocno uzależniony, szczególnie od tych najcięższych treningów.

przez montechristo 15 lut 2010, 20:27
ojerry napisał(a):cóż...podobno wiara czyni cuda ;-)

jeśli chodzi o fakty:

Ćwiczenia siłowe (szczególnie trening typowo kulturystyczny) powodują wydzielanie różnych hormonów i generalnie masę różnych procesów fizjologicznych, ale nie podnoszą poziomu testosteronu, wręcz go obniżają (np poprzez wspomniane przez ciebie endorfiny). Ciężkie ćwiczenia typu martwy ciąg, czy przysiad ze sztangą wpływają korzystnie na poziom somatotropiny oraz peptydów IGF-1 i IGF-2 przez co stymulują wzrost, zwiększają wrażliwość na insulinę, poprawiają sen i samopoczucie. Sam jestem od siłowni baaardzo mocno uzależniony, szczególnie od tych najcięższych treningów.

To niezły jesteś - fajnie kogoś ,,poznać" po fachu. Ja też masę lat przećwiczyłem i tysiąc ton przewaliłem żelastwa trochę boksowałem na Legii stare czasy, bardzo.
A teraz mam pierzoną depresję.
Jak jesteś z ,,branży" to wiesz że mozna na testosteron jakoś zaradzić :lol:

przez *Wiola* 15 lut 2010, 21:11
Koledzy "fachowcy"

A l glutaminę w jakichś odżywkach braliście?
Moderator

przez montechristo 15 lut 2010, 21:14
wiola173 napisał(a):Koledzy "fachowcy"

A l glutaminę w jakichś odżywkach braliście?

Na pewno tak - ale nie wiem co dawała:)

przez ojerry 15 lut 2010, 21:15
mozna na testosteron jakoś zaradzić :lol:

Testosteron to jeden z najskuteczniejszych antydepresantów a bezmyślne kłucie się strzykawką łatwo w tą depresję wpędza. Tego typu akupunkturę zamierzam stosować jak mi się nabiał zestarzeje :twisted: W tym temacie jak w każdym innym - przede wszystkim rzetelna wiedza, żeby sobie nie zrobić kuku. Niniejszym prorokuję, że za lat kilka (może naście) płeć nasza brzydka w wieku sędziwym, eliksir męskości będzie stosować równie licznie i ochoczo (a może nawet bardziej) jak płeć piękna pigułki na menopauzę. I dobrze. Bo testosteron to kolejny demon którego należy wyciągnąć z piekła, uczesać, ogolić, ubrać w ogrodniczki i kazać kosić trawnik. Silny chłop - niech robi, bo straszenie na nic się nikomu nie przydaje.

przez *Wiola* 15 lut 2010, 21:25
Ja szukam czegoś co poprawi pamięć, myślenie, koncentrację, zmniejszy zmęczenie, senność. Piracetam za chwilę będę miała. Ale intryguje mnie jeszcze kwas GABa. Jak czytam jak działa mam wrażenie ,że tego właśnie mi brakuje. Ale sprawa nie jest taka prosta bo doczytałam gdzieś że nie da się go podać doustnie. Natomiast gdzie indziej wywnioskowałam, że l-glutamina wpływa na jego poziom, A co daje:http://www.luskiewnik.strefa.pl/psychostymulantia/p38.htm
Moderator

Sortuj wg