Jakie znacie najlepsze leki aktywizujące?

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: Jakie znacie najlepsze leki aktywizujące?

przez montechristo 11 lut 2010, 00:14
pete_27 napisał(a):Agomelatyna to antydepresant:) Na receptę, tyle, że droga bo 2 stówki kosztuje.

Odrobi sie jak będę normalnie funkcjonował...
Pogadam może mi to przepisze...

przez pete_27 11 lut 2010, 00:37
montechristo napisał(a):
pete_27 napisał(a):Agomelatyna to antydepresant:) Na receptę, tyle, że droga bo 2 stówki kosztuje.

Odrobi sie jak będę normalnie funkcjonował...
Pogadam może mi to przepisze...

Może mieć opory, bo to nowy lek, chociaż....:) Psychiatra pewnie chętnie podpatrzy jak nowy lek działa na pacjenta:) Na mnie działa naprawdę dobrze i ze wszystkich leków jakie brałem ma najbardziej naturalne działanie-nie ma wpływu na libido, pamięć, procesy poznawcze i nie "wykręca" tak sztucznie człowieka jak SSRI. Generalnie polecam.
pete_27

przez ojerry 11 lut 2010, 09:16
. Dopamina to spokój, zadowolenie i skupienie

zgadza się - o ile poziom serotoniny jest odpowiednio wysoki. Wysoki poziom dopaminy i niski serotoniny = rozdrażnienie, nieprzyjemne pobudzenie, stany lękowe, fatalny nastrój i chamska bezsenność.

Zazwyczaj z takim stanem mają do czynienia po kilku miesiącach ludzie nadużywający kokainy/amfetaminy/ritalinu.

Z mózgiem jak z muzyką. Najważniejsza jest harmonia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez montechristo 11 lut 2010, 23:27
ojerry napisał(a):
. Dopamina to spokój, zadowolenie i skupienie

zgadza się - o ile poziom serotoniny jest odpowiednio wysoki. Wysoki poziom dopaminy i niski serotoniny = rozdrażnienie, nieprzyjemne pobudzenie, stany lękowe, fatalny nastrój i chamska bezsenność.

Zazwyczaj z takim stanem mają do czynienia po kilku miesiącach ludzie nadużywający kokainy/amfetaminy/ritalinu.

Z mózgiem jak z muzyką. Najważniejsza jest harmonia.

To ja chciałbym mieć ciut za dużo i dopaminy i serotoniny - da rade tak??:):):)

przez zdesperowany1 11 lut 2010, 23:35
paroksetyna 60 mg+agonisci dopaminy+duzo fajkow+fluanxol i malo sexu i bedziesz tak mial:)
zdesperowany1

przez montechristo 11 lut 2010, 23:38
zdesperowany1 napisał(a):paroksetyna 60 mg+agonisci dopaminy+duzo fajkow+fluanxol i malo sexu i bedziesz tak mial:)

jakie leki to agoniści dopaminy?
można kupić bez recepty?
mój psychiatra jakoś słabo chce mi dać coś na dopaminę.....ja nie wiem dlaczego!

przez wovacuum 11 lut 2010, 23:39
agomelatyna pokazala siè w Polsce calkiem niedawno pod postacià Valdoxanu-leku ktory na zachodzie jest bardzo juz znany szczegolnie w Holandii.Ja tu W Belgii slyszalam bardzo pozytywne opinie o tym leku,szczegolnie jako mocno aktywizujàcym.W Niemczech rowniez jest znany,o czym pisala juz w pazdzierniku ubieglego roku kolezanka z forum Anna R.Lek ten robi furorè rowniez we Francji-czytalam na ichniejszym forum :D szczegolnie mèzczyzni z roznymi seksualnymi przestojami itp. :D w Polsce cena przeraza tu kosztuje 12 euro :D
wovacuum

przez montechristo 11 lut 2010, 23:44
wovacuum napisał(a):agomelatyna pokazala siè w Polsce calkiem niedawno pod postacià Valdoxanu-leku ktory na zachodzie jest bardzo juz znany szczegolnie w Holandii.Ja tu W Belgii slyszalam bardzo pozytywne opinie o tym leku,szczegolnie jako mocno aktywizujàcym.W Niemczech rowniez jest znany,o czym pisala juz w pazdzierniku ubieglego roku kolezanka z forum Anna R.Lek ten robi furorè rowniez we Francji-czytalam na ichniejszym forum :D szczegolnie mèzczyzni z roznymi seksualnymi przestojami itp. :D w Polsce cena przeraza tu kosztuje 12 euro :D

cena ok. Chce to. Ale mój lekarz jak mówię o czymś na dopamine to głupka udaje. czego się boi??

przez wovacuum 11 lut 2010, 23:50
hmm moze montechristo, a wyraznie powiedziales mu o swoich problemach zwiàzanych z libido??

[Dodane po edycji:]

idz do ineego lekarza i powiedz konkretnie nazwè leku,ze wiesz jak dziala,ze slyszales duzo pozytywnych opinii.kawa na lawè ;)
wovacuum

przez montechristo 11 lut 2010, 23:58
wovacuum napisał(a):hmm moze montechristo, a wyraznie powiedziales mu o swoich problemach zwiàzanych z libido??

[Dodane po edycji:]

idz do ineego lekarza i powiedz konkretnie nazwè leku,ze wiesz jak dziala,ze slyszales duzo pozytywnych opinii.kawa na lawè ;)

Lady....ja tak zrobie!- serio. Ostatnio nakręciłem na lek na alzhaimera żeby mi pomógł z pamiecią i dała.
Ale jak mówiłem o walbutrinie to się krzywiła coś.
A libido mi siadło zupełnie...

przez wovacuum 12 lut 2010, 00:03
montechristo, ale wellbutrin to nie agomelatyna..przekonaj panià doktor jakos,nie wiem moze wdzièku uzyj :mrgreen:
wovacuum

przez montechristo 12 lut 2010, 00:21
wovacuum napisał(a):montechristo, ale wellbutrin to nie agomelatyna..przekonaj panià doktor jakos,nie wiem moze wdzièku uzyj :mrgreen:

ooo to zrobie. Pogadam z nią - powiem jak jest że mała aktywność i libido uciekło - zobaczymy czy zna ten lek

przez pete_27 12 lut 2010, 01:36
Jak chcesz dostać ten lek to idź i to powiedz. Koniec kropka. Niestety czasem lekarze mają swoje typy w leczeniu i niektóre leki bardziej "lubią" (jak sądzę nie bez przyczyny). Ago jest nowym lekiem i może mieć opory bo nie ma pewnie o nim wiele pojęcia. Tak to właśnie jest przy takich lekach-boją się je przepisywać, a to nie mają doświadczenia z nim etc. Ale co to ma znaczyć, że nie chce? Płacisz, wymagasz, nie to zmień psychiatrę skoro po obecnych lekach nie jest git, a psychol się upiera, że wie lepiej. Leczenie jest po to by dawało pożądane efekty.
pete_27

przez Paranoja 12 lut 2010, 08:53
pete_27, nie przesadzasz trochę?
To po co w takim razie lekarze specjaliści skoro pacjenci sami wiedzą co dla nich dobre :lol: :lol: :lol: :lol:

Weź się zastanów co piszesz, zanim znów coś głupiego powiesz, niestety nie jest tak, że "płacisz, żądasz". Lekarz to lekarz, który ma wykształcenie, ma wiedzę fachową na temat leków, nawet nowych. Więc nie idzie się do lekarza by żądać, można ewentualnie powiedzieć o nowym leku, który podobno świetnie działa i czy może nie watro spróbować. Poza tym i tak nie wierze w jakieś pseudo-cudowne pigułki, które na każdego działają tak samo dobrze.
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

Sortuj wg