Jakie znacie najlepsze leki aktywizujące?

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez liptint 17 sty 2015, 16:19
najlepszym lekiem aktywizującym są ćwiczenia fizyczne

przez wel2 17 sty 2015, 16:22
liptint, o boże nie ;-)
a coś co by można było wziąć przed ćw żeby się chciało ruszyć palec :(
jeśli patrzysz na zachowanie drugiego człowieka i nie widzisz w nim piękna jego niezaspokojonych potrzeb, które stara się zaspokoić, to nieuważnie patrzysz.

jeśli mam ochotę krytykować, oceniać, jeśli czuję złość, to jest duża szansa, że patrzę tylko po wierzchu.

przez jetodik 21 mar 2015, 18:53
obecnie biorę 20mg paroksetyny i 2,5mg olanzapiny, ten zestaw nie jest zły ale czuje się bardzo przymulony, co by można było dołożyć na rozruszanie?
tylko nie piszcie że kawa lub sport, bo to swoją drogą a i tak dużo się nie zmienia.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez coccinella 21 mar 2015, 18:58
mnie mnie ani Wellbutrin ani Reboksetyna nie działały sktywizująco, wrecz przeciwnie, a teoretycznie powinny.
Nie chce mi się.

przez jetodik 21 mar 2015, 19:00
coccinella, a co pomogło?
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez Kalebx3 21 mar 2015, 19:06
Mac zestaw Metylofenidat +kofeina ( czysty chlorowodorek ) + Wenla .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez jetodik 21 mar 2015, 19:08
Kalebx3, już widzę moje lęki po takim Mac zestawie ;)
nie wiem w sumie co ja się łudzę, nowe leki od zadawania w kółko tych samych pytań nie powstaną, trza wypróbować te neuroleptyki w małych dawkach.

przez coccinella 11 maja 2015, 20:42
jetodik napisał(a):coccinella, a co pomogło?

jak na razie nic... :(
Nie chce mi się.

przez muchaWsmole 30 maja 2015, 07:02
witam. a słyszeliscie a takim leku jak provigil czy modafininil modalert itp sporo poczytałem o nim i wrecz go pragne :( prawie już złożyłem zamówienie w aptece online z indii ale raz że nie wiem co oni tam i z czego lepią te tabletki a dwa to niewiadomo jak z odprawą celną .
przerobiłem wszystkie ssri snri a teraz mao i rzygać mi sie chce na to wszystko o i jeszcze takie coś jak lyrica działa ale na krótko szybka tolerancja a kosztuje ponad 300zł za opakowanie
próby z hormonami testosteron , diety aminokwasy witaminy nawet czasem próbóje zmusić sie do biegania jak by jakiś pierdolec chciał wyskoczyć z poradą że najlepsze są ćwiczenia albo o zgrozo psychoterapia ( też przerabiałem) i powiem walcie sie na ryj ci co nie wiecie co to znaczy być przyciśniętym przez 5 ton betonu i walczyć o chęć do oddychania

przez *Monika* 30 maja 2015, 11:21
muchaWsmole, to gratuluję wyboru kupna przez sieć, mądra decyzja! Mało słyszy się w mediach o nabijaniu portfela? Nie wspomnę już o badaniach klinicznych leków. Znasz się na tym? Nie pomyślałeś, że to może być ściema?
Osobiście odradzam, a zrobisz jak chcesz. Przecież psychoterapia i inne leki zawiodły...
Obrazek
Główny Moderator

przez muchaWsmole 30 maja 2015, 13:21
PRAWIE ZŁOŻYŁEM ale dałem sobie luz :D http://www.trustgeneric.com/prices_new. ... 9&sub=1259 czyż nie pięknie i uczciwie nie wygląda ta strona ? i jaki bogaty asortyment :) złożyłem tam zapytanie po pieciu minutach telefon miła pani charakterystycznym hinduskim angielskim :D jęła mnie przekonywać i zapewniać heh ogólnie to na stronce nie znajdziesz ani słowa że to w Indiach ale akurat poznam ten dialekt od razu :D

przez zzYxx 30 maja 2015, 17:11
Adrafinil jest dostępny bez recepty, a działa ponoć jak modafinil.
The Walking Dead.

przez ugh 30 maja 2015, 20:05
muchaWsmole napisał(a):ogólnie to na stronce nie znajdziesz ani słowa że to w Indiach ale akurat poznam ten dialekt od razu :D

"Our company operates from the following countries: Panama, India, China, Germany, France and USA"
Ogólnie, to albo nie umiesz angielskiego albo nie umiesz "szukać" ;).
ugh

przez ewa3700 07 cze 2015, 16:13
...a mnie Fluanxol w ogóle nie zaktywizował, przeciwnie- nic mi się nie chciało.

Sortuj wg