Jakie znacie najlepsze leki aktywizujące?

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: Jakie znacie najlepsze leki aktywizujące?

przez old-Wujek_Dobra_Rada 10 lut 2010, 17:51
Z sexu nici w sensie nie możesz dojść czy zaburzenia erekcji? Jeśli chodzi o problemy z ejakulacją to mijają. Miałem podobnie po wenlafaksynie, po jakiś 2,3 miechach mineły zupełnie. Jeśli dobrze na Ciebie działał Citral w dawce 40 mg to spytaj się lekarza czy nie możesz do tego powrócić. A problemy sexualne miną. Muszą ;)
old-Wujek_Dobra_Rada

przez montechristo 10 lut 2010, 17:57
Wujek_Dobra_Rada napisał(a):Z sexu nici w sensie nie możesz dojść czy zaburzenia erekcji? Jeśli chodzi o problemy z ejakulacją to mijają. Miałem podobnie po wenlafaksynie, po jakiś 2,3 miechach mineły zupełnie. Jeśli dobrze na Ciebie działał Citral w dawce 40 mg to spytaj się lekarza czy nie możesz do tego powrócić. A problemy sexualne miną. Muszą ;)

Nie myślałem wcale o tym. Tak jakby sex nie istaniał mimo że ćwiczyłem, dbałem o siebie, dobra zdrowa dieta - po prostu nie miałem ochoty.

przez old-Wujek_Dobra_Rada 10 lut 2010, 18:05
To dziwne. U mnie takich zaburzeń nie było. Tylko miałem problemy z dojściem. Chociaż dziewczyny nie narzekały :P
Nie znam tego leku akurat ale może to też mija? Spytaj się lekarza. My Ci nie wypiszemy recepty na ''najlepszy lek aktywizujący''.
old-Wujek_Dobra_Rada

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez montechristo 10 lut 2010, 19:19
Wujek_Dobra_Rada napisał(a):To dziwne. U mnie takich zaburzeń nie było. Tylko miałem problemy z dojściem. Chociaż dziewczyny nie narzekały :P
Nie znam tego leku akurat ale może to też mija? Spytaj się lekarza. My Ci nie wypiszemy recepty na ''najlepszy lek aktywizujący''.

Jak sie ma problem z dojściem to ok.
Gorzej jak się nie chce - ale na to dobrym rozwiazaniem jest testosteron:)

przez old-Wujek_Dobra_Rada 10 lut 2010, 19:20
Albo zmiana kobiety :mrgreen:
old-Wujek_Dobra_Rada

przez montechristo 10 lut 2010, 19:23
Wujek_Dobra_Rada napisał(a):Albo zmiana kobiety :mrgreen:

Ty - to jest dobre:)

przez kuzyn 10 lut 2010, 21:46
Sulpioryd jak dla mnie zamulacz, a nie aktywiztor, a miałem niestety doczynienia.
mirtazapino ojczyzno moja

gdzie Ty jesteś?

przez Freddie Mercury 10 lut 2010, 22:00
zalezy jakie dawki brałes,50 mg mnie aktywizowało bardzo dobrze
Freddie Mercury

przez old-Wujek_Dobra_Rada 10 lut 2010, 22:04
Wenlafaksyne polecam. Byłem zombie. Po 1,5 miesiąca kuracji mogłem góry przenosić;)
old-Wujek_Dobra_Rada

przez montechristo 10 lut 2010, 22:06
Freddie Mercury napisał(a):zalezy jakie dawki brałes,50 mg mnie aktywizowało bardzo dobrze

Brałem sulpiryd - słabo coś aktywizował...

przez Freddie Mercury 10 lut 2010, 22:12
sam widzisz montechristo kazdy inaczej reaguje na dany lek,u mnie np.19 mg wenlafaksyny powodowało silne pobudzenie ...a iini biorą 150 i marudzą ze nic nie czują ze biorą
Freddie Mercury

przez montechristo 10 lut 2010, 22:17
Freddie Mercury napisał(a):sam widzisz montechristo kazdy inaczej reaguje na dany lek,u mnie np.19 mg wenlafaksyny powodowało silne pobudzenie ...a iini biorą 150 i marudzą ze nic nie czują ze biorą

No właśnie....wkur....a mnie to co się ze mną dzieje - niby są momenty ze jest lepiej ale to jeszcze nie to...
Od 15 zaczynam ćwiczyć - może będzie lepiej...

A też czekam aż się cital rozkreci ale to jest tylko 10 mg

przez old-Wujek_Dobra_Rada 10 lut 2010, 22:21
19 mg wenlafakysny ? pobudzenie ? :shock:
old-Wujek_Dobra_Rada

przez Freddie Mercury 10 lut 2010, 22:26
no niestety wenlafaksyna to dla mnie lek zagadka,reaguje na niego wyjątkowo wrażliwie ...teraz jestem na sertralinie od 4 tyg i zaczyna "coś " sie dziać ... widać moge mieć deficyt serotoniny i nadprodukcje noradrenaliny ,jesli chodzi o dopamine to... zostawie to dla miko 84 :D
Freddie Mercury

Sortuj wg