Jakie znacie najlepsze leki aktywizujące?

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: Jakie znacie najlepsze leki aktywizujące?

przez *Wiola* 16 lut 2010, 17:38
Wujek_Dobra_Rada

A mógłbyś od strony składu fotkę walnąć:P to się ustosunkujemy: :mrgreen:
Moderator

przez ojerry 16 lut 2010, 22:00
Ja szukam czegoś co poprawi pamięć, myślenie, koncentrację, zmniejszy zmęczenie, senność. Piracetam za chwilę będę miała.

Znam ludzi na których piracetam bardzo dobrze działa. Bardziej na koncentrację niż pobudzenie. Moje osobiste doświadczenia z tym środkiem są raczej nieprzyjemne. Z l glutaminą nie miałem styczności ale z tego, co wyczytałem z podanego linka będzie raczej działał delikatnie pobudzająco i energetycznie niż zwiększał koncentrację. Cudów jednak bym się nie spodziewał.

Znalazłam przy okazji coś co podnosi testosteron, ponieważ Was to interesuje:)

http://www.rozanski.cal.pl/?p=439

To działa. Pomóc w niektórych sytuacjach może też biosteron.

Metanabol poniekąd też jest psychotropem, bo działa dopaminergicznie prawdopodobnie wskutek zwiększenia ogólnej ilości androgenów w ustroju. W dawkach leczniczych przyjmowanych o odpowiedniej porze w niektórych przypadkach może stymulować wydzielanie naturalnego testosteronu. W dawkach koksowniczych wręcz odwrotnie. Ryje wątrobę jak rasowy jabol :-)

przez montechristo 16 lut 2010, 22:03
ojerry napisał(a):
Ja szukam czegoś co poprawi pamięć, myślenie, koncentrację, zmniejszy zmęczenie, senność. Piracetam za chwilę będę miała.

Znam ludzi na których piracetam bardzo dobrze działa. Bardziej na koncentrację niż pobudzenie. Moje osobiste doświadczenia z tym środkiem są raczej nieprzyjemne. Z l glutaminą nie miałem styczności ale z tego, co wyczytałem z podanego linka będzie raczej działał delikatnie pobudzająco i energetycznie niż zwiększał koncentrację. Cudów jednak bym się nie spodziewał.

Znalazłam przy okazji coś co podnosi testosteron, ponieważ Was to interesuje:)

http://www.rozanski.cal.pl/?p=439

To działa. Pomóc w niektórych sytuacjach może też biosteron.
Metanabol poniekąd też jest psychotropem, bo działa dopaminergicznie prawdopodobnie wskutek zwiększenia ogólnej ilości androgenów w ustroju. W dawkach leczniczych przyjmowanych o odpowiedniej porze w niektórych przypadkach może stymulować wydzielanie naturalnego testosteronu. W dawkach koksowniczych wręcz odwrotnie. Ryje wątrobę jak rasowy jabol :-)

A masz pewność że działa dopaminergicznie? intersujace

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Wiola* 16 lut 2010, 22:53
Mnie osobiście testosteron nie interesuje:) w takim sensie oczywiście ,że nie chcę go sobie zwiększać. Ale myślę, że taki uzyskany poprzez działanie jakichś naturalnych składników jest o wiele bezpieczniejszy niż np ze sterydów.
Tak ,że o tym składzie metanabolu to był żart, oczywiście:)
Jerry C o do l-glutaminy to takie działanie energetyzujące tez by mnie zadowoliło. Oczywiście ,że cudów się nie spodziewam , ale mam nadzieję, że kilka różnych składowych przyniesie jakieś pozytywne efekty.

[Dodane po edycji:]

A dodam., że od dłuższego czasu śledzę informacje zamieszczone na stronach pana doktora Różańskiego i raz spróbowałam zrobić kosmetyk wg tego co tam opisuje i efekt był taki jakiego oczekiwałam( na pewno większy niż po kilkunastu zabiegach na które wydałam ładne kilkaset zł) więc jakoś mam zaufanie do tego co tam opisuje.
Moderator

przez ojerry 17 lut 2010, 01:06
Strona rzeczywiście interesująca.

A masz pewność że działa dopaminergicznie? intersujace

Nie no...chyba nie myślisz o tym poważnie? Szkoda wątroby. Już lepiej zainwestuj w bupropion.

przez pete_27 18 lut 2010, 00:18
Paranoja napisał(a):pete_27, nie przesadzasz trochę?
To po co w takim razie lekarze specjaliści skoro pacjenci sami wiedzą co dla nich dobre :lol: :lol: :lol: :lol:

Weź się zastanów co piszesz, zanim znów coś głupiego powiesz, niestety nie jest tak, że "płacisz, żądasz". Lekarz to lekarz, który ma wykształcenie, ma wiedzę fachową na temat leków, nawet nowych. Więc nie idzie się do lekarza by żądać, można ewentualnie powiedzieć o nowym leku, który podobno świetnie działa i czy może nie watro spróbować. Poza tym i tak nie wierze w jakieś pseudo-cudowne pigułki, które na każdego działają tak samo dobrze.

To jeśli Ty masz tak, że idziesz do psychiatry i łykasz wszystko jak leci to już Twoja sprawa:) Drażni mnie ten ton pouczający...Ja poszedłem do lekarza z przekonaniem, że chcę agomelatynę właśnie i innej decyzji bym nie przyjął. Koniec kropka. Miałem dosyć SSRI i byłą to moja decyzja. Oczywiście leczę się pod jego opieką. Jego rola jednak sprowadza się do wypisywania recept-bo co on mi powie na temat ago?W kwestii "nowych leków" to grubo się mylisz bo najczęściej lekarze pojęcia nie mają najmniejszego. Byłem u 3 psychiatrów z tematem ago i żadnych opinii nie usłyszałem. Obecny również nie ma za wiele do powiedzenia:)

P.S. Może i po czasie, ale ciśnienie mi skoczyło:)
pete_27

przez kuzyn 19 lut 2010, 21:09
SSRI za bardzo mnie wyciszają, uspokajają.
Wellbutrin daje power, choć psuje takie myślenie złożone charakterystyczne dla sertoninergików(planowanie, taki ogląd całośc, myślenie koncepcyjne to serotoninai), podnosi mocno nastrój, ale też nasila wrogość (noradrenalina?), ale motywuje i aktywizuje jednak.
Coaxil wycisza za mocno.
Piracetam wybitnie zwiększa motywacje, ale pogarsza mi myślenie jednocześnie poprawiając pamięć, nasila strasznie libido.
Sulipryd zamula, podnosui prolaktyne, powoduje skurcze nóg przy wysiłku, demotywuje.
Acetylocholinolityki (hupercyna) też nasilają skupienie, ale pozbawiają napędu, acetylocholina pełni role przewodnika podniet seksualnych i przynosi ze sobą pożądanie i ciągłe myśli o seksie.
mirtazapino ojczyzno moja

gdzie Ty jesteś?

przez Wujek_Dobra_Rada 08 lis 2010, 20:04
podbijam temat... Sertralina czy fluoksetyna?
Wujek_Dobra_Rada

przez cytrynka84 08 lis 2010, 22:54
Dla mnie najlepszy mix aktywizujacy to fluo(doszlam do 40mg) + reboxetyna(edronax)
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez Wujek_Dobra_Rada 08 lis 2010, 23:05
flu+rebo=wenlafaksyna :D
Wujek_Dobra_Rada

przez *Wiola* 08 lis 2010, 23:07
cytrynka84,
Ty chyba brałaś anafranil?? Bierzesz razem z wspomnianymi , czy odstawiłaś?
Moderator

przez cytrynka84 09 lis 2010, 09:12
Nie biore anafr,dawno odstawilam(sk.ub.) Teraz biore efectin i jestem z niego zadowolona.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez Wujek_Dobra_Rada 10 lis 2010, 00:36
cytrynka84 napisał(a):Dla mnie najlepszy mix aktywizujacy to fluo(doszlam do 40mg) + reboxetyna(edronax)

Dało się spać po takim mixie?
Wujek_Dobra_Rada

przez *Wiola* 10 lis 2010, 00:45
Wujek_Dobra_Rada,
Jeśli chodzi Ci o samą aktywizację, to mnie fajnie aktywizował afoabazol. Niestety nie tłumił lęków tak jak to miało być z założenia , a bałam się mieszać z moim anafranilem:(
Moderator

Sortuj wg