PARACETAMOL

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: Paracetamol jako antydepresant.

przez Majster 15 lut 2010, 17:15
Nie nie, spokojnie, nie nakrecajmy sie. Skoro zyje i serce mu bije to zakladamy ze nic nie dolega ;) W tej sytuacji wycofuje sie ze swojego pytania i stwierdzam ze to byl niewinny zart ;)
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez old-Wujek_Dobra_Rada 15 lut 2010, 18:08
Miałem USG. Wszystko gra i buczy. Prób wątrobowych nie miałem. Jeśli ktoś ma zamiar mnie umoralniać to uprzedzam, że mogę być nieprzyjemny :D Master, doceniam Twoją ''troskę''

p.s. na szczęście kodeina mnie nie bawi, więc to był tylko wybryk
old-Wujek_Dobra_Rada

przez BladeM 15 lut 2010, 18:10
Jestes dorosly i podejmujesz sam wybory. Nikt ciebie nie bedzie umoralniac. Bo po co.....
Za bledy przepraszam z gory, bo pisze po polsku po bardzo dlugiej przerwie. Po 22 latach. Staram sie robic jak najmniej bledow, ale jesli jednak jakies sie pojawia, z gory przepraszam.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez old-Wujek_Dobra_Rada 15 lut 2010, 18:11
BladeM napisał(a):Jestes dorosly i podejmujesz sam wybory. Nikt ciebie nie bedzie umoralniac. Bo po co.....

Prawidłowa odpowiedź ;)

Ok ale post nie miał być o ''leczniczym'' znaczy antydepresyjnym działaniu paracetamolu. Bo jestem ciekaw czy ktoś brał to w takich dawkach, przez taki okres czasu co w artykule i czy odczuł coś co jest opisane.
old-Wujek_Dobra_Rada

Sortuj wg