wiecie ja juZ nie wiem

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

wiecie ja juZ nie wiem

przez zdzislawqwer 05 sty 2010, 09:24
kasujecie posty , ktos napisal mi ze to jest spisek , juz nie wiem nie wzialem dzisiaj lekow bylem u ksiedza ,ksiadz powiedzial ze to nie leki decyduja tylko ja!
Moze ma racje dzisiaj lekow nie wzialem jest tragedia psychiatra mowi bvrac koniecznie ze ksiadz mi nie pomoze ze to choroba itd to w koncu kto ma racje???

juz tak mam zepsute zycie ze juz nie mam sily!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
prosze o podanie statystyk na temat skutecznosci lekow i okresu leczenia

Re: wiecie ja juZ nie wiem

przez polakita 05 sty 2010, 12:29
Zdzisław, nerwica jest chorobą którą trzeba jakoś leczyć. Samemu raczej trudno się wyleczyć. Nie wiem dokładnie co ci powiedział ksiądz, może chciał ci powiedzieć że musisz sam wziąć odpowiedzialność za swoje życie i za wyleczenie, leki w tym mogą pomóc.

Musisz się zdecydować czy bierzesz leki czy nie, skoro zacząłeś je brać to bądź w tym konsekwentny.

Ksiądz może pomóc w tym żeby dojść ze sobą do ładu, odzyskać wiarę i nadzieję, wierzyć w to że warto walczyć. A lekarz jest po to żeby nasz organizm lepiej działał. Jedno drugiemu nie zaprzecza.
polakita

Re: wiecie ja juZ nie wiem

przez agusiaww 05 sty 2010, 14:53
Jak lekarz przepisal leki to bierz :)
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg