Do tych co biorą leki i zapomnieli jednej dawki......

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Do tych co biorą leki i zapomnieli jednej dawki......

przez agusiaww 20 gru 2009, 16:08
Zapomnialam wziac jedna tabletke Alventa tzn Effectin i kurcze wrocily mi skutki uboczne, bicie serca, zawroty glowy itd, czy jezeli ktos byl w podobnej sytuacji to ile trwaly mu te skutki uboczne, znowu sie bede meczyc z nimi 2 tygodnie?
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Re: Do tych co biorą leki i zapomnieli jednej dawki......

przez shadow_no 20 gru 2009, 16:10
Po zapomnieniu dawki takie dziwne objawy utrzymywały się u mnie od kilku godzin do 1-2 dni.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Majster 20 gru 2009, 16:42
Nie ma najmniejszego problemu, o ile nie wezmie sie dawki podwojnej. Czesty błąd chorych polega na tym, ze w takich sytuacjach biorą od razu 2 kapsułki na raz - tego robic nie nalezy. Mi tez nie raz zdarzalo sie zapomniec jednej dawki (bralem Efectin 75 i 150 raz dziennie) i o ile opoznienie nie przekraczalo kilku godzin to bralem, a jesli bylo juz kilkanascie godzin po ustalonej godzinie zazywania to czekalem do nastepnego dnia i wtedy bralem jedna kapsulke zgodnie z zaleceniem lekarza. Nie wystepowaly u mnie nigdy zadne nasilenia skutków ubocznych, ale tez ja nie mialem nerwicy tylko depreche wiec nie nakrecalem sie niepotrzebnie.
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agusiaww 20 gru 2009, 17:06
Dzieki za odpowiedzi, pocieszyliscie mnie ale spanikowalam i zadzwonilam do psychiatry :mrgreen: i powiedziala tak jak napisal shadow_no ze tym razem skutki uboczne powinny trwac do dwoch dni i wszystko powinno wrocic do normy, UFFFFF.
Majster wlasnie wzielam tylko jedna dawke dzis bo nie wiedzialam w koncu czy wczoraj wzielam czy nie wzielam tej ALventy, i tak samo powiedziala psychiatra ze w takiej sytuacji nie nalezy brac podwojnych dawek bo mozna sobie zaszkodzic tylko jedna dawke -tak jak zrobilam :) To czekam teraz az mi sie poprawi :smile:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Sortuj wg