Ważne pytanie o działaniu leków przeciwdepresyjnych!!!

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: Ważne pytanie o działaniu leków przeciwdepresyjnych!!!

przez Majster 15 gru 2009, 20:51
Tak seryjnie to Ty mi nie wygladasz na depresje, ale to nie ja stawiam diagnoze. Mysle, ze powinienes sie otworzyc przed lekarzem i opisac swoj problem szczegolowo - w kazdym pudelku moze byc drugie dno, skad wiesz, ze Twoj lekarz je odkryl? Dales mu szanse? Obawiam, sie ze nie rozwine tematu, moze ktos inny sie wypowie. Pozdrawiam :)
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez basior 15 gru 2009, 20:53
a na co Ci wyglądam ,podziel sie ze mną swoimi przypuszczeniami ??pozdrawiam
basior

przez *Wiola* 17 gru 2009, 20:46
Przyznaję ,że też się nieraz nad tym zastanawiałam. Jeśli miałabym mówić z własnego doswiadczenia, to chyba najlepiej działał na mnie lek (tzn zwalczał mi lęki) , którego skutki uboczne na początku stosowania były najmniej odczuwalne. Ale może to tylko moje odczucie, jestem ciekawa jak u innych..
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agusiaww 17 gru 2009, 21:47
Moja psychiatra powiedziala ze czym silniej dziala lek na poczatku to swiadczy o jego POZYTYWNYM wplywie na organizm, to ze zaczal dzialac :) U mnie tak bylo ze mialam wszystkie skutki uboczne i mam niektore nadal ale wiem ze lek dziala bo doslownie to czuje, jakbym sie czula ze zazywam antydepresnat jak cukierki to bym odstawila bo by znaczylo ze nie dziala :)
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez jacas 06 sie 2010, 22:17
ja akurat mialem silne skutki uboczne przy sertralinie a nie dzialala na mnie w pozniejszym stadium w ogole, wiec raczej false
jacas

przez El Chupacabra 07 sie 2010, 03:44
agusiaww napisał(a):Moja psychiatra powiedziala ze czym silniej dziala lek na poczatku to swiadczy o jego POZYTYWNYM wplywie na organizm, to ze zaczal dzialac :) U mnie tak bylo ze mialam wszystkie skutki uboczne i mam niektore nadal ale wiem ze lek dziala bo doslownie to czuje, jakbym sie czula ze zazywam antydepresnat jak cukierki to bym odstawila bo by znaczylo ze nie dziala :)

Wciska Ci kit. Wg tej teorii najlepiej powinien na mnie dzialac Zoloft, bo wycial mi miesiac z zyciorysu... jest to oczywiscie bzdura. Ten lek byl nieskuteczny u mnie.

Taki Lerivon, ktory dlugo bralem, dzialal dobrze od poczatku.

wola człowieka jest jego niebem

Re: Ważne pytanie o działaniu leków przeciwdep

przez sebastian86 07 sie 2010, 11:27
u mnie lerivon troche oslabl jakby. biore go juz pare miesiecy i widocznie za dobrze tolerowany jest przez moj organizm.
We Are The Champions 2016(L)

Sortuj wg