Fosforan Magnezu

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Fosforan Magnezu

przez anonim25 14 gru 2009, 23:53
Witam, chciałem kupić w aptece magnez ale są dostępne tylko mleczan ,cytrynian magnezu, a ja potrzebuje fosforan magnezu , bo mój organizm potrzebuje i wchłania tylko magnez takiej postaci,wie ktoś coś o tym gdzie mogę dostać magnez w tej postaci FOSFORAN MAGNEZU.
Dwulicowe ścierwa żyją i nas niszczą udają naszych przyjaciół i znajomych od siedmiu lat choruje i nie pracuje, wstydzę się tego a jak ktoś mnie się pyta czemu nie pracuje wtedy mowie : " W tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem"

Re: Fosforan Magnezu

przez Majster 15 gru 2009, 00:03
Magnez w preparatach wystepuje w postaci wodoroasparginianu lub innych soli kwasow organicznych: mlekowego, cytrynowego itd., podobnie wapń podaje sie w formie mleczanu, laktoglukonianu, lub innych soli. Ogolnie chodzi o umozliwienie skompleksowania wapnia lub magnezu w ustroju co ulatwia jego transport. Dodatkowo wchlanianie magnezu poprawia obecnosc B6. Fosforan magnezu lub węglan wapnia są chyba najmniej szczesliwym rozwiazaniem, pozbawionym tych dodatkowych cech.
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

Sortuj wg