POMOCY

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

POMOCY

przez kaniesia 01 lis 2009, 22:52
Kochani!we wrześniu brałam cholerny sulpiryd ,okres miałam do...pażdziernika teraz 1 listopad i okresu brak wcześniej w połowie pażdziernika 2 dni plamienia i ból jak na okres oczywiście i teraz nie ma i mlekotok ,boje sie czy kupywać test ciążowy?
CZY czekać na okres jaki jest okres oczekiwania na miesiaczke po odstawieniu sulpirydu?nie biore go od 4 dni a dni pożądanej miesiączki uciekają co robić ?? :shock: :shock: POMOCY :roll:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Re: POMOCY

przez Grubcia 01 lis 2009, 23:43
Jak nie bierzesz Sulpirydu dopiero od 4 dni to za krotko,zeby dostac miesiaczke.Poczekaj spokojnie.Jak nie bedziesz brala Sulpirydu pare tygodni(minimum 2-3tygodnie moze nawet dluzej)Po tym czasie powinnas dostac okres.Jesli tak sie nie stanie,mozesz isc wtedy do lekarza.A narazie nie masz sie czym martwic,spokojnie.
Grubcia

przez kaniesia 02 lis 2009, 08:46
Dziękuję ale dzis ide kupic test musze wykluczyc ciąże i wtedy moge czekać spokojnie-mam juz dzieci i nie chcę więcej myszę się troszkę bardziej uspokoić i upewnić .Jeszcze raz dzięki za porade i pomoc :smile:

[Dodane po edycji:]

Test ujemny moja ginekolozka powiedziała ze to po sulpirydzie i brak miesiaczki i mlekotok :evil:
kazała za 2 tygodnie zjawic sie jak dalej nie bedzie miesiaczki :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez darunia 02 lis 2009, 14:27
Niestety ja brałam ten lek tylko przez miesiąc i skończyło się to mlekotokiem i spóźnieniem miesiączki przez jakieś 2 tyg. ale w końcu przyszedł sam i później było już ok.

przez kaniesia 02 lis 2009, 16:01
czyli widze że wszyscy po tym leku mam na myśli kobiety-to mlekotok,brak miesiączki czyli jak kobiety w połogu :? to jakieś chore jest nawet nikt mnie nie uprzedził zwłaszcza lekarz że tak jest :evil: czytałam ulotke ale napisane było możliwe skutki uboczne a nie że skutki uboczne a tu prosze :x konowały-dzięki wszystkim :smile:

przez miko84 05 lis 2009, 11:43
Zawsze piszą możliwe, bo nie u każdego mogą wystąpić.
miko84

przez agnieszka.m 05 lis 2009, 13:11
kaniesia napisał(a):to jakieś chore jest nawet nikt mnie nie uprzedził zwłaszcza lekarz że tak jest

Miałam niestety tak samo, lekarka zapisała mi sulpiryd nie uprzedzajac kompletnie o możliwych i niestety często występujących skutkach ubocznych. Miałam straszny mlekotop - czułam się jak dojna krówka, a na dodatek to straszne tycie (a uprzedzałam lekarkę że mam kłopoty z utrzymaniem właściwej wagi). Odstawiłam lek po miesiącu stosowania i na szczęście wszystko po paru dnaich wróciło do normy.
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co ma dla nas — Władysław Stanisław Reymont

przez kaniesia 05 lis 2009, 20:26
a ja odstawiłam i dalej nie mam okresu i tylko mleko leci co po bieliznie widać tłuste plamy a 2 testy robiłam ciążowe bo juz zgłupiałam biore inne leki i sie boje bo wizyte mam u ginekolożki za 2 tyg.a może truje już zarodek innymi branymi psychotropami,oszaleje :( termin do ginekologa tak sie dłuży :(

[Dodane po edycji:]

Kochani !!wszystko jest okey ale 12 dni nerwówki było a dziś już jest i jest okey -piep............y
sulpiryd i psychiatra ,faszerują na oślep "a może mu -jej pomoże" jesteśmy jak króliki doświadczalne mózg ludzki jest tak skonstruowany że nie ma jeszcze dość dobrej maszyny aby go do końca odkryć ,wspaniały ale i zaskakiwać potrafi zwłaszcza nas wrazliwców znerwicowanych :smile:

pozdrawiam :smile:

"Nie ważne czy duży czy mały ale że krok do przodu"

Sortuj wg