jak dostać te leki...

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

jak dostać te leki...

przez Eric 16 paź 2009, 18:58
Witam.Jeśli ktoś czytał pare moich postów to napewno zauważył ze mam problemy psychiczne mimo młodego wieku (17).
Nie wiem czym to jest.Próbójąc myśleć racjonalnie zauważyłem u siebie mieszanke wybuchową:depresje (roczna),psychoza i zaburzenia obsesyjno-kompls. ale zastrzegam nie zostały stwierdzone u lekarza.Chce sie tego pozbyc ale to nie jest tak jak z grypą ze nie ma po weekendzie leżąc w łożku i pijac herbatke z cytrynką :(.Wiem,że potrzebuje leków,ale na to potrzeba recepty.Co mam zrobić:iść do psychiatry?Będe musiał zapłacić lub powiadomić rodziców?Boze,nie chce zeby oni sie dowiedzieli.
Tylko psychiatra moze zapisać leki.Myśle o silnych,fluwoksamina,troche czytałem o tym i z osobami po kuracjach.To pomaga.

Re: jak dostać te leki...

przez celineczka3 16 paź 2009, 20:28
Matko jedyna jak czytam takie posty to az mnie ciarki przechodza...'mam depresje, psychoze, zaburzenia obsesyjno kompulsywne ale nie stwierdzone przez lekarza'. Skad Ci w ogole przyszlo do glowy zeby sie diagnozowac bez specjalisty?I jeszcze jakis pomysl z fluwoksamina przy ''psychozie''. Skoro juz stwierdziles sobie takie zaburzenia to powinienes wiedziec ze psychozy czyli choroby psychiczne leczy sie neuroleptykami a nie lekami przeciwdepresyjnymi. W kazdym razie pogadaj z rodzicami, wiem ze to bedzie trudne ale w Twoim przypadku to koniecznosc, a jesli tego bardzo nie chcesz to opowiedz o swoich problemach pedagogowi szkolnemu, on juz bedzie wiedzial co zrobic. Pozdrawiam i zycze kontaktu ze specjalista.
celineczka3

Sortuj wg