Prosze o pomoc !!!!

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Prosze o pomoc !!!!

przez Jablonix 15 paź 2009, 20:27
Witam proszeo pomoc was bo nie wiem jakie mam brac leki od 2003 roku ciagle jade na lekach bralem depakine,zalaste,cloranxen,xanax sr,effectiner,tranxene,spamilan i jeszcze jakies obecnie juz od 4 lat biore seroxat chce go odstawic ale jak go odstawiam to znowu sie zaczyna bajzel w głowie czyli smutne dnii napady lęku i stres. Nie wiem co juz robic jestem juz u 3 psychoatry i nikt mi nie da dobrych leków nie wiem jakie beda na mnie dobrze działać a seroxat to nie wiem jak mam odstawic ogolnie nie chce juz tych lekow ale mam silna agorafobie prosze o jakies porady pomoc pozdrawiam
Jablonix

Re: Prosze o pomoc !!!!

przez isj 16 paź 2009, 01:12
Zamiast trzeciego psychiatry, udaj się do pierwszego terapeuty. Farmakoterapia jest leczeniem uzupełniającym, a nie przyczynowym.
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

Yoyo, bring the condoms, I'm in room 203 50 Cent
isj

Re: Prosze o pomoc !!!!

przez Adaś2222 18 paź 2009, 16:07
isj napisał(a):Zamiast trzeciego psychiatry, udaj się do pierwszego terapeuty. Farmakoterapia jest leczeniem uzupełniającym, a nie przyczynowym.

Tutaj nie zgadzam się, każdy organizm inaczej reaguje, w większości chorobę wywołuje nie dobór różnych hormonów, złe funkcjonowanie przysadki itd. a psychoterapia to raczej dopełnienie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg