Torbiel głowy a leki

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: Torbiel głowy a leki

przez hanca84 08 sie 2009, 17:51
Tak, dokładnie tak. Niestety. To niszczy mi całe życie.
"Pan jest moim Pasterzem, niczego mi nie zabraknie...
Chociażbym przechodził przez ciemną dolinę, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną..."

przez ewaryst7 08 sie 2009, 18:56
Próbujesz to leczyć?Dietą , jakimiś ziolami?

przez hanca84 10 sie 2009, 09:44
Oj próbowałam już chyba wszystkiego: leki od gastrologów, zioła, suplementy, diety najróżniejsze, psychotropy i nic. Ciagle jest tak samo, czy leżę w łóżku i niewiele jem, czy się obżeram pizzą, czy jestem na wakacjach i się w ogóle nie stresuję. Mój psychiatra twierdzi, że to nie może być IBS, skoro na Pramolanie i Efectinie nie czuję choć 10% poprawy. A gastrolog twierdzi, że to na pewno IBS, bo wyniki wszystkie w porządku mam.
Chociażbym przechodził przez ciemną dolinę, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną..."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ewaryst7 10 sie 2009, 12:06
No tak. trudno rozstrzygnąć...Ale , pocieszające jest , to , że masz dobre wyniki.I tego się trzymaj.Jak się czujesz?

przez hanca84 10 sie 2009, 19:05
Żle, co dzień mam dolegliwości ze strony jelit, dzień w dzień jest tak samo, nawet jak mało i lekkostrawnie jem. Nie mam co nawet marzyć o jakimś związku.

przez ewaryst7 12 sie 2009, 07:01
Witaj.zastanawiam się , dlaczego , tak myślisz , że nie masz szans na związek...?Może wlasnie wsparcie drugiej osoby , miłość dodałyby Ci skrzydeł? Nie skazuj siebie na stratę , tylko dlatego , że masz nerwicę.Nie wolno tak!!! Jesteś mądra , i pewnie wiesz , że bardzo ważne jest nasze nastawienie.Kiedy będziesz myśleć o sobie "jestem do niczego" , tak będą Cię odbierac!! Nie myśl o sobie ŻLE! Czy masz wsparcie w rodzinie?

Sortuj wg