Powiedzcie mi jak mam brać cały czas leki

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Powiedzcie mi jak mam brać cały czas leki

przez Adaś2222 27 lip 2009, 23:22
Po lekach czuję się w miarę spoko, ale już przerywałem leczenie kilka razy bo jest tak :

jak biorę leki to po paru dniach brania (anafranil czy paromerck itd.) pojawiają się takie skutki uboczne
- powiększone sutki, że wstyd koszulkę zdjąć
- niesamowicie zaczynam tyć
- jestem senny aż za bardzo
- nie możliwość osiągnięcia wytrysku chyba, że naprawdę po długim stosunku, że aż uszkadzam sobie penisa

te skutki mnie bardzo drażnią i nie raz po prostu przerywam leczenie. Za to gdy przerwe leczenie

- Brak apetytu
- Przedwczesny wytrysk
- Stres, lęki, itd
- Bezsenność

Lecze się już kilka lat z tymi przerwami, i wiem, że w niektórych momentach miałem już szczyt możliwości leków a nie było wpełni dobrze miałem i tak dużo natręctw i lęków.
i bądź tu mądry...

Re: Powiedzcie mi jak mam brać cały czas leki

przez StahuPL 27 lip 2009, 23:26
wszystko się zgadza, mam podobnie, chyba taki nasz los, jakoś trzeba żyć
Obrazek
Obrazek

przez Adaś2222 27 lip 2009, 23:30
To ja nie wiem ,cały czas mam nadzieję, że wymyślą jakiś lek który będzie jeszcze efektywniejszy i bez efektów ubocznych. To takie absurdy no, biorę leki nie mam wytrysku nie biorę mam przedwczesny czyli takie sobie wybieranie mniejszego zła

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agusiaww 28 lip 2009, 11:17
Jak masz zapisany lek to go bierzesz,a lbo skutki uboczne albo choroba. Poza tym tak postepujac niedojrzale robisz swojemu organizmowi krzywde, skutki uboczne mijaja po kilku dniach, choc z tym wytryskiem moze sie dalej utrzymywac. Ale tak mieszajac w oranizmie tymi lekami dzialasz niekorzystnie na mozg, to sa leki psychotropowe ktore dzialaja na mechanizmy w mozgu a nie cukierki ktore mozna brac i odstawiac kiedy sie nam podoba.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Adaś2222 28 lip 2009, 11:22
Kurde mógłbym z Tobą polemizować bo za każdym razem jak biorę te leki to efekty są takie same, skutki uboczne utrzymują się przez cały czas, pamiętam jak nie brałem paromercku miesiąc poszedłem na badania hormonów i prolaktyne wtedy miałem podniesioną 5x w organizmie

przez sensual 30 lip 2009, 10:24
czy wszystkie leki z kazdej grupy działają tak na libido ?

leki zawierające wenlafaksyne czyli: efectin velafax velaxin venlectine tez obniżają w takim stopniu LIBIDO u kazdego ? czy to zalezy od organizmu?
a co tu pisać....

przez agusiaww 30 lip 2009, 10:53
Sensual obnizaja, poczytaj sobie posty na forum, a zobaczysz ze osoby ktore biora takie leki - w tym ja maja obnizone lub w calkowitym zaniku libido.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Sortuj wg