Wybaczcie nowy temat- 0,25 xanaxu o 7 rano a wieczorna impr.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Wybaczcie nowy temat- 0,25 xanaxu o 7 rano a wieczorna impr.

przez harma 09 lip 2009, 17:23
Witam, po 7 rano wzielam 0,25 xanaxu. Czy wieczorem ok godziny 19 moge napic sie alkoholu? Chodzi mi o lampke wina :) Bardzo prosze o odpowiedz. Wiem, ze przy xanaxie nie powinno sie wcale pic, ale wzielam go rano, mala dawke i praktycznie jak sadzicie ?

Re: Wybaczcie nowy temat- 0,25 xanaxu o 7 rano a wieczorna impr.

przez fobia 09 lip 2009, 19:48
spokojnie mozesz, lekarka powiedziala mi kiedys ,ze xanax pozostaje w organizmie 5 godzin

przez Bad Girl 09 lip 2009, 21:25
0,25 to bardzo mała dawka, i potwierdzam - nic ci się nie stanie :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bartix3 22 lip 2009, 13:57
Ja kiedyś wypiłem pół litra wódki zagryzając 0,50 Afobamu... taki miałem lęk
Nic mi nie było poza lekkim kacem rano.
bartix3

przez RafQ 26 lip 2009, 03:13
harma napisał(a):Witam, po 7 rano wzielam 0,25 xanaxu. Czy wieczorem ok godziny 19 moge napic sie alkoholu? Chodzi mi o lampke wina :) Bardzo prosze o odpowiedz. Wiem, ze przy xanaxie nie powinno sie wcale pic, ale wzielam go rano, mala dawke i praktycznie jak sadzicie ?

0.25mg alprazolamu to jest jak placebo normalnie.Ja ponieważ mam tak silne lęki muszę zażywać 1.5mg zanim gdzieś wyjdę.Piwo do tego wypijam lub dwa i nic się nie dzieje.
Mój kolega natomiast zażywa 1.5mg clonazepamu codziennie od ok 25 lat!
Pije do tego normalnie jak jest okazja,normalnie tez funkcjonuje a lek zażywa na padaczkę.
A tak na marginesie alprazolam jest bardzo dobry na drugi dzień na tzw. "kaca".Stosowany także przy odtruciach na odwykach alkoholowych.Łagodzi objawy zatrucia alkoholem oraz objawy odstawienne po długim ciągu alkoholowym.
RafQ

Sortuj wg