ból wątroby po seronilu

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

ból wątroby po seronilu

przez Mandragorka 20 cze 2009, 21:48
witam .

Mam pewien problem od trzech lat choruje na depresje , chodze na psychoterapie i oprócz tego wiem ze powinna brac leki bo bez nich chyba cały dzien przelezalabym w łóżku . Brałam juz rozne specyfiki z grupy SSRI - zoloft , seroxat , seronil pózniej doxepin i coaxil wszystkie z marnym skótkiem bo objawy w pierwszych dniach nie były dla mnie do przeskoczenia (paniczny strach , wymioty ) Najlepiej znosilam coaxil ktory brałam 4 mies , pomogł minimalnie bez skotkow ubocznych ale wiem ze potrzebuje czegos bardziej skutecznego hmmm... dochodząc do sedna sprawy :smile:

P. doktor stwierdziła ze moze bym wrociła do ktoregos z SSRI bo to moje branie tabl było po łebkach , wiec stwierdziłam dobra jakos wytrzymam te ok 2 tyg ze skotkami ubocznymi . Przepisała mi seronil nastawiłam sie do tego leku pozytywnie mając nadzieje ze to swietny lek ktory mi pomoze i musze wam powiedziec ze biore od 5 dni zaczynałam od pół tabl i mam dojsc do 2 bez skótkow ubocznych ( brak mdłosci , kołatania serca ) i nagle co szitttt wzielam wczoraj kolejną tabletke i zaczeła mnie wątroba pobolewac i cały czas boli :cry: kilka lat temu miałam problem z wątrobą bo była lekko powiekszona od leków na trądzik . Nie wiem teraz co zrobic :cry: wizyte u psych . mam dopiero za miesiąc a do ogolnego na badania za tydzien . Jesli przerwe leczenie seronilem to znowu popadne w niebyt :( a jak nie przestane brac to mi wątroba wysiądzie chyba że to nie jest mozliwe po takich dawkach leków. PORADZCIE MI BO NIE WIE<M CO W TEJ KWESTII ZROBIC ZAPRZESTAC BRANIE SERONILU CZY SIE NIE PRZEJMOWAC TYM BOLEM WATROBY I KUPIC SOBIE TABLETKI NA ZABURZ> PRACY WĄTROB> ???????

Re: ból wątroby po seronilu

przez isj 21 cze 2009, 01:02
Natychmiast na izbę przyjęć do najbliższego szpitala. Wstępnie zrobić morfologię oraz ASPAT, ALAT, GGTP i bilirubinę bezpośrednią. To może być odwracalne zapalenie wątroby. Seronil odstawić jak najszybciej, lekarze Ci wytłumaczą.

powodzenia i pozdrawiam
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

Yoyo, bring the condoms, I'm in room 203 50 Cent
isj

Sortuj wg