SSRI+SARI?

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

SSRI+SARI?

przez miko84 27 sty 2009, 07:31
Witam. Co sądzicie o takim połączeniu? Np Sertralina (Asentra) 50 mg rano (w celu podniesienia poziomu serotoniny) plus tabetka Triticco na noc (w celu zablokowania 5-ht2,które daje u mnie nieprzyjemne objawy uboczne przy braniu samej Asentry). Czy może SSRI+Amitryptylina (chociaż wolałbym uniknąć działania cholinergicznego Amitryptyliny). Czy ktoś stosował podobne zestawienie?
miko84

Re: SSRI+SARI?

przez MOCca 11 lut 2009, 13:20
miko84, właśnie cos takiego teraz przyjmuje, na podwyższenie poziomu serotoniny wenlafaksyna - Velafax od rana, jest to mała dawka, o nieprzdłużonym działaniu, i wieczorem Trittico 150 mg, tabletki o przedłużonym, przy czym wenlafaksyne dopiero od niedawna. Na efekty o ile bedą, trzeba trochę poczekać, jak zawsze.
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

Re: SSRI+SARI?

przez miko84 11 lut 2009, 16:46
Stosowałem Trazodon przez ponad tydzień (wiem,że pewnie za krótko...) ale nie zniwelował on objawów ubocznych Asentry. Dopiero Mianseryna podziałała na te objawy.
miko84

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg