Reakcja alergiczna? Help!

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Reakcja alergiczna? Help!

przez whisper 14 gru 2008, 11:47
Zażywam ParoMerck, Pernazinum i Hydroxyzinum. Wszystko było w porządku do zeszłego tygodnia. Zaczęłam się źle czuć, miałam stan podgorączkowy, to myślę sobie coś mnie bierze. I siup Polopirynę, jedną, drugą, następną... Muszę dodać, że często mam na skórze krostki, a do tego niestety nie mogę się powstrzymać i je rozdrapuje. :roll: Do tej pory nigdy nic się nie działo, pojawiał się strupek i z czasem schodził. Jednak pod koniec tego tygodnia zauważyłam, a raczej poczułam na szyi dwa ropne, bolące strupki w dodatku ciało wokół było czerwone i spuchnięte. Na noc posmarowałam sobie to Tormentiolem do rana maść wyciągnęłą ropę i zostały dwie dziurki z których wydzierało żywe mięso. Następnie zauważyłam kolejne taki zmiany skórne na twarzy (o zgrozo!) i na plecach. Kurde coś jest nie tak. Oczywiście maść i cała byłam od tego wymaziana. Zaczęłam czytać wszystkie ulotki leków, które przyjmowałam. I najbardziej prawdopodobna wydaje mi się interakcja psychotropów z Polopiryną (brałam jeszcze Fervex, Cerutin, Propolki i Cholisept). Nie dość, że mam dystymię to jeszcze jakieś paskudne wypryski, które nie chcą zejść! :cry:

Powiedzcie proszę, co mam robić?! Jak ja wyjdę na ulicę z taką twarzą (masakra), nawet do lekarza! Czy ktoś z Was miał podobnie? Wszystkie spostrzeżenia, uwagi i porady będą bardzo mile widziane.
You never wanted
To share
Your concept of your creation
With any other gods or worshippers
Your book isn't burned
It was never written

Re: Reakcja alergiczna? Help!

przez linka 14 gru 2008, 11:53
Ojoj....nigdy nue miałam takiej reakcji...kurcze.......biorę fluoksetynę, brałam przy niej i polopiryne i cerutin i było ok:/
Może to nei ma żadnego związku z lekami? Tylko to jakieś choróbsko skórne poprostu...hmm ja bym sie na twoim miejscu wybrała do dermatologa on napewno coś poradzi :-)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg