Jak szybko uzyskać leki ??

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: Jak szybko uzyskać leki ??

przez mefiboszet 20 lis 2008, 12:01
Psychiatra jest bez skierowania albo lekarz pierwszego kontaktu.
citalopram - 10 mg | mirtazapina - 15 mg

przez jaaa 20 lis 2008, 17:15
idz do pierwszego kontaktu popros o hydroksyzyne i najlpeiej powiedz ze jestes dosc nerowoy i zamierzasz is cdo psychiatry powinna ci przepisac

przez wróbelek Elemelek 20 lis 2008, 17:46
tak, hydroksyzyna to dobry pomysł, ale lepiej wypróbuj najpierw w domu jak to na ciebie działa ;)
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Jovita 21 lis 2008, 01:56
Jezeli szybko chcesz dostac jakis lek idz do zwyklego lekarza rodzinnego i popros zeby ci przepisal hydroksyzyne. Na pewno ci nie zaszkodzi, a potem do lekarza najlepiej psychiatry i wtedy trzeba szukac przyczyny , leki to dodatek.
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez wróbelek Elemelek 21 lis 2008, 11:49
hmm, na twoim miejscu nie ryzykowała bym z braniem leków samemu, to nie są żarty, na każdego działa to inaczej... na twoim miejscu jednak poszłabym do tego lekarza, wiesz, ja pierwszy raz hydroksyzyne dostałam jako lek zmniejszający nudności (jakieś zatrucie żołądkowe miałam), więc jak masz tupet to mozesz ściemnić że strasznie ci niedobrze i że potrzebujesz hydro ;)
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

przez namiestnik 21 lis 2008, 13:58
No i poczytaj o hydroxyzynie co i jak. Z tego co można znaleźć to ona akurat antyhistaminowo - czyli powinna pomagać w uczuleniach.

Ale wiesz - jak bym jutro miał być na nogach to bym nie brał nic nieprzetestowanego wcześniej. Chyba, że dziś szybciutko bym wziął malutką dawkę (pół tabletki) i zobaczył jak na mnie zadziała.

Jak bym chciał dziś testować Afobam to na próbę 0,25 mg, nie więcej.

Ale zaznaczam, że to takie moje rozważania i niekoniecznie muszą być słuszne. Obawiałbym się, że jak wezmę hydroxyzynę to mnie tak zmuli, że nic nie zrobię pożytecznego.

Po żadnym z nich branym pierwszy raz absolutnie nie prowadź samochodu.

Nie bierz hydroxyzyny gdy: chorujesz na porfirię, padaczkę, jaskrę, masz trudności w oddawaniu moczu, zaburzenia czynności nerek lub wątroby.

Nie bierz razem z lekami przeciwbólowymi.

przez linka 21 lis 2008, 14:52
Hydro uspokaja, zamula, usypia więc twoje reakcje są w normie:-)
Ogólnie to raczej nie wydaje mi się żeby jakiś dermatolog tak poprostu przepisał ci hydro......
Lepiej iść z tym do psychiatry......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez neina 25 lis 2008, 10:27
co nagle to po diable:)
nie popieram doradzania jak szybko bez diagnozy ....wry te eksperymeny...
...póki co uczę się żyć...

przez namiestnik 25 lis 2008, 13:05
Zasadniczo leki przeciwlękowe działają mniej lub bardziej sedatywne. Pierwsza reakcja na lek potrafi być też dość znaczna. Dlatego lepiej wziąć w wolnym dniu. Lekarze też go dają w takim dniu w którym ktoś inaczej nie jest w stanie funkcjonować. Bo jak ma i tak nic nie zrobić a zwijać się z lęków to lepiej niech się prześpi.

Po dłuższym stosowaniu zazwyczaj już tak nie łapie sen, a bardziej uspokajająco działa. Na każdego też jest inna dawka dobra. Może jesteś bardzo czuły i powinieneś brać mniej. Tak czy inaczej pamiętaj, że to lek raczej tylko na specjalne sytuacje a nie do stosowania na co dzień. No i jak wnioskuje nie spodobał się Tobie, wręcz przestraszyłeś się reakcji po nim. To dobrze - nie będziesz nadużywał. Albo wogóle używał. :)

psycho-logic, czucie, że serce wali (jeżeli to masz na myśli) nie jest normalnym stanem. Normalnie narządów się nie czuje w stanie spoczynku (nie mówię tu o biegu, czy stresie).

przez namiestnik 25 lis 2008, 15:08
Może lekarz znajdzie coś działającego mniej sedatywnie. A jak było na uczelni po tym?

Sortuj wg