czy za wypisanie recepty się płaci?

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

czy za wypisanie recepty się płaci?

przez groza 15 paź 2008, 18:32
Chciałam się was spytać - czy i wy płacicie za wypisanie recepty na leki anty-depresyjne/-nerwicowe/i tym podobne? Ja muszę płacić za wypisanie recepty 3 dychy. Czy i u was tak jest? Bo mnie to zaczęło bulwersować :evil: - a może nie powinno, bo (może?) to jest nagminna praktyka w prywatnych przychodniach? Proszę, napiszcie, jak jest z tym u was.

EDIT: zaczęło mnie to bulwersować, bo nie dość, że się słone pieniądze buli za wizyty, nie dość, że nie mam zniżek żadnych na leki, tylko płacę za nie tyle ile płacę (czyli dużo), to jeszcze skubani każą płacić za receptę (dzwonię po nie, bo nie chodzę za każdym razem na wizytę, żeby je mieć). Szlag mnie trafi.

Re: czy za wypisanie recepty się płaci?

przez adam_s 15 paź 2008, 22:12
Tzn do ceny wizyty (powiedzmy 100 zł ) dolicza Ci jeszcze osobno 30 zł za recepty?? Nigdy z czymś takim się nie spotkałem u prywaciarzy psychiatrów. Była tylko cena za wizytę i za nic dodatkowo płacic nie musiałem a recepty normalnie dostawałem. Coś niefajna ta przychodnia skoro tak sobie doliczają dodatkowo..
GG: 5988000

Re: czy za wypisanie recepty się płaci?

przez eligojot 16 paź 2008, 22:53
No racja, wogóle to do psychiatry jak leki się przyjęły to chodzi się co 3 miesiące, a w razie potrzeby można przedłużać u rodzinnego, ewentualnie możesz przynieść pudełka na dowód, że to bierzesz.
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg