chińskie ziółko - schisandra chinesis

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

chińskie ziółko - schisandra chinesis

przez daniel_chicago 09 paź 2008, 10:40
Witam,
dawno już tutaj nie pisałem a to dlatego że trochę mi się samopoczucie poprawiło. Trochę boję się pisać żeby nie zapeszać ale odkąd poszedłem na akupunktury do jednego Mongoła i zacząłem brać to chińskie ziółko czuję się prawie jakbym został uzdrowiony z depresji chociaż bywają czasem gorsze dni. Zaznaczam że brałem wcześniej długi czas SSRI i po ich odstawieniu wpadłem w straszną depresję. Może to jakaś autosugestia albo poprostu depresja sama mija. Oprócz tego cały czas mam nerwicę lękową - na to mi nie pomaga za bardzo ale nie ma tragedii narazie. Czy ktoś z was brał to ziółko?
trzeba przetrwać zimę żeby móc poczuć wiosnę...

Re: chińskie ziółko - schisandra chinesis

przez gabriel 09 paź 2008, 10:45
Jakie chińskie ziółko, wyrażaj się jaśniej człowieku! Jest wiele chińskich ziółek! Zastanów się człowieku co piszesz a nie szczęśliwy, że założył temat o chińskim ziółku. Ile ty masz lat, 4?

przez daniel_chicago 09 paź 2008, 10:50
ślepy? nie widzisz nazwy w tytule?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pstryk 09 paź 2008, 11:14
Hmm, ja też korzystałam całkiem niedawno z usług chińskiej medycyny - akupunktura nic nie dała, tak samo jak różnego rodzaju specyfiki, które mi przepisywał chińczyk. Jednak na własne oczy widziałam, jak pomógł niektórym ludziom w poważnych stanach.
Pstryk

przez gabriel 09 paź 2008, 12:01
Chińskie ziółko, matko jedyna :lol: Zupełnie jakbym ogladał muminki albo gumisie. Jeszcze raz powtarzam, że chińskie ziólka i inne omegi ;) nie leczą depresji. Na litość boską co za teorie!

przez daniel_chicago 09 paź 2008, 21:49
zachęcam jednak do spróbowania tego zioła, nie dość że czuję się lepiej to jeszcze wyniki wątrobowe mam lepsze.

Sortuj wg