antydepresanty!!!!

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: antydepresanty!!!!

przez rudzia 24 paź 2008, 00:53
Jeżeli chodzi o soki z cytrusów - to tyczy się to wszystkich leków, nawet aspiryny.
Moja psychiatra powiedziała, że nawet waleriana jest psychotropem:)
Teraz te leki są coraz lepsze i nie ma po nich takich skutków ubocznych, jak kiedyś, a dobrze brane naprawdę pomagają - widzę po sobie. Jestem po półrocznej kuracji stimulotonem, musiałam przerwać, gdyż zaszłam w ciążę, normalnie bierze się ok roku, ale i tak pomogło.
Fakt, że nerwiczka daje o sobie znać, ale wiedziałam, że tak będzie, moja niezawodna lekarka uprzedziła mnie:) Powiedziała też, że antydepresanty nie sa po to, by nas leczyć, tylko, by nam dać możliwość walki - dlatego przy terapii lekami TRZEBA chodzić do psychologa.
Ja tylko mam nadzieję, że jestem już na tyle silna, by swojemu "Płodkowi" nie "sprzedać" tej choroby, jak moja matka mnie:)
Pozdrawiam Was

przez namiestnik 24 paź 2008, 02:09
Trzymamy kciuki Rudzia! :) Za Ciebie i nową istotke którą nosisz. :)

przez SpawnLQX 30 paź 2008, 00:46
rudzia napisał(a):Jeżeli chodzi o soki z cytrusów - to tyczy się to wszystkich leków, nawet aspiryny.
Moja psychiatra powiedziała, że nawet waleriana jest psychotropem:)
Teraz te leki są coraz lepsze i nie ma po nich takich skutków ubocznych, jak kiedyś, a dobrze brane naprawdę pomagają - widzę po sobie. Jestem po półrocznej kuracji stimulotonem, musiałam przerwać, gdyż zaszłam w ciążę, normalnie bierze się ok roku, ale i tak pomogło.
Fakt, że nerwiczka daje o sobie znać, ale wiedziałam, że tak będzie, moja niezawodna lekarka uprzedziła mnie:) Powiedziała też, że antydepresanty nie sa po to, by nas leczyć, tylko, by nam dać możliwość walki - dlatego przy terapii lekami TRZEBA chodzić do psychologa.
Ja tylko mam nadzieję, że jestem już na tyle silna, by swojemu "Płodkowi" nie "sprzedać" tej choroby, jak moja matka mnie:)
Pozdrawiam Was

Hej, a na co bralas ta sertraline?
Na depreche czy moze jakies fobie czy nerwice?
Tez mam doswiadczenie z sertralina... na depresje dziala dobrze ale wywoluje straszny niepokoj fizyczny wiec nie powinno sie tego stosowac przy fobiach czy nerwicach.
Chociaz ci debilnie psychiatrzy daja to kazdemu jak leci...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg