O Antydepresantach (Psychotropach)

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: O Antydepresantach (Psychotropach)

przez zibimark 30 wrz 2008, 17:37
i widzisz jak sprawdza sie stwierdzenie ze "zdrowie jest najwazniejsze"....tylko ze wielu ludzi przekonuje sie dopiero o tym czesto gdy sa chorzy...ja walcze o zdrowie mojej mamy,ona walczy pomimo potwornego bólu i przed tobą tez jest takie zadanie ... medycyna szczególnie w dziedzinie neuropatologii bardzo szybko sie rozwija i jeszcze moze nas wkrótce pozytywnie zaskoczyc...

przez Kuba-001 30 wrz 2008, 17:56
No tak szczególnie młody człowiek myśli sobie ze w młodym wieku nic go nie ruszy no i zapewne by tak było własnie gdyby nie ta trucizna jaką są te leki.Nie wiem co robic powiedz mi czy jest sens podawać do sądu tego psychiatre ?

przez zibimark 30 wrz 2008, 18:10
nie sadze w końcu implikował ci on lek dopuszczony do obrotu przez ministra zdrowia...jezeli miałbys kogokolwiek pozywac do sądu to firme która ten lek opatentowała...a z koncernem farmaceutycznym nie wygra chyba nikt....

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kuba-001 30 wrz 2008, 18:19
No tak szczególnie że firma produkująca efectin jest jedną z większych firm produkujących leki.K u r w a tego gnoja psychiatre rozsadził bym z chęcią na kawałki albo nasypał mu całe wiadro tych tabsów do paszczy no bo powiedz sam coś bys zrobił w takiej sytuacji ja jestem młody do tego nie zachartowany przez życie takze kompletnie szaleje nie wiem co mam robić.

---- EDIT ----

[quote="Kuba-001"]No tak szczególnie że firma produkująca efectin jest jedną z większych firm produkujących leki.K u r w a tego gnoja psychiatre rozsadził bym z chęcią na kawałki albo nasypał mu całe wiadro tych tabsów do paszczy no bo powiedz sam coś bys zrobił w takiej sytuacji ja jestem młody do tego nie zachartowany przez życie takze kompletnie szaleje nie wiem co mam robić.Zamiast podrywać jakieś laski jak to robiłem do nie dawna to teraz siedze przy komputerze wszystko robie szybko jestem w jakimś amoku.

przez kasia000 05 lis 2008, 18:16
głupoty i tyle!
kasia000

Sortuj wg