leki a kawa, tussipect, omega 3,6,9, glucozamina

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

leki a kawa, tussipect, omega 3,6,9, glucozamina

przez realista 20 sie 2008, 17:36
Jestem ciekawy, czy picie kawy przy zażywaniu leków antydepresyjnych może wpływać na całą terapię oraz mieć negatywny wpływ na działanie leku.
Piję kawę 2-3 razy dziennie, w zasadzie od zawsze, więc ciężko byłoby się odzwyczaić, kawosze to zrozumieją.
Do tego leki w moim wypadku działają trochę nasennie, więc w ogóle już poranne przebudzenie bez kawy byłoby trochę nie na miejscu :?
Do pytania o kawkę dołączam pytanie o w/w w temacie leki.
realista

Re: leki a kawa, tussipect, omega 3,6,9, glucozamina

przez supermoniczka 20 sie 2008, 23:26
Witaj
Szczerze mówiąc nigdy się nad ten temat nie zastanawiałam, kawa ma swoje plusy i minusy, ale czy wchodzi interakcje z lekami tego to nie wiem, ale najlepiej byłoby zapytać lekarza specjalisty on powinien wiedzieć. Słyszałam kiedyś, iż kawa wypłukuje magnez z organizmu i nie tylko więc być może że tak(ale to jest tylko moje przypuszczenie). Z drugiej strony uważam, iż nie można sobie wszystkiego odmawiać tym bardziej kawusi(też jestem kawoszem). Ja jednak ograniczyłam ilość i moc spożywanej kawy :smile: .
Pozdrawiam
Supermoniczka

Ceń słowa. Każde może być Twoim ostatnim

Dowodem odwagi nie jest umrzeć, ale żyć.

Re: leki a kawa, tussipect, omega 3,6,9, glucozamina

przez realista 21 sie 2008, 08:12
Rafik napisał(a):Ja piję mnóstwo kawy i nie zauważyłem żadnego wpływu na działanie moich leków. Ale pamietaj, ze u każdego jest inaczej. Co do Tussipectu- to nie to forum, żeby o takich rzeczach pisać.

czemu? mam astmę, więc przy gorszym oddychaniu tylko to mi pomaga.
realista

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg